Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 13 iš 13

Tema: Kokį magą imti?

  1. #1
    TiesTo
    Guest

    Pagal nutylėjimą Kokį magą imti?

    Gal galit patarti koki magą imti iki ~500lt
    Klausomiausia muzika: House, Trance...
    Svarbesni dalykai:
    1. Nereik man jokių delfinų, spalvų ir kt nereikalingų dalykų
    2. MP3 nėra būtinas, bet geriau, kai yra...
    3. Dizainas būtų normalus(naujesnis)
    4. Sūbo valdymas
    5. Normalesnė kokybė

    Žiūrėjau Alpinus ir Blaupunktus, pasirinkimo yra, bet nžn kurie gersni... iš kitų firmų nelabai žinau ką ir žiūrėti, JVC ir Pionieriai netraukia kažkodėl, bent gal nemačiau normalių...
    kokias firmas ir modelius siūlitumėt jūs? :!:

  2. #2
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    Pioneer 77
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  3. #3
    TiesTo
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    pionierius... nu velnias žino, išvaizda fotkėse tay žiauri :smt021 kažkia medžio imitacija :smt017
    O ką manai dėl Alpine ir Blaupunkt? man kažkodėl labiausiai prie jų traukia...

  4. #4
    Ekspertas AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Vieta
    Lithuania
    Žinučių
    1,060
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    Alpine,pasirinkimas didelis! Mano sirdis irgi Alpine krauju gyvena! O
    АвтоЗвук - тяжелая форма заболевания аудиофилии, выражается в стремлении добиться идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Лечению не поддается :smt023

  5. #5
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    Citata TiesTo link=topic=4415.msg44331#msg44331 date=1159191507 rašė čia:
    pionierius... nu velnias žino, išvaizda fotkėse tay žiauri :smt021 kažkia medžio imitacija :smt017
    O ką manai dėl Alpine ir Blaupunkt? man kažkodėl labiausiai prie jų traukia...
    Tai paieška tau gal seną 77 surado ... Šiaip yra naujas su dviem ratukais toks ...
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  6. #6
    TiesTo
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    ai netraukia manes tie pionieriai kažko...
    Blaupunkto nusprendžiau, kad man nereik, nes man nafik tą jų atmintis nereikalinga...
    O tarkim kas išeina už tuos ~500lt+- iš Alpine modelių, kad būtų su 2porom lineikų,garsas ratuku,mp3 nebūtinas- NAUDOTAS
    O ką manot apie JVC KD-G612 modėlį? Foto: http://www.netonnet.se/Images_Site/i...ge/l098318.jpg

  7. #7
    Naujokas paulinijus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Amžius
    43
    Žinučių
    89
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    apie clarion neuzsimeni?

  8. #8
    Aktyvus tobago is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2007
    Žinučių
    117
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    jvs visai neblogai atrodo :smt023 jvs man patinka, savo dizianu bent jau O

  9. #9
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    nesuprantu tokių kur dizainas svarbiau už skambesį ...

  10. #10
    Aktyvus tobago is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2007
    Žinučių
    117
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    nezinau, nerandu kazkaip kur buciau parases kad man svarbiau dizainas uz skambesi... svarbu ir viena ir kita, bent jau man!

  11. #11
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    Citata DEIVISC link=topic=4415.msg55523#msg55523 date=1172157155 rašė čia:
    nesuprantu tokių kur dizainas svarbiau už skambesį ...
    jei reiktų rinktis tarp Clariko 9255 ir Mcintosh MX406 tai tikrai žiurėčiau į dizaina nes skambėjimo skirtumo vistiek neišgirsčiau :twisted: :twisted: p.s. rinkčiaus Mc..........
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  12. #12
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    Galim ląžintis iš ko nori ,kad skirtumą išgirsi. O

  13. #13
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Kokį magą imti?

    Aš ir vis po truputėli ieškau mago tokioje kainų kategorijoje. Galvojau apie JVC sh99 ar 77. Ar verta dadėt porą šimtų ir ieškot Blaupunkt mp 74 ar koks ten yra ?

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT