Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1 2 3 4 ... VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 60 iš 138

Tema: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

  1. #31
    Aktyvus Augisk is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    53
    Žinučių
    117
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata desperad link=topic=4874.msg49243#msg49243 date=1166301560 rašė čia:
    Citata Lenikas link=topic=4874.msg49235#msg49235 date=1166296776 rašė čia:
    šiaip tuomet Sony atmesciau. Niekas gerai nesusipazines,o renkantis grotuva norėčiau pataikyti kaip tik i tuos kriterijus kuriu man reik. Energingas nesuveltas zemas, detalumas ir kiek galima geresne garso kokybe grojant CD-R. Pioneer p9? Ka apie ji..
    Pas mane nuo vasaros galo yra sony c90, tai su CD-R jokių problemų nebuvo. Jame stovi du 20 bitų BB DAC'ai PCM1702U-J, o pas multibitinius DAC'us geresnis detalumas, nei vieno bito, tai čia problemų nematau. Kai pirkau savo c90, tai pasidomėjau ką apie jį rašo įvairuose forumuose, tai jo žemas buvo lygimamas su senesniais aukščiausios klasės Alpine grotuvais ir teigiama, kad jis geresnis už Clarion DRX9255 ir McIntosh MX406 (aš pats nelyginau, tai negaliu teigti, o čia buvo pasisakymai žmonių, kurie tą darė), man, kiek savo nedarytoje sistemoje klausau, skamba gražiai, priekaištų žemam dažniui neturiu Taip kad, jei bus galimybė, tai verta būtų jį paimti Aišku naujų jų nera, juos baigė gaminti apie 2001 ar 2002 metus...
    Aš taip pat ką tik įsigijau CDX-C90 ir man jis atrodo netgi labai gerai, jokių kompromisų. Ir signalo kelyje tik du elektrolitai, kuriuos aplamai galima ir mesti. Garso reguliatorius ant atskiro specializuoto čipo ir ...
    Nežinau kas ten ką apgrotų, bet namie jis atrodo gan solidžiai, na gal nesakaitant gyvos muzikos... bet gi ko tikėtis po 5-6 operacinių ir tokio I/V keitiklio.
    Iš schemotechninio sprendimo jis turi daugiau šansų už perkrautas kondais legendas

  2. #32
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Augisk link=topic=4874.msg52618#msg52618 date=1169505117 rašė čia:
    Pas mane nuo vasaros galo yra sony c90
    Taip, šitas Soniukas yra labai puikus grotuvas. Ir labai daug kam reikia slėptis po lapais. Retas jis labai mūsuose :smt017

    Citata Augisk link=topic=4874.msg52618#msg52618 date=1169505117 rašė čia:
    Iš schemotechninio sprendimo jis turi daugiau šansų už perkrautas kondais legendas
    Tai kad jis pats yra legenda, kam jam lygiuotis į kitus ?
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  3. #33
    Aktyvus Augisk is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    53
    Žinučių
    117
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Artūras-M link=topic=4874.msg52626#msg52626 date=1169539214 rašė čia:
    Tai kad jis pats yra legenda, kam jam lygiuotis į kitus ?
    http://www.sibalarm.ru/news/audio/clarion_drx9255.htm ir kas keisčiausia tai beveik vienas prie vieno sutampa su mano pastarųjų metų namų CD patirtimi.
    Visgi menas yra menas, būtinai surasiu

  4. #34
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Jau kaip ir pradejau burtis sistema.Arturas S sukonstravo isorini DAC,truksta isigyti gaso reguliatoriu ir maitinima DAC'ui.Jungsiu nuo Jvc dv 5101 per Cox.Taip pat isigijau Brax 2400.2 stiprintuva.Realizuosiu 2-3men tarpe,tikiuosi einu teisingu keliu.

  5. #35
    Aktyvus Augisk is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    53
    Žinučių
    117
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Lenikas link=topic=4874.msg53009#msg53009 date=1169922922 rašė čia:
    Jau kaip ir pradejau burtis sistema.Arturas S sukonstravo isorini DAC,trūksta įsigyti gaso reguliatoriu ir maitinima DAC'ui.Jungsiu nuo Jvc dv 5101 per Cox.Taip pat isigijau Brax 2400.2 stiprintuva.Realizuosiu 2-3men tarpe,tikiuosi einu teisingu keliu.
    Koks tas DAC'as? Tas JVC tipo DVD... naujas 200 Euru - kažin ar kas gero bus. Geras reguliatorius yra ant diskretinių elementų tipo DACT http://www.dact.com/html/attenuators.html , prasčiau ALPS, Noble. Maitinima būtų galima paimti nuo stiprintuvo, gal pakaks.

  6. #36
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    DAC buitinis. Maitinimo reik 12v-220v. O Jvc dar nenupirkau,tik zinau kas parduoda. Daug moket nezadu,man neverta siuo atveju investuot i grotuva. reikia tik DVD(geresnis transportas), Cox isejimo ir nusiimancios paneles.Kam pirkt gera,kai statau savo DAC

  7. #37
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Tai tarkim turiu 2-3men susirast dvd grotva. Gal kas patartu koki su gera mechanika? As tu dvd,tik viena ciupinejes ir nenutuokiu i ka zvalgytis. Dvd+gera mechanika- gal kas turejo,mate,girdejo? Skirciau 600lt, deveta.

  8. #38
    Aktyvus Augisk is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    53
    Žinučių
    117
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Lenikas link=topic=4874.msg53076#msg53076 date=1169985064 rašė čia:
    DAC buitinis. Maitinimo reik 12v-220v.
    Arturas S koks ten DAC čipas, ar tik ne TDA1543x4 ar x8 ar koks Delta pcm1710? Kiek supratau maitinimas vienpolis?!
    Citata Lenikas link=topic=4874.msg53076#msg53076 date=1169985064 rašė čia:
    O Jvc dar nenupirkau,tik zinau kas parduoda. Daug moket nezadu,man neverta šiuo atveju investuot i grotuva.
    Nu žinai čia beveik tas pats kaip už 200Lt nusipirkti buitinį Samsung DVD su skaitmeniniu išėjimu ir su išoriniu DAC tipo fainiai namie jį klausytis.
    Citata Lenikas link=topic=4874.msg53076#msg53076 date=1169985064 rašė čia:
    reikia tik DVD(geresnis transportas), Cox isejimo ir nusiimancios paneles.Kam pirkt gera,kai statau savo DAC
    Kas tau sakė, kad DVD geresnis transportas CD formatui?

  9. #39
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Tai gal pasiulyma man pasiklydusiam miske? Iki 700

  10. #40
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    O gal ciupt vidutines klases grotuva ir jam cox issivest?

  11. #41
    Aktyvus Augisk is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    53
    Žinučių
    117
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Lenikas link=topic=4874.msg53134#msg53134 date=1170008701 rašė čia:
    Tai gal pasiulyma man pasiklydusiam miske? Iki 700
    O kam tu taip sunkiai tai aplamai darai? Sau, varžyboms ...
    Jei nori klausytis sau, tai ką tu klausai, juk atskiras valdymas be radijos ne taip jau patogu :roll:
    Iš mano patirties transportas ne taip jau nesvarbu pvz. Audionote ta patį cd Transport'ą turi ir viena ir dvigubai didesne kaina... ir tai ištikro skiriasi.

  12. #42
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Paskaityk pacia pirma mano sios temos zinute. Radijos man nereik. Darausi sau, prijauciu gerai kokybei. Zinoma ir varzybose sudalyvausiu. Tai klausimas butu: cox,geras transportas,nusiima panele,700- kas? (:

  13. #43
    Aktyvus Augisk is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    53
    Žinučių
    117
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Lenikas link=topic=4874.msg53140#msg53140 date=1170009983 rašė čia:
    Paskaityk pacia pirma mano sios temos zinute. Radijos man nereik. Darausi sau, prijauciu gerai kokybei. žinoma ir Varžybose sudalyvausiu. Tai klausimas būtų: cox,geras transportas,nusiima panele,700- kas? (:
    Tikrai CD, ir ,manau, be MP3 galimybių. Įdomi situacija - patarinėti, o paskui konkuruoti varžybose , bet jokių problemų.

  14. #44
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Lenikas link=topic=4874.msg53140#msg53140 date=1170009983 rašė čia:
    Paskaityk pacia pirma mano sios temos zinute. Radijos man nereik. Darausi sau, prijauciu gerai kokybei. žinoma ir Varžybose sudalyvausiu. Tai klausimas būtų: cox,geras transportas,nusiima panele,700- kas? (:
    pro klasėje?
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  15. #45
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Naujokuose. Pirma sistema, reik pradet nuo dugno...

  16. #46
    Aktyvus cornolio is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2006
    Žinučių
    102
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Augisk link=topic=4874.msg53142#msg53142 date=1170011139 rašė čia:
    Citata Lenikas link=topic=4874.msg53140#msg53140 date=1170009983 rašė čia:
    Paskaityk pacia pirma mano sios temos zinute. Radijos man nereik. Darausi sau, prijauciu gerai kokybei. žinoma ir Varžybose sudalyvausiu. Tai klausimas būtų: cox,geras transportas,nusiima panele,700- kas? (:
    Tikrai CD, ir ,manau, be MP3 galimybių. Įdomi situacija - patarinėti, o paskui konkuruoti varžybose , bet jokių problemų.
    Nu tai kad jam jau magelio pirkt neapsimoka, investuoti pinigai į išorinį DAC'ą. DVD grotuvų transportas turėtų būti geresnis nei CD grotuvų, ten juk žymiai didesnis įrašymo tankis, taip kad nematau problemų perkant belenkokį patikimesnį DVD grotuvą ir jungiant jį prie DAC.

  17. #47
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Nori pasakyti, kad optika jokios įtakos neturi? Kažkodėl norėčiau abejoti...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  18. #48
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Siaip man butu idomu, kad jus pasakytumet kas turi itaka o kas ne. (:

  19. #49
    Aktyvus cornolio is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2006
    Žinučių
    102
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Turėt tai turi, bet kuo tai pasireiškia?

    Manai DVD grotuvo optika prastesnė nei CD? Koks Nakamichi 45z atiduos kokybiškesnį signalą per koaksalinį, nei tarkim, kad ir minėtas JVC DVD grotuvas?

  20. #50
    Aktyvus Augisk is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    53
    Žinučių
    117
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata cornolio link=topic=4874.msg53158#msg53158 date=1170074476 rašė čia:
    Turėt tai turi, bet kuo tai pasireiškia?

    Manai DVD grotuvo optika prastesnė nei CD? Koks Nakamichi 45z atiduos kokybiškesnį signalą per koaksalinį, nei tarkim, kad ir minėtas JVC DVD grotuvas?
    Taip, manau, beveik esu tikras. Kodėl CD-RW dažnu atveju negroja taip gerai kaip originalus CD? Ogi todėl, kad realiame laike skaitant atspindį nuo paviršiaus, kuris yra kitos kilmės nei originalas, prarandama daugiau info. CD standartas turi 25 proc perteklinės info, todėl esant klaidoms jis vistiek groja. Pingant technologijai pirmųjų cd drive (Philips CDM0/1/4) fizinį tikslumą (aliumininis šasis, safiriniai guoliai...) pakeitė plastikinės dalys galingi procai su klaidų korekcija, t.y. rezultate tu visgi girdi garsą, bet jis jau kitas: suaproksimuotas ir dažnai tolimas nuo originalo. Pasiteiraukite Lyros kaip sunkiai jie gamina AudioNote CD transportus, tiesa, jau iš šiandieninių (kitų tiesiog nėra) CD Drive'ų (Philips CDM-PRO), nors uždavinys atrodytų toks paprastas: maitinimo blokas, dainų displėjus su distanciniu bei S/PDIF koaksialinis išvadas.
    Nakamichi cd45z šiam taikymui aplamai netinka, nes: neturi S/PDIF išvado, o jei jį galima rasti tai tik TTL logikos; jis niekad negarsėjo geru savo transportu, kaip minimum CD sunkiai atiduoda; aplamai jo padarymas man asmeniškai ganėtinai vidutinis: pigūs skiriamieji, operaciniai, keistas Subo išvadas, signalas laksto po visą plokštę, prastas garso reguliavimo sprendimas, prastas CLOCK'as...... Čia tiktų Sony C910, C90, Alpine 7990, na kurie dar turi gimtą skaitmeninį išėjimą?
    Automobilio sąlygos aplamai prastos dirbti besisukantiems įrenginiams, o dar tas visų noras turėti mažą kainą, DVD, sparvotus delfinus ant ekrano, mobilių intuityvų meniu.... kažin ar visa tai pasiekiama su nauda garso kokybei?!

  21. #51
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Aš intuityviai esu tikras, kad iš DVD transporto+optikos gero garso negausi. Ir apskritai, kai man sušneka kas nors apie DVD ir gerą garsą, aš tik „nusisuku“ arba „negirdžiu“ (taip sako mano mažoji dukrytė kai jai kas nors nepatinka O )
    Nakamichi 45z gerai grojančio negirdėjau, todėl man sunku ką nors apie jį gero pasakyti. Gal vienoj mašinoj, bet tai buvo prieš kokius 6 metus, jau net sunku atsiminti ir tai daugiau kitų sistemos elementų nuopelnas, bet ne grotuvo. JVC taip pat nepasižymi gera mechanika, garso koncepcija man šios firmos netinka iš principo, nors pirmas įspūdis yra visai neblogas.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  22. #52
    Aktyvus cornolio is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2006
    Žinučių
    102
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Augisk link=topic=4874.msg53161#msg53161 date=1170078780 rašė čia:
    Citata cornolio link=topic=4874.msg53158#msg53158 date=1170074476 rašė čia:
    Turėt tai turi, bet kuo tai pasireiškia?

    Manai DVD grotuvo optika prastesnė nei CD? Koks Nakamichi 45z atiduos kokybiškesnį signalą per koaksalinį, nei tarkim, kad ir minėtas JVC DVD grotuvas?
    Taip, manau, beveik esu tikras. Kodėl CD-RW dažnu atveju negroja taip gerai kaip originalus CD? Ogi todėl, kad realiame laike skaitant atspindį nuo paviršiaus, kuris yra kitos kilmės nei originalas, prarandama daugiau info. CD standartas turi 25 proc perteklinės info, todėl esant klaidoms jis vistiek groja. Pingant technologijai pirmųjų cd drive (Philips CDM0/1/4) fizinį tikslumą (aliumininis šasis, safiriniai guoliai...) pakeitė plastikinės dalys galingi procai su klaidų korekcija, t.y. rezultate tu visgi girdi garsą, bet jis jau kitas: suaproksimuotas ir dažnai tolimas nuo originalo. Pasiteiraukite Lyros kaip sunkiai jie gamina AudioNote CD transportus, tiesa, jau iš šiandieninių (kitų tiesiog nėra) CD Drive'ų (Philips CDM-PRO), nors uždavinys atrodytų toks paprastas: maitinimo blokas, dainų displėjus su distanciniu bei S/PDIF koaksialinis išvadas.
    Nakamichi cd45z šiam taikymui aplamai netinka, nes: neturi S/PDIF išvado, o jei jį galima rasti tai tik TTL logikos; jis niekad negarsėjo geru savo transportu, kaip minimum CD sunkiai atiduoda; aplamai jo padarymas man asmeniškai ganėtinai vidutinis: pigūs skiriamieji, operaciniai, keistas Subo išvadas, signalas laksto po visą plokštę, prastas garso reguliavimo sprendimas, prastas CLOCK'as...... Čia tiktų Sony C910, C90, Alpine 7990, na kurie dar turi gimtą skaitmeninį išėjimą?
    Automobilio sąlygos aplamai prastos dirbti besisukantiems įrenginiams, o dar tas visų noras turėti mažą kainą, DVD, sparvotus delfinus ant ekrano, mobilių intuityvų meniu.... kažin ar visa tai pasiekiama su nauda garso kokybei?!
    CD-RW negroja taip pat kaip originalas ne tik dėl prastesnio atspindėjimo, bet ir dėl jitter efekto. Berods Audio CD ir paprasto CD klaidų taisymo algoritmai skiriasi. Paprastam CD klaidos atstatomos 1:1, o AudioCD - ne. Green standartas yra numatytas, kiek ten gali nukrypt ir pan.

  23. #53
    Aktyvus cornolio is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2006
    Žinučių
    102
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Artūras-M link=topic=4874.msg53162#msg53162 date=1170080084 rašė čia:
    Aš intuityviai esu tikras, kad iš DVD transporto+optikos gero garso negausi. Ir apskritai, kai man sušneka kas nors apie DVD ir gerą garsą, aš tik „nusisuku“ arba „negirdžiu“ (taip sako mano mažoji dukrytė kai jai kas nors nepatinka O )
    Nakamichi 45z gerai grojančio negirdėjau, todėl man sunku ką nors apie jį gero pasakyti. Gal vienoj mašinoj, bet tai buvo prieš kokius 6 metus, jau net sunku atsiminti ir tai daugiau kitų sistemos elementų nuopelnas, bet ne grotuvo. JVC taip pat nepasižymi gera mechanika, garso koncepcija man šios firmos netinka iš principo, nors pirmas įspūdis yra visai neblogas.
    Nesigilinkim į smulkmenas apie 45z, ne apie tai diskusija. O intuicija toks dalykas, kad ne visada ji nemeluoja. Manau skirtumas tarp DVD grotuvo atiduodamo skaitmeninio signalo ir CD grotuvo, su gera mechanika ir optika bus niekingai mažas.

  24. #54
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata cornolio link=topic=4874.msg53165#msg53165 date=1170081865 rašė čia:
    O intuicija toks dalykas, kad ne visada ji nemeluoja.
    Esu įsitikinęs, kad šiuo atveju ji yra teisi


    Citata cornolio link=topic=4874.msg53165#msg53165 date=1170081865 rašė čia:
    Manau skirtumas tarp DVD grotuvo atiduodamo skaitmeninio signalo ir CD grotuvo, su gera mechanika ir optika bus niekingai mažas.
    Vėl gi, priklauso nuo tavo kartelės aukščio. Jeigu taip manai, tai esi laimingas. Būtų tik įdomu paklausyti, kurioje vietoje ta laimės viršūnė yra. Visumoje yra labai sunku bendrauti, kai nežinai atskaitos taškų. Nors pasakytum kas tave namuose tenkina, arba ką turi ir kas tenkina/netenkina. Priešingu atveju, jeigu aš kalbu nušokęs nuo F1 lygmens, o pašnekovas dar tik svajoja susikurti sistemą su neaiškios kokybės DAC ir CDROM lygmens mechanika, svaisčioja kaip apie etaloną Nakamichi 45z ar JVC, tai žinai.... Nepyk, bet man tai sukelia tik ironišką šypseną. Iš š... varškės neišspausi, net jeigu ir su Fairy išplausi O
    Aš va DAC'ui plokštęs susiruošiau užsakinėti Rusijoj, galvodamas kad 200 pinigų, yra = 200 rublių ~ 20 LT. . Deja, ta plokštė pasirodo yra 200 USD. Ir kai surašė kas ir kaip, tada suprantu kodėl. Eigoje beveik sulygom už 150. Bet čia tik plokštė, be datalių. Detalės dar kokie ~200 - 300 USD. O tu kalbi apie visą DAC už plokštės kainą ir dar kalbi apie kokybę ir nykstamai mažus skirtumus... Taip, tarp Bošman ir Mammer tikrai neturėtų būti didelis skirtumas....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  25. #55
    Aktyvus cornolio is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2006
    Žinučių
    102
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Matai, kalbu ne aš, nes ne aš pirkau tą DAC ir ne aš planuoju tokią sistemą darytis. Diskutuoju sportiniais sumetimais, nes įdomu. O tas DAC nemanau, kad yra š. Jis pirktas iš Artūras S., žinoma ne naujas, savos gamybos. Artūras S. tikino, kad panaudotos aukštos kokybės detalės, signalo kelias kiek įmanoma trumpiausias. Tikiu, jis nemelavo. Atskaitos taškas irgi toks dalykas. Kaip bebūtų gaila, pirmiausia jis priklauso nuo pinigų. O kad studentai, gyvenantys ne iš turtingų tėvelių kišenės, pradėtų dėtis 7990, tai irgi kažkaip sunkokai suvokiama. Todėl ir galvoji kaip čia pigiau suktis, kad gaut kuo geresnį garsą. Visų tikslas vienas - kuo kokybiškiau klausyt muziką.

  26. #56
    Aktyvus Augisk is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    53
    Žinučių
    117
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata cornolio link=topic=4874.msg53165#msg53165 date=1170081865 rašė čia:
    Manau skirtumas tarp DVD grotuvo atiduodamo skaitmeninio signalo ir CD grotuvo, su gera mechanika ir optika bus niekingai mažas.
    Va kolega pamėgins ir pažiūrėsim, bet namų srityje tas skirtumas paprastai didelis.
    Neesu tikras ar Jitter taikytina nuskaitymo iš CD atvejui. Paprastai tai sinchronizacijos paklaidos susiijusios su sistemos DAC'o sinchroniniu/nesinchroniniu veikimu, įpatingai kai signalai pereina iš I2s į sinchroninį S/PDIF, o paskui CS8412 pagalba atgal. Norint to išvengti rekomenduojama kurti naują taktinį dažnį (recclocking) http://www.tentlabs.com/Products/cdu...xo3/index.html ir taikymas http://www.dddac.de/files/dddac1543ver22.pdf . Tarp kitko, apie būtent šį DAC'ą yra daug gerų atsiliepimų.

  27. #57
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    To Arturas M: Deretu ivertinti pasnekova ir jausti lygi tarp pro(jus) ir naujoko(as). Ar jus ir angluj bandot lietuviskai isaiskint koks grazus gyvenimas? Nesirunsiu pirma sistema apkabinti visko kas geriausia. As jaunas studentas,man ir 10lt pinigai.

  28. #58
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    To Augisk: as 10min rasiau pirma sios temos post o tu net tingi paskaityt. Tau neatrodo,kad per daug juokinga butu nusipirkt 7990 prikabint DAC'a,susidet kitus gerus zaislus ir kaisiot i grotuva cd-r?
    Nereikia man kosmoso. Perbrangu ir bijau vagiu :-D

  29. #59
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    To cornolio: taip pritariu, manau,kad mano ausi tenkintu ir dvd+dac,nes uz 700 neiseina joks padorus cd su cox, neiseina nei cd ir jam sukonstruot cox. Pirksiu ka galiu ir tiek.

  30. #60
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    OT:keista,kad pasidomejes kur forumieciai perka muzika sulaukiau tylos. Taip iseina kas antras supranta kokia yra gera sistema,kas penktas ja turi. Bet dauguma megaujasi vogtais irasais irasytais i cd uz 50ct ir nesupranta,kad kokybe prasideda laikmenoje.

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1 2 3 4 ... VėliausiasVėliausias

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT