Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 5 1 2 3 ... VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 138

Tema: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

  1. #1
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Sveiki, esu naujokas,tiek siame forume tiek auto sistemu vandenyse. Tai pirmoji mano tema,taigi bukite tolerantiski jeigu ka parasysiu ne taip. I auto ruosiuosi detis pirma sistema,bet kartu ir nenosiu ikrsisti i ta duobe,i kuria ikrenta dauguma naujoku. Nenoriu pradeti nuo mp3 grotuvu ar Boshman'u,mano manymu arba gerai arba nieko. Taigi ruosiuosi zengti didesni zingsni teisingos sistemos link,bet cia pat reiktu Jusu pagalbos renkantis. Reiktu pradeti nuo grotuvo,o tada jau pagal ji derintilikusia sistema. Viskas ko as noriu is grotuvo,tai garsas. Geras garsas. Klausoma muzika- Electro Clash, Minimal, Hardcore, D&B, Techno, Hard Techno ir t.t. Vienu zodziu vien electronine muzika, bet zinant tai,kad Clash stiliaus muzikoje pilna vokalu, nereiketu nurasyti jos kaip 'visiskai sintetine'-kad ir kokia ji bebutu ji gali buti grojama kokybiskai. Ir nenoreciau,kad Jusu atsakymuose skambetu mazdaug "imk bet ka su electro nepajusi",ne vien akustiniai muzikai,bet taip pat ir electro svarbu detalumas,as klausau tik profesionaliai kurta muzika,jokios komercijos,jokio verzimosi i rinka,jokio lengvai virskinamo turinio-
    mano muzikoja pilna smulkiu detalyciu kurios neturetu buti sulietos i viena mase. Taip pat svarbu,kad su zemas nebutu suveltas netikslus ir turetu daugiau slegiuko. Cia jau iskart atkrenta Nakamichi,kaip per svelnus aparatas. Man + ir butinybe nusiimantipanele-taigi Denon ir Eclipse atkrinta taip pat. Kas liecia radija-ji man visiskai nereikalinga,paprasciausiai Lietuvoje supratimas apie muzika zemo lygio ir viskas skirta konkreciai publikai,ne taip kaip svetur. Pvz- uk bbc pirmoji radijo programa groja gera muzika,o ju supratimas apie ja labai teisingas,nes nepriklauso nuo stiliaus,ten skamba-techno,klasika,rokas,schranz, metalas,jazz ir t.t. Kadangi radija mano poreikiu netenkina tai visada klausau cd,o kas liecia cd-vel problema,del savo megstamos muzikos atsitrenkiu i siena. Minimal,Clash cd dar gaut puse bedos,bet techno jau 100usd kainuoja.. O hardtechno isvis kepamas tik i LP. taigi to pasekoje grotuvas matys tik apie 5% orginaliu cd. Linijiniu isejimu gali but 1 ar 2,jungsiu tik 1 stipra(kieta,nepavargstanty,apie 2kLt), 2kanalai-priekis (valinantys apie 2Klt) dar 2kanalai-tiltu mazas greitas sub.
    Dizainas visiskai nesvarbu,didelio ekrano nereikia,distancinio ir subo kontroles taip pat.mp3-kas be ko ne. Galiu skirti grotuvui 1,5kLt (naudotas). Turbut kyla klausimas kodel nesikreipiu i montuotoja? Nes negaliu skirt tiek finansu is kart. Pirkciau palaipsniui kas menesi po gera daigta-ne taip jaustusi finansinis nuosmukis. Niekur neskubu. Tikiuosi sulaukti jusu ,vertinciau atsakymus ilgesnius nei 5 zodziai : ) aciu uz demesi.

  2. #2
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Dėl radijos nesutinku. Lietuvos II, Pūkas 2 tikrai pateikia rimtos mizikos. Be abejonės, tai nėra non-stop. Radijos ignoruot tikrai neverta, ji tobulėja.
    Kas link originalus-neoriginalus kompaktas reikia mažiausiai pergyvent. Svarbu kad kopija būtų atlikta ne didesniu kaip x4 greičiu. Su 1.5 KLT kišenėj žvalgyčiausi į naują grotuvą. Čia tokia suma, kad jau išeina neblogas iš aukštesnės vidutinės kategorijos naujas (Kalėdos, stebuklų metas), ir dar neišeina eksliuzyvinės kategorijos dėvėtas. Ekskliuzyvai bet kuriuo atveju kainą laiko dešimtmečiais.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  3. #3
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Aciu uz pirma atskamyma. Na 1,5kLt cia daug maz,zinoma galeciau sumoketi ir truputi daugiau.Pagal Jus i kokio brand'o grotuvus vertetu atkreipt demesi?Alpine lyg ir orientuota i jaunima, zemas energingesnis. Bet MANO nuomone Alpine geriausi tik CDA-7***.

  4. #4
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Netaip mane supratai. Geriau isiskaites suprasi,kad omeni turejau,kad Alpine senieji grotuvai geresni uz nauju gama. Nieko pries kasetes neturiu, kasete ir liks geriausia. Tik irasu gauti arba juos padaryti dabar sunku,neimanoma. Tad renkuosi CD.

  5. #5
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Siūlyčiau susidėti gerus komponentus su geru grotuvu ir stiprintuvu.Subo reikalus siūlau palikti paskutinėje eilėje.Išeitis būtų-bendrauti su instaliuotoju (su vienu instaliuotoju)ir iš anksto numatyti sistemos komplektaciją.Biudžetas nedidelis ,bet išpildyti tavo reikalavimus įmanoma.

  6. #6
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Lenikas link=topic=4874.msg49185#msg49185 date=1166273875 rašė čia:
    Pagal Jus i kokio brand'o grotuvus vertetu atkreipt dėmesį?
    Aš asmeniškai, dėl tam tikrų aplinkybių dirbu tik su vienu grotuvų brandu, jeigu kalbam apie grotuvo biudžeta iki 3000 LT. Jeigu kalbam virš, tuome yra vietos kitiem vardam. Kodėl taip? Atsakymas labai paprastas, paminėtoj kainos kategorijoj nėra brando, kuris už tuos pačius pinigus labai juntamai išloštų prieš pagrindinį brandą. Gal net drįsčiau teigti, kad apskritai nėra bendriem poreikiam nieko geriau. Atskirais atvejais, esant specifiniams reikalavimas galima mesti akį į Pioneer, Becker. Daugiau brandų nematau, kurie mano akimis būtų verti dėmesio iš esamų mūsų rinkoj Sony yra įdomūs modeliai, tačiau Lietuvoj jų nėra.

    Citata Lenikas link=topic=4874.msg49185#msg49185 date=1166273875 rašė čia:
    Alpine lyg ir orientuota i jaunima, zemas energingesnis. Bet MANO nuomone Alpine geriausi tik CDA-7***.
    Nesutinku, nes mano nuomone verti tik iki CDM serijos su daugiabičiais DAC. Tačiau puikiai suprantu, kad su tokiais grotuvais gali gyventi tik pensininkai panašūs į mane. Iš kitos pusės jų patikimumas jau su klaustuku. Kas liečia naujus modelius, neturiu griežtos nuomonės, su jais daręs ne daug mašinų ir rezultatu esu nepatenkintas. Bet dėl to, daugiau reiktų kaltinti tai, kad automobilis su biudžetiniais stiprintuvais, 500 - 600 LT komponentais nelabai gali groti, kad mane patenkinti. O dar jeigu kalbam apie visiškai standartines vietas, tai tuo labiau. Atidavęs žmogui mašiną, įsėdi į savo lupeną su jau išdraskyta sistema ir jautiesi žmogų apvogęs....

    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  7. #7
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    To Arturas S- apie tai kodel nesikreipiu pas instaliuotoja as jau rasiau. Ir sub'o artimiausius puse metu tikrai nedesiu. Pirksiu 4kanali stipra ateiciai,juk progresas vyks. Beto ir instaliacijai jau maziau reiks. O 2ways komponentus uz 2kLt galima paimt.

  8. #8
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    To Arturas-M : as siaip nesu gyvenime girdejes Sony grotuvo savo ausimis ir teoriskai susidares ispudi,kad permokama uz dizaina. Bet del visa ko gal gali brukstelt keleta vertu demesio modeliu? Kaip suprantu tai jau bus virsutines linijos..

  9. #9
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Nuo 8.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  10. #10
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    CDX-CT800D
    CDX-M9900
    nuo 8 man nuskambejo kiek paslaptingai,zinant tai,kad Sony man paslaptis. Sie modeliai bent i ta puse kuria tu paslepei magiskam 8? 0

  11. #11
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Taip, dar yra MEX
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  12. #12
    Savas Arunas- is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    41
    Žinučių
    491
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    ir xes legendinis :supz:

  13. #13
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Gal kiek ir keistas klausimas,bet tikiuosi sulaukti atsakymo. Tie mano abu pamineti grotuvai dar nenuimti nuo gamybos? Jei ne-tai problemu isigijant nematau. Tik kuris is ju geresnis ir ar gerai tvarkytu zema dazni ir isvis koks soni braizas?

  14. #14
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Orientuotis reiktų pagal buitinius viršutinius modelius.Automobilinių iš vis klausimas ar kas klausęs.Garso supratimo filosofija bus tapati.Aš asmeniškai viršutinių automobilinių nesu girdėjęs.Būtų labai įdomu paklausyti pačiam savo ausimis ,o ne iš pasakojimų.

  15. #15
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Gal Arturas-M zino ka nors apie tuos du Sony? Gamyboje dar jie? Nes tik tokiu atvejiu galiu paimt,tik naujus.

  16. #16
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Aš nežinau Sony politikos. Pas juos yra specifinė prekyba, specifiniai regionai. Tai milžiniška kompanija.
    Nusipirkti galima bet ką, šiais laikais nėra problemų. Tačiau yra dar ir garantiniai bei ne garantiniai remontai. Be to, klaidos atveju (neteisingas pasirinkimas) Sony kaina rinkoj krenta siaubingai greitai
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  17. #17
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Artūras S link=topic=4874.msg49228#msg49228 date=1166295097 rašė čia:
    Būtų labai įdomu paklausyti pačiam savo ausimis ,o ne iš pasakojimų.
    Senesnių viršutinių esu klausęs (su 24Bit BB). Įspūdis labai geras. Klausęs ir keletą versijų XES. Už šiandieninius galvos neguldysiu, kaip ir už daugumos kitų gamintojų grotuvus
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  18. #18
    Aktyvus Push is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Žinučių
    140
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Jei iš sony-žemiškų,yra tokis modeliukas C90r arba be r jei amerikanskas, gamintas apie 2000-2002 metus ,kainavęs netoli 1500USD pagal atsiepimus ir šiaip pagal specifikacijas-modeliukas aukščiausios klasės ,beje gan dažnai ebayjuje pasirodo.
    Nors garantijos aišku nebus tad spręst pačiam

  19. #19
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Siaip tuomet Sony atmesciau. Niekas gerai nesusipazines,o renkantis grotuva noreciau pataikyti kaip tik i tuos kriterijus kuriu man reik. Energingas nesuveltas zemas, detalumas ir kiek galima geresne garso kokybe grojant CD-R. Pioneer p9? Ka apie ji..

  20. #20
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    McIntosh MX-406 ,bet nenusiima panelė.Jeigu nebūtų šito reikalavimo ,tai atsirastų platesnis pasirinkimas ,nes dažniausia pas gerus grotuvus panelės nenusiima.Jei kaina viršyta tada Alpine.Grįžtame į tą patį tašką. O

  21. #21
    Savas desperad is on a distinguished road desperad is on a distinguished road desperad's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2004
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    41
    Žinučių
    165
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Lenikas link=topic=4874.msg49235#msg49235 date=1166296776 rašė čia:
    šiaip tuomet Sony atmesciau. Niekas gerai nesusipazines,o renkantis grotuva norėčiau pataikyti kaip tik i tuos kriterijus kuriu man reik. Energingas nesuveltas zemas, detalumas ir kiek galima geresne garso kokybe grojant CD-R. Pioneer p9? Ka apie ji..
    Pas mane nuo vasaros galo yra sony c90, tai su CD-R jokių problemų nebuvo. Jame stovi du 20 bitų BB DAC'ai PCM1702U-J, o pas multibitinius DAC'us geresnis detalumas, nei vieno bito, tai čia problemų nematau. Kai pirkau savo c90, tai pasidomėjau ką apie jį rašo įvairuose forumuose, tai jo žemas buvo lygimamas su senesniais aukščiausios klasės Alpine grotuvais ir teigiama, kad jis geresnis už Clarion DRX9255 ir McIntosh MX406 (aš pats nelyginau, tai negaliu teigti, o čia buvo pasisakymai žmonių, kurie tą darė), man, kiek savo nedarytoje sistemoje klausau, skamba gražiai, priekaištų žemam dažniui neturiu Taip kad, jei bus galimybė, tai verta būtų jį paimti Aišku naujų jų nera, juos baigė gaminti apie 2001 ar 2002 metus...

  22. #22
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Sutinku, kad tiems kam tikrai reikia kokybės, susiduria su problema. Visi dabartiniai grotuvai yra skirti vartotojams, kuriems reikia funkcijų gausos. Išimtis yra keli žinomi aparatai, kuriuos ko gero galim suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų ir kurių kaina jau yra ne juokinga.
    Išeitys yra kelios:
    1. Naudoti kasetinį grotuvą be jokių ekvalaizerių, laikų korekcijų + CD keitiklis. Gerus keitiklius turi Alpine, Blaupunkt, Pioneer. Šitą žinau tikrai.
    2. Naudoti pirmą pasitaikiusį grotuvą su stabilia mechanika ir tenkinančiu dizainu ir signalą pasiimti nuo DAC arba prieš jį, statant savo garso reguliatorių (tokiu keliu nuėjo Artūras S) arba savo DAC ir su visu iš to išplaukiančiu.
    3. Pirkti audiofilinį grotuvą 10 - 20 metų senumo, su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis.
    4. Pirkti vieną tų šiuolaikinių grotuvų, kuriuos galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. (beje, jų skaičius taip pat mažėja)

    Kitų kelių tikriems natūralaus garso šalinininkams nėra. Šiuolaikiniai grotuvai visiškai nepritaikyti audiofilams. Jie groja šlykščiai, sausai, iškraipytai. Trumpai kalbant, jie jau nauji sugedę. Tikiuosi, kad gamintojai susimylės ir paleis tarp savo gaminių bent po vieną CD grotuvą su normaliu DAC ir švariu audio traktu. Jei ne, tai tuoj pasibaigs visi seni geri grotuvai, nes juos išgaudys lengvai pamišę dėl garso kokybės.
    Dar iš kitos pusės, gamintojai taip pat situaciją vertina blaiviai. Nauji automobiliai yra labai tvirtai įaugę į naujų automobilių skydelius. Ir kuo toliau, tuo labiau ši tendencija ryškėja. Automatiškai mažėja paklausa aukštos klasės grotuvams.
    Vėl gi, ar tikrai tiems kas sako, kad jiems reikia kokybiško garso, jiems to reikia? Aš nesu tuo įsitikinęs. Iš čia ir krūva abejonių, kai žmogus sako, kad jam reikia kokybiško skambėjimo. Dažnu atveju, padarai sistemą, mažini kaip įmanoma kainą, o realiai pasirodo, kad žmogus įsikiša MP3 kompaktą ir sėkmingai atsidaręs duris klausosi muzikos sode, gamtoje ir tt. Jeigu žinotum, kad tikrai žmonės nori girdėti kažką panašaus, kaip kad yra koncerte, rastumėm sprendimų kaip tai pasiekti. Bet dabar žmogus nori nusipirkti, brandname ir nori kad viskas būtų taip kaip nori. O pirkti sprendimą, žmogus nenori. O jeigu ir perka, tai labai nenori suprasti, kad projekto kaina susideda ne tik iš detalių kainos. Ir dažnai gali gautis taip, kad detalių kaina yra nykstamai maža lyginant su įdėtu darbu, panaudotu žinių bagažu ir kita.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  23. #23
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Prašyčiau nepamiršti ,kad audiosistemoje groja ne tik grotuvas ,bet ir likusieji jos komponentai.Todėl vertinant grotuvus reiktų nepamiršti jų ir pasakotojo skonio ,bei supratimo apie garsą.

    PS>Papildymas dėl punkto 2. Taip darant klientui suma gaunasi kaip to grotuvo kuris šiai dienai mums skaitosi geras.


    PS temos autoriui: kodėl toks išankstinis nusistatymas priš CD 700II?Ar pats girdėjęs kaip tas aparatas groja?Taip jis švelnokas ,bet panaudojus agresyvesnę akustiką ,bei stiprintuvą galima tai pataisyti.Aš todėl ir rekomendavau bendrauti su instaliatoriumu.Kad ir su Artūru-M.Jei nori ,kai bus paruošta galima suorganizuoti šito Nakamichi paklausyma visoje sistemoje ,juolab kad laikas nespaudžia.

  24. #24
    Aktyvus Push is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Žinučių
    140
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata desperad link=topic=4874.msg49243#msg49243 date=1166301560 rašė čia:
    Citata Lenikas link=topic=4874.msg49235#msg49235 date=1166296776 rašė čia:
    šiaip tuomet Sony atmesciau. Niekas gerai nesusipazines,o renkantis grotuva norėčiau pataikyti kaip tik i tuos kriterijus kuriu man reik. Energingas nesuveltas zemas, detalumas ir kiek galima geresne garso kokybe grojant CD-R. Pioneer p9? Ka apie ji..
    Pas mane nuo vasaros galo yra sony c90, tai su CD-R jokių problemų nebuvo. Jame stovi du 20 bitų BB DAC'ai PCM1702U-J, o pas multibitinius DAC'us geresnis detalumas, nei vieno bito, tai čia problemų nematau. Kai pirkau savo c90, tai pasidomėjau ką apie jį rašo įvairuose forumuose, tai jo žemas buvo lygimamas su senesniais aukščiausios klasės Alpine grotuvais ir teigiama, kad jis geresnis už Clarion DRX9255 ir McIntosh MX406 (aš pats nelyginau, tai negaliu teigti, o čia buvo pasisakymai žmonių, kurie tą darė), man, kiek savo nedarytoje sistemoje klausau, skamba gražiai, priekaištų žemam dažniui neturiu Taip kad, jei bus galimybė, tai verta būtų jį paimti Aišku naujų jų nera, juos baigė gaminti apie 2001 ar 2002 metus...
    truputį nupjausiu į lankas,sakyk ne tu jį pasiėmei iš ebay.uk? Blin toks sudrožtas buvo,tai už 500lt paėmė berods povilas
    Sorry už visišką offtopicą tiesiog smalsu

  25. #25
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Artūras S link=topic=4874.msg49245#msg49245 date=1166302216 rašė čia:
    PS>Papildymas dėl punkto 2. Taip darant klientui suma gaunasi kaip to grotuvo kuris šiai dienai mums skaitosi geras.
    Sakykim tokius darbus pats savininkas sau turėtų daryti.
    Iš kitos pusės, pas tave vienetinis sprendimas, todėl kaina užsilenkia automatiškai. Būtų tokių sprendimų paklausa, galima būtų unifikuoti. Nematau problemos pagaminti išorinį DAC su reikiama periferija ir padaryti optinį ar koaksialinį signalo išvedimą iš grotuvo. Nelipant į super aukštumas, tokio gaminio kaina suktųsi apie 1 KLT. Dar kažkiek prisidėtų surišimas su grotuvu, kad nebūtų labai didelio marazmo bent jau su šaltinio selektorium. Dėl vienetinių darbų, net prasidėt nesinori.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  26. #26
    Savas desperad is on a distinguished road desperad is on a distinguished road desperad's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2004
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    41
    Žinučių
    165
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Citata Push link=topic=4874.msg49246#msg49246 date=1166302325 rašė čia:
    truputį nupjausiu į lankas,sakyk ne tu jį pasiėmei iš ebay.uk? Blin toks sudrožtas buvo,tai už 500lt paėmė berods povilas
    Sorry už visišką offtopicą tiesiog smalsu
    Ne, mano atvažiavo iš Maskvos, pirkau iš vieno Rusijos audio forumų dalyvių, kuris perėjo prie išorinio DAC'o. Ir kaina jo sėkė 1500 Lt... Bet su abėm distanciniais ir nesudrožtas

  27. #27
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Visą shemutę atidirbus gautūsi daugiau.Nepamiršk pradinukui reikalingas maitinimas kuris irgi kainuoja.Kalbant apie išorinį DAC tai į 1klt gal ir eitų tilpt.Viską riboja paklausos trūkūmas.

  28. #28
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Sudomino variantas nr2. Bet,kad ir tas pats 45z stabilios technikos neturi-beda kompakto atidavime. Tarkim perku vidutines klases grotuva ir galvoju ji perdaryti. Kas apsiimtu siais darbais? P.s. To Arturas S- CD700II Ne kapeika kainuoja...

  29. #29
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Apie 800-1000 dolcų naujas.Tikriusia su parvežimu.

  30. #30
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: platesne diskusija link grotuvo pasirinktimo

    Na tai jau man per daug tiek. Ar butu norinciu perdaryti grotuva? Tarkim sie du suprantantys zmones Arturas-M arba Arturas S? Aisku dabar sventes ir t.t. Bet tarkim as labai labai neskubu... Galima cia arba i PM.

+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 5 1 2 3 ... VėliausiasVėliausias

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT