Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 26 iš 26

Tema: alpine vs clarion

  1. #1
    Savas Stereo is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    401
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą alpine vs clarion

    visur ieskau ir niekaip negaliu rast palyginimu ar nuomoniu siuo klausimu , o klausimas toks

    kuris geriau clarion DXZ945rmp ar alpine cda-9835r ? :smt100
    pas clarika 24 bit dac o pas alpine 1 bit dac bet ju kazkaip 6 ? ar as kazko nesuprantu ?

    plz patarkit tik neziurekit i kaina, dizaina. rupi tik skambesys . aciu :smt023


  2. #2
    Aktyvus Darka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    155
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    Milijona kartu kalbeta,kad groja nevien grotuvas,o visa sistema :smt021 Jie abu aukstesnes klases savo firmu grotuvai,todel abu neblogi.Kas man saldu,tas tau gal kartu OPats klausykis ir rinkis.

  3. #3
    Savas Stereo is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    401
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    WOW !! wo dar tikslesnio atsakymo i klausima turboot nesu gaves, kad tik daugiau tokiu kaip tu butu forume :smt023 jei neturi ka pasakyt tai geriau nieko nesakyk.

    "kad groja nevien grotuvas,o visa sistema" zino ir mano mociute. jei paklausciau kas geriau alpine ar mcinotsh tai turbut greit atsakytumet, o dabar nejau niekas negaletu palygint siu grotuvu ? :smt017


  4. #4
    Ekspertas igoriokas is on a distinguished road igoriokas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2006
    Vieta
    vln-alt-pnvz
    Amžius
    43
    Žinučių
    1,097
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    normalus atsakymas.
    o ka pats klausos neturi? :smt021 pirksi vien is to ka nuspres forume?! :smt021 jei taip tai pirk iskart alpine ir galesi vietos gezams pasakoti koks esi krutas su alpines magu

  5. #5
    Savas Stereo is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    401
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    vietos gezai supranta tik bm ar koki mcs*it :supz: .

    pabandyk pastabdes koki golf 2 su "muzonu" :smt021 , paklaust ar zino tokias firmas kaip dls , focal , genesis, audison ir pan. atsakymas butu :smt022

    anyway krutestis buciau su clariku, nes jis touch panel.

    turiu savo nuomone , taciau noreciau isklausyt ir jusu nuomones todel ir klausiu.

    p.s. kazkaip pastebiu, kad kai as sukuriu tema, niekas i ja normalei neatsakineja, gal forumas skirtas tik arbatinukams patart kad elipsiu i gala det nereikia ar kaip cia gaunas? :smt017

  6. #6
    Ekspertas igoriokas is on a distinguished road igoriokas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2006
    Vieta
    vln-alt-pnvz
    Amžius
    43
    Žinučių
    1,097
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    kokios temos tokie ir atsakymas, pats buvau naujoku ir klausinejau panasiai

  7. #7
    Aktyvus Darka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    155
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    Tik nereikia cia taip issisokt :smt018 Kas geriau Alpine ar McIntosh dar neaisku(ziurint ka lyginsi) ODurnai paklausiai,panasiai atsakiau.Esu klauses ta Clarika-man patiko.Ta Alpine berods esu testaves namie su savo Adzesst ir Nakamichi.Irgi visai gerai.Taip,kad niekas aukstesnes klases grotuvu skirtingose sistemose nelygina.Jie abu geri.Cia jau skonio ir likusios sistemos daliu reikalas.Jei tau reikia Touch Panel,tai pirk Clarika ir nebesvaik apie ju skambejimo subtilybes.

  8. #8
    Aktyvus sobaka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    49
    Žinučių
    178
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    Turėjau Clarion drx 960 dabar alpine 9835, alpina man labiau patiko detaliau ir erdviau groja bet ji aštresnė clarion švelnesnis

  9. #9
    Savas Stereo is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    401
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    na va cia jau ir komentarai i tema prasidejo :smt023

    to igoriokas : jei neklausinesi , taip ir liksi naujokas.. :smt019

    to darka : "Jei tau reikia Touch Panel,tai pirk Clarika ir nebesvaik apie ju skambejimo subtilybes" - visu pirma nesakiau kad man REIKIA touch panel. visu antra, sistemose lyginami laidai ar net antgaliukai taip, kad ir noriu suzinot gal kas vienoje sistemoje juos tikrino.

    to sobaka : su kokia akustika dabar groja tavo alpine, labai astru ?

  10. #10
    Aktyvus sobaka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    49
    Žinučių
    178
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    Pakankamai aštru kad po valandos kelionės prisitildai nes pradeda erzint.Aukšti scan-speak D2904,mid hertz HM1000, wofer senu laikų infinity reference (keisiu dar nežinau ka dėsiu :smt017 ) ,filtrai daryti nors pagrindinė aštrumo priežastis stiprintuvas pioneeer gm-x 924 (keisiu dar nežinau ka dėsiu :smt017 ) Su clarion garsas buvo švelnesnis bet man jis turi kažka kas man nepatinka , alpinai gal truputi trūksta natūralumo bet kaip sakiau ji man pasirodė detalesnė.Nepamiršk kad clarion pas mane buvo kitas modelis taigi galiu palygint tik su tuo ka turėjau.Mano nuomonė tokia. O darkai as pritariu reik klausyt kad atsirinkt kas tavo ausims maloniau :smt020

  11. #11
    Savas Stereo is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    401
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    aisku geriausia savo ausim , taciau yra ir keletas sunkumu siuo klausimu. pirmiausia nuejes i firma nepaprasysi pasijungt maga i masina ir nepaprasysi su juo pasivazinet keleta dienu , kad apsisprestum. todel siame forume dazniausias klausimas yra: "patarkit ka ..." . anyway aciu uz atsakymus nors ir kelis :smt023

  12. #12
    Aktyvus Darka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    155
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    sistemose lyginami laidai ar net antgaliukai ......... O OSituo klausimu jau turiu savo nuomone.Ir galiu patikint,kad ir tavo ir mano(kuri visai nepigi)sistemose ta taisykle negalioja OTeko savo sistemoje bandytis linijinius uz 40lt,120lt ir net namu sistemos uz 600lt,tai zinok skirtumo tarp ju beveik nepajutau.Gal tik namu siek tiek erdviau uzgrojo(bet gal,kad 0,5m ilgio)arba suveike kainos rodiklis OO kas liecia antgalius,tai cia kosmosas ir tiek.Tas galiotu nebent profesionaliai sumontuotai labai brangiai sistemai.O mes bukim ramus artyman:

  13. #13
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    teisingai loju:cia tas pats kad lietkabelio varis sudas,o firminiu-brangiu laidu geresnis :smt021 cia tik pinigu melzimas :supz:

  14. #14
    Savas Stereo is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    401
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    na bet manau kad laidai turetu kainuot ne 15 lt uz pora. kas is to jei sistemos komponentai geri , o signalas keliauja velnias zino kuo...

  15. #15
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    kalbejau apie laidus o ne apie linekas,tas pats ir su lineikom,nesakau kad geros tos uz 25lt,bet kad ten pardavineja tipo kryptines,ar pasidabruotos, uz 200 ar panasiai,tai cia suda tik mala ir tiek,gerai darka sake mum tokiem muzikantam iki tokiu dalyku kaip iki menulio :smt021sutinku,sistema auto uz 60000lt,tai gal ir vertetu jau iki galo babkes kisti,o taip tai-akiu dumimas-cia mano nuomone

  16. #16
    Ekspertas Arunas B is on a distinguished road Arunas B's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,243
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    Baikit jus cia, vel eilini karta pradedate gincytis del temai neaktualiu klausimu. Manau temos autorius gavo atsakyma i savo klausima. Kiek as dar galeciau pridurti tai stereo tau paciam reiktu pasilyginti siuos aparatus ir nuspresti kurio skambesys tai priimtimesnis. Visu zymiu firmu aukstos klases aparatai groja gerai, skirtumai tarp ju dazniausiai jau skonio reikalas. Vieni gali buti labiau detalesni, kiti svelnesni, treti astresni. Cia kaip rusai sako " na vkus i cviet tovariscia niet" :wink:

  17. #17
    Savas Stereo is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    401
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    aciu arunai b . suzinojau bent tiek kad abu aparatai neatsilieka vienas nuo kito labai jau stipriai. okis , teks griebt alaus , keleta orginaliu cd ir klausyt.

    P.S. Gal kas norit paskolint gera sistema perklausai ? :twisted: :supz: artyman: :smt020

  18. #18
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    O

  19. #19
    Savas Stereo is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    401
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    Citata stalius339 link=topic=6153.msg63310#msg63310 date=1184519039 rašė čia:
    O
    cia suprast kaip pasisiulyma ? artyman:

  20. #20
    Naujokas HooDoo is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    86
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    Ziurint pagal daiktus cia tik mano nuomone tik clarion. ka klausiau tai 3 apartai mano ausei skamba skaniausei tai clarion,JVC,Pionner. :smt020

  21. #21
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    Citata HooDoo link=topic=6153.msg63322#msg63322 date=1184523119 rašė čia:
    Ziurint pagal daiktus cia tik mano nuomone tik clarion. ka klausiau tai 3 apartai mano ausei skamba skaniausei tai clarion,JVC,Pionner. :smt020
    kokiais kriterijais vadovaujies teigdamas-skaniausiai :smt017

  22. #22
    Savas Stereo is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    401
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    beje, ar tie uzvelinimai esantys alpine grotuve , labai padeda "gaudant" scena?

  23. #23
    Ekspertas Arunas B is on a distinguished road Arunas B's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,243
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    Padeda neblogai, tik reikia naudoti aktyvius filtrus ir skirti kiekvienam dinamikui atskira stipro kanala.

  24. #24
    Doktorantas Tadas B is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2004
    Žinučių
    1,196
    Rep Power
    31

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    truputį per vėlai temą užgaudžiau, būtum galėjęs pas mane pasiklausyt.. Bet dabar jau kitas patefonas prirakintas. Tačiau jei sistemą susirasi, pas mane yra 35'ta, tai jau sutartumėm kaip nors tą paskolinimą mainais į puodą alaus

    p.s. gal ir negražu ne pardavimuose, bet aš ir pardavinėju savo 35tą

  25. #25
    Savas fruktas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2006
    Vieta
    vilnius
    Žinučių
    274
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    esu klauses sita clarion, visiska nesamone , gal seniau clarionas ir gamino ka verta demesio bet cia tai nesusipratimas ne magas, o ir valdymas bais nepatogus per ta ekrana braukyt. kiek magu turejau tai alpine 9835 labiausiai patiko (gailiuosi kad pardaviau) . esu lygines su pioneer 88, alpine 9855, nakamichi cd500 , sony bt500( net ir sitas groja atviriau nei clarionas), jvc sh99.

  26. #26
    Aktyvus Darka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    155
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: alpine vs clarion

    Na tu cia ziauriai :smt018Geras tas Clarionas ir tiek.Kas tau atvira ir grazu,kitam gali pasirodyt atvirksciai.Todel apie tokios klases aparatus tokios ziaurios nuomones nereiksciau O

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT