Sveiki,
ieškau, kas man padėtų susigaudyti muzikoj, kur kas ir prie ko. Kažkiek jau esu susižinojęs ko konkrečiai reikėjo , bet štai visgi nemažai klausimų kyla.

Žodžiu, bandau dėstyti, faktai ir norai:

a) Noriu pasijungti 7 kolonėles(ar kolonėlių komplektus, kad jau bus komponentinių) nuo 2 stiprintuvų - sub'as, galinėse duryse pora koaksalių, priekinėse duryse po komponentinių garsiakalbių komplektėlį ir panelėj dar pora koaksalių.

b) Mašina Audi 100 '89, silkė universalas, taigi jokių palangių. Panelėj originaliai dedasi 10cm garsiakalbiai , galinėse duryse apdailose 13cm , o priekinių durų ilgai pas mane nebuvo nieko, bet štai pavyko gauti originalias Audi Bose apdailas, po kuriom slepiasi originaliai Audi bose dėžutė su 10cm garsiakalbiu ir stiprintuvu. Bandysiu ten pamodifikavęs įtalpint 13cm, taip panaudojant dėžutę ir tik dėžutę. Dėžutė sukasi prie durų rėmo ir sandariai prisiglaudžia prie apdailos.
Ta dėžutė atrodo taip, bei apdailos nuotrauką irgi pridedu. Įtalpint 13cm garsiakalbį reiktų tą skylę praplatint kur stovi originaliai 10cm, bet ne tiek baisiai daug. Manau įmanoma padaryt pasistengus.






c) Ateina iš mago(Becker Mexico Pro CD, BE4627) 5 linijiniai laidai(per fyškutę, neturi tiesioginių išėjimų) - front left, front right , rear left , rear right ir sub. Kolkas turiu vieną 4 kanalų stiprintuvą Magnat Classic 360 iš seniau(be line out) ir bosą Cadence FXS 250, neturiu kolkas nei kitų kolonėlių, nei kito stiprintuvo.

d) Aukštadažnes mažas kolonėles noriu dėt čia, nes čia vienintelė vieta, kur man dar priimtina kažkas matomo "neoriginalaus". Turiu omenyje pavyko gauti originalias aukštadažnes Audi Nokia kolonėles su mano salono spalvos grotelėm. Kolonėles iškrapščiau ir pasiliko tik grotelės, kurias kiaurai per tą durų trikampiuką dėt reiktų. Irgi manau turėtų viskas tilpti su modifikacijom, šiek tiek vietos yra, bet ribotai. Bet turbūt visi tie aukštadažniai skirtingi juk. Na, žodžiu noriu aukštadažnių būtent čia.







Papildomos garso izoliacijos kolkas deja, bet mašinoje nebus, tačiau ateityje planuoju.

Klausimai:

1) Kaip patartumėt pajungti viską?
2) Ar mano norimas kolonėlių kiekis , išdėstymas protingas? Ką atimt, ką pridėt? Buvau gavęs patarimą nedėt koaksalių į panelę , dėt kažką kitką. Kad ir 10cm komponentą per filtrą, o aukštus į stalčių, nes aukštų ir taip pakaks nuo komponentinių iš durų.
2) Ar galima tiesiog šakoti linijinį signalą dviems stiprintuvams su paprastu šakotuvu su tulpėm? Skaičiau , kad tai pats paskutinis variantas.
3) Skaičiau ir man sakė, kad būna stiprintuvų su "line out", tai suprantu, kad keturis linijinius pajungt į vieną stiprintuvą(4 kanalų), tada iš jo per "line out" nuvesti linijinius į kitą stiprintuvą(irgi 4ch) , kur jau ir penktas linijinis laidas pajungtas bosui, o taip pat ir šitie dar du. Ar tai yra geras būdas?
4) Taip pajungęs tada turėsiu tas keturias kolonėles iš vieno stiprintuvo ir dar tris iš to antro?
5) Per magą tada reguliuosis front left, front right , rear left ir rear right , sub. O kaip su tuo line out? Ten jau reikės reguliuotis tik nuo stiprintuvo, kaip naujus signalus, nereguliuojamus nuo mago, ar ten yra kažkurie tęstiniai iš tų paminėtų signalų(FR, FL, RL, RR)?


Ačiū labai už atsakymus ir tikiuosi netik atsakymų į tuos konkrečius klausimus, bet ir bendrų pastebėjimų ar pastabų, patarimų.

Tikiuosi aiškūs mano norai ir nesumaliau rašydamas. Pradžiai tiek , paskui šitą išsiaiškinus norėsiu patarimų dėl kolonėlių ir kito stiprintuvo.
Tiesa, nesiorientuoju į galybę kilovatų ir muziką per pusę rajono Mėgstu džiazą klausytis, o į klubinės bumčikinės muzikos pusę nelabai žiūriu