Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 74

Tema: Ar tikrai USB blogis?

Hybrid View

  1. #1
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Jazzas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tai kodėl klausi, jei mes tau atsibodome....??? tu neturi galimybės išbandyti, klausi mūsų, mes atsakėm, ne mūsų bėdos jei nesutinki su tuo....

    taip, man kokybė su USB niekada nesirišo ir nesiriš

    tai kad nebuvo nei vieno pagrįsto atsakymo į mano klausimą. Aplamai nebuvo, o diskutuoti apie nuripintą lossess iš originalaus CD ir parsiųstą iš kažkur aš nenoriu.
    Pateikei man kažkokį eksperimenta, visai ne į temą nes CD ir SACD du skirtingi dalykai, aš apie tai galiu pasiskaityti http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Audio_CD

    Klausimas mano labai paprastas, tarkim aš turiu originalu CD. Pats asmeniškai nuripinu vieną dainą į wav ir įsirašau į USB/SD.
    Beje, ta patį failą vėl įrašius į CD, skirtumo tikrai nebus, tai aš galiu garantuoti visu 100%, aš esu informatikas ir kas netikit, tai jums trūkumas žinių...

    Ar pajusiu skirtumą klausydamas iš CD ir USB(lossless/wav) su ta pačia sistema?

    Jei jau visi taip kategoriškai teigiat, kad USB/SD blogis, tai atsakykit į šita klausimą, čia apie MP3 niekas nekalba...

  2. #2
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Beje, ta patį failą vėl įrašius į CD, skirtumo tikrai nebus, tai aš galiu garantuoti visu 100%, aš esu informatikas ir kas netikit, tai jums trūkumas žinių...
    reiškia prastai tau ta informatika sekasi
    losless rip'as originalą atitinka kažkur 99% -99.9% . tiaig skirtumas tikrai yra, tačiau ar jis realiai juntamas žmogaus ausiai čia jau kitas klausimas

  3. #3
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    reiškia prastai tau ta informatika sekasi
    losless rip'as originalą atitinka kažkur 99% -99.9% . tiaig skirtumas tikrai yra, tačiau ar jis realiai juntamas žmogaus ausiai čia jau kitas klausimas
    Nebesvaik, aš nekalbu apie kreivarankius, teisingai nuripintas būna 100%, o ne 99.9%, jei nori gali pasiskaitinėti šiek tiek http://blowfish.be/eac/

  4. #4
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tai kad nebuvo nei vieno pagrįsto atsakymo į mano klausimą. Aplamai nebuvo, o diskutuoti apie nuripintą lossess iš originalaus CD ir parsiųstą iš kažkur aš nenoriu.
    Pateikei man kažkokį eksperimenta, visai ne į temą nes CD ir SACD du skirtingi dalykai, aš apie tai galiu pasiskaityti http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Audio_CD

    Klausimas mano labai paprastas, tarkim aš turiu originalu CD. Pats asmeniškai nuripinu vieną dainą į wav ir įsirašau į USB/SD.
    Beje, ta patį failą vėl įrašius į CD, skirtumo tikrai nebus, tai aš galiu garantuoti visu 100%, aš esu informatikas ir kas netikit, tai jums trūkumas žinių...

    Ar pajusiu skirtumą klausydamas iš CD ir USB(lossless/wav) su ta pačia sistema?

    Jei jau visi taip kategoriškai teigiat, kad USB/SD blogis, tai atsakykit į šita klausimą, čia apie MP3 niekas nekalba...
    Garantuotojas tu garantuotojas :d
    Apie tokį dalyką "JITER" girdėįjas kadanors? CD grotuvas nepriklausomai nuo cd skaito jį su klaidom, perrašynėdamas cd-rom ji taip pat ripina su klaidom dėl daugėlio priežasčių tokių kaip Jiteris, mechaniskai sugadintas cd ir t.t. ir t.t.
    Tų vietų kurių jis negali nuskaityt interpoliuoja ir įrašo išgalvota PC reikšmę.
    Įrašydamas jis vėl daro klaidas dėl jiterio.
    CD originalas yra štampas, o CD-R yra lazerio degintas. Priklausomai nuo įrenginio blogiau arba geriau kartais išvis labai prastai.
    CD grotuvas negalėdamas nuskaityt informacijos susikelia lazeriui įtampą.
    Todėl lazerinių galvučių gyvavimo laiko resursai sparčiai mažėja.

    Kažkiek aškiau?
    p.s. USB turi nuskaitymo greitį pagal gamintoją, jiteris irgi bėja išlieka, taip, kad jei norisi patogumo ir greito guomenų srauto kaitos renkiesi USB. Jei norisi kokybės, tai pokolkas apie usb per anskti kalbėt , o gal niekad ta diena ir neišauš.

    Pats esi laisvas nuo pasirinkimo, kad ir ant alaus butelio daryk įrašus....

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT