Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 74

Tema: Ar tikrai USB blogis?

  1. #1
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą Ar tikrai USB blogis?

    Sveiki pamišėliai.
    Daugelis Pioneer magų puikiausiai susitvarko su wav, kai kurie Alpine ar Kenwood groja Apple lossless(aišku reikia iPod), tai jūs norit pasakyti, jog parsisiuntus losses ir sumetus į iPod bus blogesnė kokybė nei tą patį losses įrašyt į CD?
    Lygiai tas pats ir su Pioneer, galima lossless versti į wav, kišti į USB/SD ir leisti aukščiausios kokybės failus. Visai muzikai galima koki 2.5 HDD paimti.
    Noriu išsiaiškint šitą reikalą, nes nenoriu rašyti CD, bet noriu kokybės.
    Ką dar galima dabar įsigyti iš normalių magu, kurie nuskaitinėtų lossless ar wav? Kaina nesvarbu.
    Tai va pagrindinis klausimas:
    Ar kenčia kokybė klausant lossless/wav(aukščiausios kokybės) iš USB/SD? Ar ta pati lossless/wav(aukščiausios kokybės) įrašius į CD, aš girdėsiu kitokį garsą?

    P.s. adminai, sutvarkykit servo laiką, 3h atsilieka...
    Last edited by Mirtis; 2010-05-25 at 12:56 PM.

  2. #2
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Imk Pioneer DEX-P99RS...
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  3. #3
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Na pakolkas noriu išsiaiškinti svarbiausią klausimą dėl kokybės, tada galvosiu apie konkretų modelį.

  4. #4
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Tai užsistatyk GMT+3
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  5. #5
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ar kenčia kokybė klausant lossless/wav(aukščiausios kokybės) iš USB/SD? Ar ta pati lossless/wav(aukščiausios kokybės) įrašius į CD, aš girdėsiu kitokį garsą?
    Realiai, tik pats ir savo sistemoje tai gali išsiaiškinti, nes labai daug X faktorių išlenda... kokio lygio sistema, kokie įrašai (originalas originalui nelygu), kiek išlavinta ausis girdėti tuos skirtumus, kokio stiliaus muzika klausoma ir pan. ir t.t.
    Darėm kažkada ilgalaikį mini testuką su užėjusiais į saloną žmonėmis iš gatvės. Ar jie girdės skirtumą tarp CD ir SACD formatų. Viskas buvo testuojama ant geriausios tuo metu sistemos (apie 300 tūkst. Lt). Buvo naudojami geriausi LINN Records įrašai. Ir ką jūs galvojate... nevisi girdėjo skirtumus tarp CD ir SACD formato (dažniausiai skirtumo negirdėdavo MP3 jaunimas, o daugiausiai epitetų apie formatų muzikinius skirtumus pažerdavo moterys). Nors man asmeniškai skirtumas buvo milžiniškas.
    Beje, skirtumas skirtumui nelygus, kas vienam atrodo visiškai mažas skirtumas, kitam tai gali pasirodyti ypatingai didelis skirtumas.
    Taip kad jei žmogus klauso šiuolaikinę sintetiką ir dar stengiasi sukti garso rankenėlę daugiau vidutinio lygio, manau skirtumo ne pajus, arba jei ir pajus, tai bus ne toks kardinalus kaip tikimasi...
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  6. #6
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Jeigu nori kokybės, turėtum neįrašinėti kompaktus, o pirkti orginalius įrašus ir tai dar atkreipti į įrašų studijas.

  7. #7
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata BigBug rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Jeigu nori kokybės, turėtum neįrašinėti kompaktus, o pirkti orginalius įrašus ir tai dar atkreipti į įrašų studijas.
    Tik jau tik jau... Iš originalo nutraukus muzika į wav ar lossess, o po to jį vėl į CD įkišus skirtumo nėra...
    Išbandyti neturiu kaip, todėl ir klausiu, kas čia iš tų melomanų galėtų pasakyti ar yra skirtumas ar ne. Nes iš kur "1" ir "0" paimti magei skirtumo neturi būti...
    Gal aš klystu, nežinau, bet jau atsibodo jūsų klausyti, kad kokybė ir USB/SD du nesurišami dalykai...

  8. #8
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    tai kodėl klausi, jei mes tau atsibodome....??? tu neturi galimybės išbandyti, klausi mūsų, mes atsakėm, ne mūsų bėdos jei nesutinki su tuo....

    taip, man kokybė su USB niekada nesirišo ir nesiriš
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  9. #9
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Jazzas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tai kodėl klausi, jei mes tau atsibodome....??? tu neturi galimybės išbandyti, klausi mūsų, mes atsakėm, ne mūsų bėdos jei nesutinki su tuo....

    taip, man kokybė su USB niekada nesirišo ir nesiriš

    tai kad nebuvo nei vieno pagrįsto atsakymo į mano klausimą. Aplamai nebuvo, o diskutuoti apie nuripintą lossess iš originalaus CD ir parsiųstą iš kažkur aš nenoriu.
    Pateikei man kažkokį eksperimenta, visai ne į temą nes CD ir SACD du skirtingi dalykai, aš apie tai galiu pasiskaityti http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Audio_CD

    Klausimas mano labai paprastas, tarkim aš turiu originalu CD. Pats asmeniškai nuripinu vieną dainą į wav ir įsirašau į USB/SD.
    Beje, ta patį failą vėl įrašius į CD, skirtumo tikrai nebus, tai aš galiu garantuoti visu 100%, aš esu informatikas ir kas netikit, tai jums trūkumas žinių...

    Ar pajusiu skirtumą klausydamas iš CD ir USB(lossless/wav) su ta pačia sistema?

    Jei jau visi taip kategoriškai teigiat, kad USB/SD blogis, tai atsakykit į šita klausimą, čia apie MP3 niekas nekalba...

  10. #10
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Beje, ta patį failą vėl įrašius į CD, skirtumo tikrai nebus, tai aš galiu garantuoti visu 100%, aš esu informatikas ir kas netikit, tai jums trūkumas žinių...
    reiškia prastai tau ta informatika sekasi
    losless rip'as originalą atitinka kažkur 99% -99.9% . tiaig skirtumas tikrai yra, tačiau ar jis realiai juntamas žmogaus ausiai čia jau kitas klausimas

  11. #11
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    reiškia prastai tau ta informatika sekasi
    losless rip'as originalą atitinka kažkur 99% -99.9% . tiaig skirtumas tikrai yra, tačiau ar jis realiai juntamas žmogaus ausiai čia jau kitas klausimas
    Nebesvaik, aš nekalbu apie kreivarankius, teisingai nuripintas būna 100%, o ne 99.9%, jei nori gali pasiskaitinėti šiek tiek http://blowfish.be/eac/

  12. #12
    Savas Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Bergen, Norway
    Amžius
    54
    Žinučių
    538
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tik jau tik jau... Iš originalo nutraukus muzika į wav ar lossess, o po to jį vėl į CD įkišus skirtumo nėra...
    Nusišneki gerbiamasai informatike, oj nusišneki. Jei tau tas pats tai dėk bet kokį usb ir tau bus gerai. Pasižiūrėk vien bitreita to savo losleso kurį tu tapatini kokybės atžvilgiu su CD. Dar pasakyk, kad nėr skirtumo su kuo ir į ką įrašai tą loslesa. Tada bus tavo didžiausias nusišnekėjimas. Tau Jazzas labai aiškiai viska paaiškino ir prie jo komentaro manau nėra ka papildyt. Toliau spręsk pats pagal savo išsivystymo lygį.
    *Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
    ---------------
    tel. +47 46 222090
    info@caraudio.lt
    www.caraudio.lt

  13. #13
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Iš originalo nutraukus muzika į wav ar lossess, o po to jį vėl į CD įkišus skirtumo nėra...
    Išbandyti neturiu kaip, todėl ir klausiu, kas čia iš tų melomanų galėtų pasakyti ar yra skirtumas ar ne. Nes iš kur "1" ir "0" paimti magei skirtumo neturi būti...
    Gal aš klystu, nežinau, bet jau atsibodo jūsų klausyti, kad kokybė ir USB/SD du nesurišami dalykai...
    tai ko tu mus terorizuoji su savo klausimais kas pusę metų, jei pats "žinai" atsakymą... Jei netinka mūsų atsakymai, kelkis į kokį kitą forumą (kokį Jaunųjų Informatikų Būrelį ar pan.), ten tikrai turėtu patikti atsakymai į tavo klausimus.

    O dėl mano aprašyto testo, jei būtum atidžiau įsiskaitęs ir biškį pasukinėjęs smegeninę turėjai suprasti, jog aš kalbėjau ne apie konkretų testą tarp CD ir SACD, o apie individualų kiekvieno individo supratimą apie girdimus skirtumus ir kad tas galutinis supratimas formuojamas iš begales dedamųjų...
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  14. #14
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mindaugas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nusišneki gerbiamasai informatike, oj nusišneki. Jei tau tas pats tai dėk bet kokį usb ir tau bus gerai. Pasižiūrėk vien bitreita to savo losleso kurį tu tapatini kokybės atžvilgiu su CD. Dar pasakyk, kad nėr skirtumo su kuo ir į ką įrašai tą loslesa. Tada bus tavo didžiausias nusišnekėjimas. Tau Jazzas labai aiškiai viska paaiškino ir prie jo komentaro manau nėra ka papildyt. Toliau spręsk pats pagal savo išsivystymo lygį.
    Va čia ir pasireiškia tavo ir mano supratimas apie informacines technologijas juokdary tu svieto
    Pabandysiu paaiškinti taip, kad net tu visažini suprastum, bei daugelis iš čia blogai mąstančių.
    Bitratio sumažėja dėl to, kad pats flac yra suspaustas, bet be jokio duomenų praradimo.
    Čia tik pavyzdys kad suprastumėt(nesakau kad taip flac spaudžia):
    wav: 101000000000000000010101000101 (31 bit/s)
    flac: 101_170_10101000101 (20 bit/s)
    imkim kad užrašas skaičius+1/0 reiškia vienas šalia kito išsidėsčiusę 1/0 eilę, taigi 170=septyniolika nulių.
    Antru atveju duomenų kiekis toks pat, neprarastas nei vienas bitas, bet va tas jūsų įsikastas bitratio(bit/s) vos ne dvigubai mažesnis.
    Tikiuosi visi melomanai įsikals sau į galvą, kad tvarkingas lossless yra 100% orginalus garso takelis.

    Dabar gryžtant prie klausimo, tai kas nors gali atsakyti į jį?

  15. #15
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Jazzas, aš nieko neterorizuoju, tiesiog uždaviau elementarų klausimą.
    Dauguma šitą forumą skaitančių žmonių yra klaidinami dėl nepakankamo žinių kiekio.
    Aš neturiu galimybės pabandyti ar magas iš USB/SD atkuria visus bitukus į kolonkes, taip kaip iš CD, todėl ir klausiu...
    Pyktis aš su nieko nenoriu, bet kaip mane vadina durnu, patys neturėdami pakankamai žinių, tai žinai kiekvienam sukiltu noras duoti galvon

  16. #16
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Jazzas, aš nieko neterorizuoju, tiesiog uždaviau elementarų klausimą.
    Dauguma šitą forumą skaitančių žmonių yra klaidinami dėl nepakankamo žinių kiekio.
    Aš neturiu galimybės pabandyti ar magas iš USB/SD atkuria visus bitukus į kolonkes, taip kaip iš CD, todėl ir klausiu...
    Pyktis aš su nieko nenoriu, bet kaip mane vadina durnu, patys neturėdami pakankamai žinių, tai žinai kiekvienam sukiltu noras duoti galvon
    tu pats kitus durnais vadini net neįsivaizduodamas su kuo šneki didysis INFORMATIKE

    na o dėl skirtumo teorinis skirtumas yra, dėl skirtumo išgirdimo neaišku. labai priklauso nuo to kokius aparatus naudosi (skiriasi signalo kelias iš USB ir nuo lazerio)

    atsakant į tavo klausimą >> neturint super išlavintos ausies ir tikrai labai geros sistemos skirtumas nebus juntamas. ar bus juntamas turint mano paminėtus dalykus manau tau nėra aktualu
    Last edited by Black Scorpio; 2010-05-25 at 07:08 PM.

  17. #17
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tu pats kitus durnais vadini net neįsivaizduodamas su kuo šneki didysis INFORMATIKE
    Pala, tai jei mane kontekste durnu pavadina pirmą, tai ką, man tylėt?
    Aš ne didysis informatikas, tik išdėsčiau truputi, kas kaip vyksta.
    Tu mane pvz irgi įžeidei, bet būdamas 100% neteisus(dėl žinių kiekio), kažkodėl neatsiprašai manęs ar bent jau nepripažįsti klydęs, tai ką su tavimi išvis čia ir bekalbėti...

    Bučiau dėkingas už atsakyma į mano klausimą.
    Suprantat, dauguma iš jūsų esat senamadiško mastymo, kad USB/SD yra blogis garso atžvilgiu, bet jau nebe tie laikai, o vis dar daugumai tą patį kalat į galvas, net neturėdami kuo pagrįsti :/

  18. #18
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pala, tai jei mane kontekste durnu pavadina pirmą, tai ką, man tylėt?
    Aš ne didysis informatikas, tik išdėsčiau truputi, kas kaip vyksta.
    Tu mane pvz irgi įžeidei, bet būdamas 100% neteisus(dėl žinių kiekio), kažkodėl neatsiprašai manęs ar bent jau nepripažįsti klydęs, tai ką su tavimi išvis čia ir bekalbėti...

    Bučiau dėkingas už atsakyma į mano klausimą.
    Suprantat, dauguma iš jūsų esat senamadiško mastymo, kad USB/SD yra blogis garso atžvilgiu, bet jau nebe tie laikai, o vis dar daugumai tą patį kalat į galvas, net neturėdami kuo pagrįsti :/
    vėl tu savo maždaug jautiesi vieninteliu esančiu informatikos mokslus praėjusiu?

    į tavo klausimą jau atsakiau, kas tau dar nepatinka?
    identiška kopija lieka identiška kopija. įrašas nuo nepasikeičia. keičiasi laikmenos kokybė (jeigu kopijuota į CD) arba signalo kelias (USB)


    dar pradėsi įrodinėti, kad skaitmeninis garsas yra geriau už analoginį....

  19. #19
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Aš ko gero dar senamadiškesnis esu, nes sakau, kad ir kompakto garsas yra blogis vinilinių plokštelių atžvilgiu...
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  20. #20
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    vėl tu savo maždaug jautiesi vieninteliu esančiu informatikos mokslus praėjusiu?

    į tavo klausimą jau atsakiau, kas tau dar nepatinka?
    identiška kopija lieka identiška kopija. įrašas nuo nepasikeičia. keičiasi laikmenos kokybė (jeigu kopijuota į CD) arba signalo kelias (USB)


    dar pradėsi įrodinėti, kad skaitmeninis garsas yra geriau už analoginį....
    Tai kam čia rašinėt visokias nesąmones? Daug daugiau kokybė nukenčia nuo nekokybiškų laidų į kolonėles, o tai jau sunkiai juntama.
    Aš juk ne apie tai temą kūriau...

  21. #21
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai kam čia rašinėt visokias nesąmones? Daug daugiau kokybė nukenčia nuo nekokybiškų laidų į kolonėles, o tai jau sunkiai juntama.
    Aš juk ne apie tai temą kūriau...
    leisk paklausti, jeigu viską žinai tai kam aplamai klausinėji?

    tu klausi atsakymo į klausimą, bet jį gavęs įrodinėji, kad tai netiesa, reiškia geriau žinai, tai kam dar klausi?


    Liūdna realybė yra tokia, kad ir kaip žmonės stengtūsi pajausti skirtumą tarp menkiausių dalykų, kad ir kaip norėtų išgirsti tobulą garsą, šiai dienai tai beveik nebeįmanoma, nes prakiškai nabėra tokių įrašų. o kai užaugs dabartinė telefoninių MP3 karta - geras garsas mirs amžiams

    p.s. nors man iš esmės px, vistiek aš kurčias

  22. #22
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    leisk paklausti, jeigu viską žinai tai kam aplamai klausinėji?

    tu klausi atsakymo į klausimą, bet jį gavęs įrodinėji, kad tai netiesa, reiškia geriau žinai, tai kam dar klausi?


    Liūdna realybė yra tokia, kad ir kaip žmonės stengtūsi pajausti skirtumą tarp menkiausių dalykų, kad ir kaip norėtų išgirsti tobulą garsą, šiai dienai tai beveik nebeįmanoma, nes prakiškai nabėra tokių įrašų. o kai užaugs dabartinė telefoninių MP3 karta - geras garsas mirs amžiams

    p.s. nors man iš esmės px, vistiek aš kurčias
    Nu aš klausiu dėl to, kad pvz nevisi magai atkuria MP3 320kb/s, o max 192, tai va ir noriu sužinoti ar nėra netyčia nukarpomas patyliukais wav'as ar tai lossless. Bet kad čia iškarto visi pradeda įrodinėti savo susigalvotas tiesas, paskiau man tenka kariauti su daugeliu ir galiausiai atsakymo negaunu. O va toki kaip Mindaugao pasisakymai tai net žalingi aplinkiniams :/

  23. #23
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    tai kad tu paklaust žmoniškai nemoki, nekalbu apie elementarų bendravimą su žmonėmis forume
    groja kaip iš kibiro

  24. #24
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata peris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tai kad tu paklaust žmoniškai nemoki, nekalbu apie elementarų bendravimą su žmonėmis forume
    Gal neskaitei pirmos mano žinutes? Kur ten kas jums ponaiti neaišku? Kur aš ten ką netaip pasakiau ar įžeidžiau?
    Vėliau išsirutulioję pykčiai nėra bereikalo, bet gal kai kur viena ar kitą žodelį vertėjo man pasilaikyti, dabar jau šaukštai po pietų.

    Nu bet esmė tokia, kad ši tema būtų labai gera, jei kas nors iš melomanų padarytų 5min testą ir parašytų kaip yra iš tikrųjų, vietoj to, kad kartoti ta pati per ta pati visose temose, net nebandžius :/

  25. #25
    Prijaučiantis KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    UK/Alytus
    Amžius
    30
    Žinučių
    548
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    nu nu kaži ar niekas nėra daręs testo, ir be reikalo perka magus kainuojančius porą tūkstančių, kurie neskaito net mp3 juk ir taip aišku, kad su USB patogiau, nereikia rašytis kaskartą naujo disko, kai gauni kažką naujo, tik pyst įsikėliai ir viskas, o juk geri diskai kainuoja...

  26. #26
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Gal neskaitei pirmos mano žinutes? Kur ten kas jums ponaiti neaišku? Kur aš ten ką netaip pasakiau ar įžeidžiau?
    Vėliau išsirutulioję pykčiai nėra bereikalo, bet gal kai kur viena ar kitą žodelį vertėjo man pasilaikyti, dabar jau šaukštai po pietų.

    Nu bet esmė tokia, kad ši tema būtų labai gera, jei kas nors iš melomanų padarytų 5min testą ir parašytų kaip yra iš tikrųjų, vietoj to, kad kartoti ta pati per ta pati visose temose, net nebandžius :/
    o tau neprilyja į nosį vandens per lietų?
    groja kaip iš kibiro

  27. #27
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nu bet esmė tokia, kad ši tema būtų labai gera, jei kas nors iš melomanų padarytų 5min testą ir parašytų kaip yra iš tikrųjų, vietoj to, kad kartoti ta pati per ta pati visose temose, net nebandžius :/
    Gaila, bet toks testas beveik neįmanomas, dėl vienos paprastos priežasties. Kur gauti bent padoriai grojanti grotuvą, atkuriantį tokius formatus?

  28. #28
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Gaila, bet toks testas beveik neįmanomas, dėl vienos paprastos priežasties. Kur gauti bent padoriai grojanti grotuvą, atkuriantį tokius formatus?
    Nu daugelis Pionieriu wav skaito, kai kurios Alpines jau skaito Apple lossless, aišku čia dar iPod reikia :/
    KaTiS> matai mes čia diskutuojam apie wav ir lossless, o tu apie MP3...
    peris> o tu vis dar be balnelio su dviračiu važinėji?

  29. #29
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Jei teisingai supratau temos autorių,klausiama ar yra kokybiškai atkuriančių magų (wav,lossless) failus iš skaitmeninių laikmenų.Taip,yra,jau yra.Naudodamas usb laikmeną gali klausyti nekompresuotus wav failus.
    Kas liečia apple lossless tai yra kompresuoti failai.Galbūt maksimaliai išsaugoma jų kokybė,tuo pačiu taupoma vieta,kas yra didelis pranašumas prieš wav ar flac,bet visgi jie yra kompresuoti.(Tik nenukarpyti kaip mp3)
    Kas liečia apple lossless failų kokybės patikrinimą,palyginimą su wav/cd,manau kolkas nėra lygiaverčių grotuvų grojančių apple lossless kurie galėtų būti lyginami su pačiais geriausiais wav grotuvais kurių turime daug ir senai...
    Turėjau mintį pasikinkyti iPod (mažas,patogus...) ir spausti maksimalią kokybę iš jo,buvau jau pradėjęs projektuoti idock skaimeninio signalo nuėmimui (nes viduje naudojami wolfson SAK nėra patys geriausi),deja apple naudojama duomenų šina (I2S) nestandartinė,todėl teko šios minties atsisakyti...O gamykliniai HIEND vadinami iDock'ai (wadia) yra tiesiog mėšlas,nes iš iPod jie ima analogini signalą,konvertuoja jį į skaimeninį ir deklaruoja kad turi puikų spdif išėjimą iš iPodtoli gražu...

  30. #30
    Aktyvus daruku is on a distinguished road daruku's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    42
    Žinučių
    220
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Atvažiuok savaitgalį į meet'ą. Paaiškinsiu kaip informatikui kuom skirias originalus įrašas nuo nukopijuotų CD, USB ir t.t. Čia nesinori teršt temos.

+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 VėliausiasVėliausias

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT