Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 2 iš 2

Tema: Gal kas esat susidurę su šiomis automagnetolomis?

  1. #1
    Jaunius Ridikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2010
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    36
    Žinučių
    7
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Gal kas esat susidurę su šiomis automagnetolomis?

    Sveiki, sprendžiu klausimą ir ieškau informacijos, o būtų dar geriau, kad kas turintis atsilieptų, ir būtų galima suorganizuoti meet'a pamatyt gyvai pajungta magiuką... Kompiuterijos forume, mane vienas veikėjas nukreipė čia. Taigi apačioje tiesiog nukopijuoju:



    "Pardaviau savo Alpine CDA 105 ir tykoju skelbimus..

    Renkuose iš:

    1. Pioneer P88RS II
    2. Alpine 9887
    3. Kenwood xxv-01D

    Buvau beveik griežtai nusprendęs pioneriu... Bet šiandien užmačiau šį modelį, Kenwood xxv-01D. Ir labai suintrigavo. Gal kam teko susidurti su šiuo ar rimtesniais Kenwood modeliais? Nes pasiklausyt tektu grustis iš Vilniaus iki Šiaulių... Tai ar verta?

    Stebint išvaizda Alpina šita labiausiai sukelia abejingumą... Pasiklausyti nežinau nei vienos kur... Labiausiai rūpi tik CD kokybė...

    kenwood SNR 110dB, BB DAC. pionerius irgi BB DAC... Alpinos impritas, bet kiek skaitausi labai iškreipia garsą.."



    P.S. Kaidaise padėjot, kai nebuvo visai litų išsirinkti MB Quartus komponentus. Po šiai dienai juos turiu ir patenkintas.

  2. #2
    Savas ErnasGTD is on a distinguished road ErnasGTD's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Žinučių
    571
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Citata Ridikas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Sveiki, sprendžiu klausimą ir ieškau informacijos, o būtų dar geriau, kad kas turintis atsilieptų, ir būtų galima suorganizuoti meet'a pamatyt gyvai pajungta magiuką... Kompiuterijos forume, mane vienas veikėjas nukreipė čia. Taigi apačioje tiesiog nukopijuoju:



    "Pardaviau savo Alpine CDA 105 ir tykoju skelbimus..

    Renkuose iš:

    1. Pioneer P88RS II
    2. Alpine 9887
    3. Kenwood xxv-01D

    Buvau beveik griežtai nusprendęs pioneriu... Bet šiandien užmačiau šį modelį, Kenwood xxv-01D. Ir labai suintrigavo. Gal kam teko susidurti su šiuo ar rimtesniais Kenwood modeliais? Nes pasiklausyt tektu grustis iš Vilniaus iki Šiaulių... Tai ar verta?

    Stebint išvaizda Alpina šita labiausiai sukelia abejingumą... Pasiklausyti nežinau nei vienos kur... Labiausiai rūpi tik CD kokybė...

    kenwood SNR 110dB, BB DAC. pionerius irgi BB DAC... Alpinos impritas, bet kiek skaitausi labai iškreipia garsą.."



    P.S. Kaidaise padėjot, kai nebuvo visai litų išsirinkti MB Quartus komponentus. Po šiai dienai juos turiu ir patenkintas.
    Iš tavo išvardintų variantų mano ausiai labiausiai tiktų 88rsII, kenwood ir alpine man šiek tiek per aštrus grojimas.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT