Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 45 iš 45

Tema: Naudojami grotuvai

  1. #31
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Pirmas dalykas Arturai as tikrai nelyginau Alpine su Phase. Ar matei kad rasyciau "palyginus ta su tuo" ar kazka panasaus???
    As tik pasakiau kad man asmeniskai Phase tikrai patiko savo svelnumu, kad nera rekianti sistema, mano nuomone nera isreiksti nei auksti nei zemi palyginus su kitomis sistemomis, kad ir tomis paciomis Rainbow, JL Audio ir pan. ie groja svelniai, neissokanciai. Visiskai kitoks skambesys Phase zemesnes serijos, kur astrus auksti ir agresyvus zemi o viduriu mazai! Cia kam kas patinka. Tiesa sakant daugeliui is pirmo zvilgsnio visada labiau patinka tie pigesni, tipo "svariau atkuria" o kada liepi isiklausyti ilgiau i tuos brangesnius ir veliau paleidi pigesnius, tada praktiskai kiekvienas pasako, oj kaip astriai, kiek auksto!
    Labai patiko ir Rainbow CFX skambesys ir JL Audio XR ir VR seriju. Tik tarp kitkto JL VR serija SPR serija padejo stipriai pagal avtozvuk, bet tu vel sakysi kad pinigai... Cia amzina tema! Butu naivu manyti kad save gerbiantis zurnalas kuri perka labai didele audotorija rizikuotu savo autoritetu ir kompetencija del kazkokios erklamos. Mano nuomone testai ten yra daugiau maziau objektyvus (cia tik tarp kitko ir tik mano nuomone). Nors kita vertus aisku galima nepasitiketi visiskai niekuo siame gyvenime, bet tada ir sitas forumas niekam nereikalingas butu!
    Taigi as tik kalbu ta ka girdziu pats ir tikrai nelyginu su jokiomis Alpine ir t.t. O tu imdamas kaip atskaitos taska ir visus kitus brendus bandydamas sudirbti tik reklama pats darai, nepagalvojai apie tai??? o kitus kad drausmini kad drausmini..
    Apie Roberta G jau seniai nuomone turiu, nera blogas jis vaikinas, tik nuomone pas ji labai jau nepastovi... As apie Alpine niekada blogai negalvojau, jei man patinka grotuvai tai ir sakau kad geri. SPS serija tarkime mano nuomone tinka tik geniu muzikai. Jei klausant klubines tai pats tas, nes ir zemu zociai ir auksti gan graziai. det su viduriu, sorry, nekas. Ir klausant universalesne ivairesne muzika mano nuomone nelabai jie tinka..
    kalbant apie tuos pacius SPR, ar ne pats kazkada sakei gyvai draugui mano, kad SPR turi labai dideliu bedu su viduriais??? tavo pacio zodziai!
    Sutinku su tuo kad reiketu atsimerkti ir sakyti tiesa, bet niekas nenori to daryti! Kam siais laikais reikalinga antireklama, o dar labiau kai pats ja darai. nebus to niekada! buk realistas.
    Kas del testu tai taip, butu ocien faina jei tarkime butu organizuojamos ne varzybos, o testu dienos, ar kazkas panasaus, kur visi gamintojai galetu vienodose salygose parodyti ka ju akustika ar stiprintuvai ar kas kita sugeba! Gal ir nebloga ideja kaip manai?
    Kas liecia sistemos komplektavima, taip pat sutinku, bet cia jau daug niunasiu, reikia ziureti ko klientas nori (ko dazniausiai jis pats nezino iki tol kol sumontuoji)!
    O kas del sarku tai ju visada buvo ir bus, kaip ir tu kurie visoki sh veza!

  2. #32
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30172#msg30172 date=1134034453 rašė čia:

    JL Audio XR ir VR seriju. Tik tarp kitkto JL VR serija SPR serija padejo stipriai pagal avtozvuk, bet tu vel sakysi kad pinigai...
    Pirmiausiai, iš JL VR serijos galėjai girdėti tik vienos komponentus, tai VR650-CSi, nes tik šitie vežami į Lietuvą. Ir beje jų kaina yra 1093. Žinant JL koncepciją, būtų labai keista, jeigu nepadėtų į vietą vidutinio biudžeto SPR, kurie tekainuoja ~600 LT.... Aš tau dar kartą sakau, atsimerk ir būk kaip galima objektyvesnis......

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30172#msg30172 date=1134034453 rašė čia:
    Cia amzina tema! būtų naivu manyti kad save gerbiantis zurnalas kuri perka labai didele audotorija rizikuotu savo autoritetu ir kompetencija del kazkokios erklamos. Mano nuomone testai ten yra daugiau mažiau objektyvus (cia tik tarp kitko ir tik mano nuomone).
    Atsimerk......

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30172#msg30172 date=1134034453 rašė čia:
    Nors kita vertus aišku galima nepasitiketi visiskai niekuo siame gyvenime, bet tada ir šitas forumas niekam nereikalingas būtų!
    Šitas forumas kaip rakštis šiknoj daug kam. Ne veltui jis buvo bandomas laužti per visus galus. O kas liečia garsą, pasitikiu tik savo ausimis ir tai, ne per pirmas 10 minučių. Deja, tik tiek laiko klientas gali pasiklausyti stende kažko....

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30172#msg30172 date=1134034453 rašė čia:
    Taigi as tik kalbu ta ka girdziu pats ir tikrai nelyginu su jokiomis Alpine ir t.t. O tu imdamas kaip atskaitos taska ir visus kitus brendus bandydamas sudirbti tik reklama pats darai, nepagalvojai apie tai??? o kitus kad drausmini kad drausmini..
    Pasižiūrėk kiek iš mano pusės gauna prastų atsiliepimų ta pati Alpine. O tada jau kalbėk.

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30172#msg30172 date=1134034453 rašė čia:
    Apie Roberta G jau seniai nuomone turiu, nera blogas jis vaikinas, tik nuomone pas ji labai jau nepastovi...
    Jis tik samdomas vadybininkas, kuris uoliai gieda giesmę ten kur tarnauja.........

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30172#msg30172 date=1134034453 rašė čia:
    As apie Alpine niekada blogai negalvojau, jei man patinka grotuvai tai ir sakau kad geri
    O aš sakau kad grotuvai pasidarė š.... išskyrus kelis modelius. Tačiau bėda tame, kad daugumos kitų gamintojų, yra dar didesnis š.... Pasiimk bet kurį savo mylimą automobilinį grotuvą ir atsinešęs į namus palygink su bent 1000 LT kategorijos normaliu CD normalioj sistemoj. Kas ko vertas.....

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30172#msg30172 date=1134034453 rašė čia:
    . SPS serija tarkime mano nuomone tinka tik geniu muzikai. Jei klausant klubines tai pats tas, nes ir zemu zociai ir auksti gan graziai. det su viduriu, sorry, nekas. Ir klausant universalesne ivairesne muzika mano nuomone nelabai jie tinka..
    O čia ir tikrai esi neteisus. Ir toks tavo parašymas rodo, kad arba esi neklausęs, arba klausęs visiškai kreivom rankom sumestoj sistemoj.

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30172#msg30172 date=1134034453 rašė čia:
    kalbant apie tuos pacius SPR, ar ne pats kažkąda sakei gyvai draugui mano, kad SPR turi labai dideliu bedu su viduriais??? tavo pacio zodziai!
    Sutinku su tuo kad reikėtų atsimerkti ir sakyti tiesa, bet niekas nenori to daryti! Kam siais laikais reikalinga antireklama, o dar labiau kai pats ja darai. nebus to niekada! buk realistas.
    Taip, sakiau. Turėjo. Tai buvo kalbama apie SPR-175A modelį. Ši problema buvo išpręsta SPR-176A šiek tiek teriojant boso diapazoną. Dabar yra SPR-17LS. Taip kad pramiegojai dvi laidas SPR'ų ........

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30172#msg30172 date=1134034453 rašė čia:
    Kas del testu tai taip, būtų ocien faina jei tarkime būtų organizuojamos ne Varžybos, o testu dienos, ar kažkas panasaus, kur visi gamintojai galetu vienodose salygose parodyti ka ju akustika ar stiprintuvai ar kas kita sugeba! Gal ir nebloga ideja kaip manai?
    Nei gamintojai, nei dileriai šito nedarys.

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30172#msg30172 date=1134034453 rašė čia:
    O kas del sarku tai ju visada buvo ir bus, kaip ir tu kurie visoki sh veza!
    Šarkos turi teisę būti šarkom. Tik keista, kad jos bijo pasakyti, kad mėgsta blizgučius. Tai ne patyčios, tai normalus dalykas. O dėl vežėjų, tai kol klientai pirmiausiai ieškos pagal kainą, tol jie tai ir gaus...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  3. #33
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Arturai cia tik Lietuvoje tokios kainos JL, o juk Rusijoje sios dvi sistemos juk dedamos i viena kainu kategorija, tai tu atsibusk. VR serija yra antra nuo apacios asortimente, o kelinta SPR yra Alpine...??!!!

    Del avtozvuk tai cia tik mano nuomone. Nors Avtozvuk nuomone mane mazai jaudina kita vertus, turiu pats savo nuomone!

    Man sis forumas del idomumo ir del informacijos idomus, jokia jis ne rakstis!

    Pas mane apie Roberta panasi nuomone! Bet yra ir visiskai ne su tuo ka parasei susijusiu dalyku. Tarkime kai as jo kazkada klausiau apie grotuvus ir sakiau kad patinka Alpine, jis sake kad alpine ir stiprai ir grotuvai su labai didelem islygom o apie akustika tai is vis. tai klausiau tada sakau gal JVC SH serija, sako nieko nieko. Tai ka sakau patartum, sako Becker! Tai dabar paskaiciau ka pats jis apie becker kalba... Visiskai nuomone atvirkscia. Tai kaip galima pasitiket ir tiket tokio zmogaus bent jau nuosirdumu, as jau nekalbu apie kompetencija, nuomones tvirtuma, skoni ir t.t.

    Ir vel tu lygini nepalyginamus dalykus, visada aisku buvo kad auto aparatura lygiuosis i buiti ir niekada nepasivys tai ko lyginti? Beprasmiska! Is tokiu pasakymu tavo atrodo kad viskas beviltiska ir niekas negroja, nu kartais tave tikrai sunku suprasti!!! Atrodo kad tik F1 groja na ir dar keli grotuvai

    Kas del sps tai pats i ta sistema jas rekomendavai, sakei kad tirkai gera sistema! bet va idejom tuo metu infinity ref serija ir tikrai zymiai graziau uzgrojo, ir nera ka lyginti. O tas zmogus ka sako dabar tai tyliu, ir pats ta nuomone susidare tarp kitko be niekeno pagalbos!

    Kas del sarku tai taip taip taip bet jei taip is esmes su tavim kartais sunku diskutuoti buna... Tik tiek

  4. #34
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30186#msg30186 date=1134041446 rašė čia:
    Artūrai cia tik Lietuvoje tokios kainos JL, o juk Rusijoje sios dvi sistemos juk dedamos i viena kainu kategorija, tai tu atsibusk. VR serija yra antra nuo apacios asortimente, o kelinta SPR yra Alpine...??!!!
    Na taip, Lietuvoj rinka yra iškreipta.... Kas link to, kurios pozicijoj stovi SPR, tai manau, kad neturi reikšmės. Bet kuriuo atveju šių metų modelis SPR-17LS yra puikūs garsiakalbiai ir man dėl jų negėda. Šiek tiek prasčiau yra SPS, tačiau taip ir turi būti. Kaip ir aną kartą, diskusijoj kuri buvo gal prieš metus sakau, kad kalti ne SPS, o kaltas instaliuotojas, ar dar kažkokie specifiniai niuansai. Savo kainos kategorijoj šie garsiakalbiai didelės konkurencijos neturi. Čia Lietuvoj.

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30186#msg30186 date=1134041446 rašė čia:
    Ir vel tu lygini nepalyginamus dalykus, visada aišku buvo kad auto aparatura lygiuosis i buiti ir niekada nepasivys tai ko lyginti? Beprasmiska! Is tokiu pasakymu tavo atrodo kad viskas beviltiska ir niekas negroja, nu kartais tave tikrai sunku suprasti!!! Atrodo kad tik F1 groja na ir dar keli grotuvai
    Nesutinku, kad tai nepalyginami dalykai. Jeigu nėra šansų mašinoje pasiekti tokio skambėjimo kaip skamba maždaug 10 KLT naminė aparatūra, tai iš viso nėra ko į mašiną kišti pinigus. Mašinoj skambėjimas yra šiek tiek kitoks, bet bendra kokybė tikrai gali būti ne žemesnė.

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30186#msg30186 date=1134041446 rašė čia:
    Kas del sps tai pats i ta sistema jas rekomendavai, sakei kad tirkai gera sistema! bet va idejom tuo metu infinity ref serija ir tikrai zymiai gražiau uzgrojo, ir nera ka lyginti. O tas zmogus ka sako dabar tai tyliu, ir pats ta nuomone susidare tarp kitko be niekeno pagalbos!
    Su labai konkrečia instaliuotojo pagalba. Tada sakiau, davai sulyginam, neutraliom stendo sąlygom.

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30186#msg30186 date=1134041446 rašė čia:
    bet jei taip is esmės su tavim kartais sunku diskutuoti būna... Tik tiek
    Pilnai tikiu. Man kaip eiliniam klientui arabų nepapūsi. Kad patikėčiau kažkuo antgamtišku, turiu pats pamatyti. Beje, ir po to ginčo apie SPS, įdėmiai persiklausiau Infinity garsiakalbius....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  5. #35
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Ko nezinau apie tai tikrai nekalbu, galbut ir geri nauji SPR, nesakau nieko! JL man tikrai patiko ir VR ir XR.
    Kas del SPS tai sakau, pats matei ta sistema ir nera ka gincytis, infinity tikrai graziau naturaliau skambejo, nebutu gi pats zmogus keites... Pirma pabande... manau zinai apie ka kalba, pats jo bandpass isgyrei!!!
    namie ir auto garsas visiskai kitoks, todel ir nesulyginami dalykai. Be to ir aplinka ir atstumai ir triuksmai ir t.t.t.t.t.

    As zinok nieko ir nepuciu, sakau, zmogus pats pasiklause, man net zodzio nereikejo pasakyti!!! Kam pusti jei garsas uz save pats kalbejo.

  6. #36
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Tikrai nepamenu apie ką kalba. Per daug žmonių praeina, kad atsiminčiau. Tik tiems, kas pasako jog SPS visiškai negroja, visada pasiūlau pasitvarkyti instaliaciją ir kitus sistemos komponentus. Tai nereiškia, kad SPS yra stebuklas. Ne, tai tik paprasčiausiai geri už savo kainą garsiakalbiai. Aš pats paprasčiausiai nežinau, kas už 450 LT groja geriau.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  7. #37
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    O ar as sakau kad jie negroja? As sakau kad jie prasciau groja uz Infinity buvusius tuo laiku.
    Ir dar sakiau kad jie turi gera zema. O isbalansuotumo jiems truksta, nes iskelti auksti ir zemi, viduriuku truksta. Todel ne viska ir atgroja naturaliai.

  8. #38
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Citata Artūras-M link=topic=2904.msg30196#msg30196 date=1134045977 rašė čia:
    Tikrai nepamenu apie ką kalba. Per daug žmonių praeina, kad atsiminčiau. Tik tiems, kas pasako jog SPS visiškai negroja, visada pasiūlau pasitvarkyti instaliaciją ir kitus sistemos komponentus. Tai nereiškia, kad SPS yra stebuklas. Ne, tai tik paprasčiausiai geri už savo kainą garsiakalbiai. Aš pats paprasčiausiai nežinau, kas už 450 LT groja geriau.
    :smt021 nu uzmusk bet ar tai ne alpine aukstinimas ir kitu zeminimas???

  9. #39
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30197#msg30197 date=1134046428 rašė čia:
    O ar as sakau kad jie negroja? As sakau kad jie prasciau groja uz Infinity buvusius tuo laiku.
    Ir dar sakiau kad jie turi gera zema. O isbalansuotumo jiems trūksta, nes iskelti auksti ir zemi, viduriuku trūksta. Todel ne viska ir atgroja naturaliai.
    Neturi jie stebuklingai gero vidurio, tačiau negali sakyti kad jo trūksta. Aukšti šitiem garsiakalbiam tipiškai ant filtro statosi į -3 arba 6 dB. Tai būdinga visiems tokio tipo garsiakalbiams. Nes gero aukštadažnio jautrumas yra apie 90 dB, tuo tarpu tipinis priešbosio jautrumas sukasi apie 86-87 dB. Stendo sąlygomis jie groja subalansuotai. Jeigu priešbosius montuoji po kojomis, pakiši po grotelėmis vidurių nesitikėk Beje, Infinity kaip tik pradėjo gaminti garsiakalbius su ryškiai pabrėžtu vidutiniu diapazonu. Tokiu būdu lyg ir palengvindami instaliatoriaus darbą. Tačiau iš tikrųjų padarė meškos paslaugą, nes instaliatoriai ir taip mažai masto, bile skylė telpa ir kiša :twisted:

    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  10. #40
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Na bet dazniausiai kur podiumai daromi ar originalios vietos? Butent ten apacioje!!!
    Apie kuriuos dabar Infinity kalbi? Naujausius 6010-6510?
    Siaip infinity ref serija zemais dazniais niekada nebizgejo ir avtozvukas nesamoniu prirases kad zemo potencines galimybes dideles, ant zemo infiniciai pralosia sps, bet bendrai ziurint is bendro vaizdo tai mano nuomone lenke. taigi geniu muzikai kaip ir sakiau man gal ir labiau tinkamos alpine, bet jei ne vien tai klausant tai infinity labiau patiko tuometiniai. Nors ir dabartiniai nieko, kaip tu sakai, aukstas ir viduriai labiau isreiksti, na bet subiukas bosu trukumus kompensuoja ar ne taip?

    O kas del auksto tai daugumai sistemu reikia nuimti dB nuo aukstu. O stai tarkime nuo phase cfs ne.

  11. #41
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30198#msg30198 date=1134046599 rašė čia:
    :smt021 nu uzmusk bet ar tai ne alpine aukstinimas ir kitu zeminimas???
    Aš tik teigiu, kad instaliatorius negali kaltinti garsiakalbių, jeigu juos sumontuoja neteisingai. Man asmeniškai dzin, aš pats SPS montuoju ir parduodu labai mažai. Tai yra biudžetinė sistema, o man tokiose sistemose neįdomu naudoti tokius vardus kaip Alpine, Infinity, Rainbow ir tt . Apskritai mano požiūris į prekybą yra kitoks nei tavo. Aš pvz galiu ir neparduoti, o pasiūlyti kad nueitum nusipirkt kitur

    P.S. Labai nukrypom, keliausim į šiukšlyną :lol:
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  12. #42
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    as ir pasiulau nueiti ir uz 250lt nusipirkti 1500W boshmana kartais
    keliausim tai keliausim

    Dar karteli. niekas nieko nekaltina, tik sakau kad analogiskose salygose sps pasirode prasciau ir zymiai! vadinasi jei instaliatorius prastas ir tose paciose vietose idejus infinity turi negroti, bet jie groja, vadinasi geresni, jei kalbi kad imontavus apacioje nesitikek viduriu, vadinasi infinity labiau pritaikyti. Nu zodziu uzteks ane

  13. #43
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30200#msg30200 date=1134048647 rašė čia:
    Apie kuriuos dabar Infinity kalbi? Naujausius 6010-6510?
    Nepamenu. Pereitų metų modeliai. Iš Infinity man įdomi tik Kapa Perfect serija. Bet kadangi jie nevežami normaliai į Lietuvą, tai tenka apsieiti. Visom kitom serijom yra pakaitalai. Iš JBL įdomi tik GTi serija. Automatiškai situacija ta pati, deja....

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30200#msg30200 date=1134048647 rašė čia:
    taigi geniu muzikai kaip ir sakiau man gal ir labiau tinkamos alpine,
    Netinka, per minkšti. Axton, EM-Phaser ir pn geniuot tinka

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30200#msg30200 date=1134048647 rašė čia:
    Nors ir dabartiniai nieko, kaip tu sakai, aukstas ir viduriai labiau isreiksti, na bet subiukas bosu trukumus kompensuoja ar ne taip?
    Iš bėdos. Jeigu remtis tokia koncepcija, kad svarbu tik priešbosis ne žemiau kaip 150 Hz, tai yra daug geresnių garsiakalbių. Ir kas įdomu, tų garsiakalbių kaina už porą nesieks 100 LT. Tačiau sunkaus roko neužsidėsi, jie tik klyks.


    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30200#msg30200 date=1134048647 rašė čia:
    O kas del auksto tai daugumai sistemu reikia nuimti dB nuo aukstu. O stai tarkime nuo phase cfs ne.
    Blogai. Tada nereikia kalbėti apie jokius skambėjimo niuansus, detalumą, mikrodinamiką ir tt. Blogai kai aukštadažnis bukas....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  14. #44
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    Citata Nerijus R. link=topic=2904.msg30202#msg30202 date=1134049233 rašė čia:
    jei kalbi kad imontavus apacioje nesitikek viduriu, vadinasi infinity labiau pritaikyti.
    Instaliatorius turi galvoti ką montuoti. Be to, tik įdėti garsiakalbiai negali groti taip kaip gros prasidirbę. Taip kad netinka metodas kaitalioti garsiakalbius. Nebent turi prisidirbusius....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  15. #45
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Naudojami grotuvai

    tai prasidirbusius gi ir bandem. Znajem znajem

    A tai apie tuos pacius.

    Kas del vezimo tai taip jie neveza perfectu be uzsakymu kaip ir gti ar tarkime power. Bet tai viska lemia rinka, nelabai daug kas gi ir perka tuos brangiuosius, be to jie gi pagrinde buitim uzsiima, auto nei jie instaliuoja nei ka, tik parduoda ir tai kaip supratau vis maziau. Ai ten specifika, sunku susikalbet su Dainium tiesa sakant...

    Apie Axton as jau nekalbu, bandziau vienus, tai slykstu buvo cax ar kokia ten serija, auksti tai ojojoj
    O emphaser tai kiek zinau panasiai kaip ir Radical Audio galios daug slogio daug kietumo astrumo taip pat.kaip patys jie kalba tipo amerikieciu specifiskai rinkai

    nu su 150Hz tu jau perlenkei siek tiek lazda

    Nu va kas del aukstadazniu tai jau nilabai suprantu, viskas ten gerai, detalu grazu subalansuota, ir nera rekimo spiegimo, naturaliai graziai skamba...

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT