Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 1 2 3
Rodyti rezultatus nuo 61 iki 74 iš 74

Tema: Ar tikrai USB blogis?

  1. #61
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O štai ir aš, tik matai aš nestandartas ir taves tikrai nebijau ereli...
    http://www.biteplius.lt/lt/2user.show/18641-=(743820406
    iš kur tokių žmonių atsiranda nulis pagarbos kitiems

  2. #62
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata darko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    iš kur tokių žmonių atsiranda nulis pagarbos kitiems
    Koks nulis pagarbos? Tu gal atsimerk, jis mane keturakiu vadina, namisėda, žmonių baimingu...
    Aš jo bent džiūsna su didelėm ausim nevadinu O jei jis toks erelis ta beisbolke čia šmagojas, tai ką aš žinau

  3. #63
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    siūlau eilinį kartą rakinti temą administratoriams...
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  4. #64
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    labai panašiai kaip ši tema skambėtų dialogas:

    A: Kodėl golfas yra prasta mašina?
    B: nes barška, nepatogi, prasta važiuoklė ir t.t.
    A: Tu 2rniau, ką tu apie mašinas supranti, užtai kaip motoras gerai laiko ir kokios dalys pigios, aš va golfus tik turėjęs tai viską apie juos žinau.


    visa šita tema paanši į kažką tokio


    Temos autoriui: užduodamas klausimą visada būk pasirengęs išgirsti tau nepatinkantį atsakymą, priešingu atveju klausimo neverta neuždavinėti, nes gaunasi tik savo ir kitų nervų gadinimas

  5. #65
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    keista kad dar jis su tokia cenzura neužbanintas...

  6. #66
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Cha cha - o tai kokie ten '92 a'la Labūnava/Balbieriškis style kentai nusifotkinę prie nočniko?
    Nors nereikėjo rodytis - gėdos mažiau būtų... Tai kuris ten Mirtis iš tų dviejų kailių?
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  7. #67
    Aktyvus Dalelenijo is on a distinguished road Dalelenijo's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2009
    Vieta
    Rokiškis
    Amžius
    35
    Žinučių
    173
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    tas gi kur rodyklė nuvesta dar ir nakleika matosi ant kaklo gerulė yra

  8. #68
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    cirkininkai
    nukrypote nuo sukurtos temos, aiškinatės susitikę savo santykius ne forume, susitikę akis draskykitės. Čia taip pat galite tiesas savo įrodinėti, bet sukurtos temos aspektu, panaudojant šiuolaikines technologijas galima naudoti ir usb, card reader ir panašiai ir galima iš tokių laikmenų groti neprarandant jokios kokybės, palaikau autorių (tik nesuprantu kam tos emocijos nervai bereikalingi čia daugumos) aiškinkitės faktais, patirtimi ir panašiai

  9. #69
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Oi juokas man
    Bet šitam forume aš visada randu įdomybių

  10. #70
    Naujokas Batman is on a distinguished road Batman's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    36
    Žinučių
    93
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    tu pats tikra įdomybė ir žvaigždė, įdomus tavo bitėj dienoraštis:
    sekmadienis

    Paskelbė: M-I-R-T-I-S, paskelbta 02-26 23:25, vizitų: 475, komentarų: 5.
    geriu nuo vakar vakaro beperstojo iskyrus kaip luzes buvau, pradeda pult depresija ir miego noriu, krc, bbd
    Old School setup: Pioneer 88rs ll, Alpine 3537, MB Quart QM 120TC, Alpine 3539, 2x Focal Ouragon 27F

  11. #71
    Savas EXONN is on a distinguished road EXONN's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    39
    Žinučių
    499
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Nepuošia šio forumo tokios diskusijos oi nepuošia... gaila kad tokių žmonių yra ir kad jie vis dar be bano... Nekuriem iš čia esančių , Mirtie, turėtum sakyti "Dėde jūs", o tu juos vos ne durniais vadini. Nuoširdi užuojauta Nepamesk savo USb ir toliau klausykis loosles... Nematau jokios čia problemos jei tai tau yra "aukščiausias lygis".
    Alpinistas...

  12. #72
    Jaunius Erikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    34
    Žinučių
    25
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Ar yra skirtumas atsisiuntus lossless muziką įrašyti į cd (acme) ar į USB?

    p.s. PRAŠAU JŪSŲ, atsakymą rašyti TAIP arba NE. AČIŪ

  13. #73
    Naujokas Tomass is on a distinguished road Tomass is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2008
    Vieta
    Kaunas/Marijampole
    Amžius
    39
    Žinučių
    37
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Paklausyk pats ir sužinosi.

  14. #74
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tai kad nebuvo nei vieno pagrįsto atsakymo į mano klausimą. Aplamai nebuvo, o diskutuoti apie nuripintą lossess iš originalaus CD ir parsiųstą iš kažkur aš nenoriu.
    Pateikei man kažkokį eksperimenta, visai ne į temą nes CD ir SACD du skirtingi dalykai, aš apie tai galiu pasiskaityti http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Audio_CD

    Klausimas mano labai paprastas, tarkim aš turiu originalu CD. Pats asmeniškai nuripinu vieną dainą į wav ir įsirašau į USB/SD.
    Beje, ta patį failą vėl įrašius į CD, skirtumo tikrai nebus, tai aš galiu garantuoti visu 100%, aš esu informatikas ir kas netikit, tai jums trūkumas žinių...

    Ar pajusiu skirtumą klausydamas iš CD ir USB(lossless/wav) su ta pačia sistema?

    Jei jau visi taip kategoriškai teigiat, kad USB/SD blogis, tai atsakykit į šita klausimą, čia apie MP3 niekas nekalba...
    Garantuotojas tu garantuotojas :d
    Apie tokį dalyką "JITER" girdėįjas kadanors? CD grotuvas nepriklausomai nuo cd skaito jį su klaidom, perrašynėdamas cd-rom ji taip pat ripina su klaidom dėl daugėlio priežasčių tokių kaip Jiteris, mechaniskai sugadintas cd ir t.t. ir t.t.
    Tų vietų kurių jis negali nuskaityt interpoliuoja ir įrašo išgalvota PC reikšmę.
    Įrašydamas jis vėl daro klaidas dėl jiterio.
    CD originalas yra štampas, o CD-R yra lazerio degintas. Priklausomai nuo įrenginio blogiau arba geriau kartais išvis labai prastai.
    CD grotuvas negalėdamas nuskaityt informacijos susikelia lazeriui įtampą.
    Todėl lazerinių galvučių gyvavimo laiko resursai sparčiai mažėja.

    Kažkiek aškiau?
    p.s. USB turi nuskaitymo greitį pagal gamintoją, jiteris irgi bėja išlieka, taip, kad jei norisi patogumo ir greito guomenų srauto kaitos renkiesi USB. Jei norisi kokybės, tai pokolkas apie usb per anskti kalbėt , o gal niekad ta diena ir neišauš.

    Pats esi laisvas nuo pasirinkimo, kad ir ant alaus butelio daryk įrašus....

+ Reply to Thread
Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 1 2 3

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT