PDA

View Full Version : Bylų sandėliukas



Adminas
2004-04-06, 01:45 PM
Jeigu norite parodyti kolegoms pvz nuotrauką, dabar galite ją padėti serveryje ir į žinutę įdėti tiktai nuorodą pasinaudodami mygtuku "Img" esančiu temos rašymo lange. Naudojimasis:

Norėdami padėti bylą serveryje einate www.i-klubas.lt/ftp

username: dabar
password: reikia

Ką toliau veikti pamatysite patys ;)
Po sėkmingos "operacijos" savo paveisliuką rasite adresu www.i-klubas.lt/store/jūsų_bylos_vardas
Saugumo sumetimais bylas į serverį galite tik padėti, trinti ne, taip pat negalima surinkus tiesiogiai adresą http://www.i-klubas.lt/store matyti kas yra tame kataloge.


Prieš pateikdami nuorodą iki savo paveiksliuko spaudžiate "Img" mygtuką, atsiranda "http://tada_rašote_savo_nuorodą_ir_dar_kartą_spaudžia te_Img_mygtuką"

Sėkmės naudojantis ;)

Arunas B
2004-04-06, 07:19 PM
Kazkaip cia man viskas per sudetinga :-k bandziau tai padaryti tai erorus meta nepatinka failo tipas ar panasei :wink: Ne kopiuteristas as del to ir nesigauna :smt102

Failo tipai yra gif, jpg, jpeg, png, txt, nfo, doc, rtf, htm, dmg, zip, rar, gz, exe
file size limit: 2 MB

Arunas B
2004-04-06, 08:06 PM
Hm keistai cia gavosi tau atsakyti. :) tavo zinute as matau kaip pats buciau ja parases :wink:

Arunas B
2004-04-06, 08:14 PM
Mano failo tipas yra JPEG, kaip ir yra toks tavo isvardintam sarase. Dydis neviesija 2MB. O eroro zinute meta man stai tokia :

ERROR:your file type is not allowed(JPG), or you didin't specify a file to upload

Artūras-M
2004-04-06, 09:25 PM
ERROR:your file type is not allowed(JPG), or you didin't specify a file to upload

Normaliom sistemom "jpg" ir "JPG" tai nėra tas pats. Dabar galima ir JPG ;)

ghetto
2004-04-11, 10:52 AM
ERROR:your file type is not allowed(JPG), or you didin't specify a file to upload

Normaliom sistemom "jpg" ir "JPG" tai nėra tas pats. Dabar galima ir JPG ;)

o man kazko net nesijungia i serva??? ar tikrai ten username dabar o psw reikia
???

Arunas B
2004-04-11, 01:57 PM
o man kazko net nesijungia i serva??? ar tikrai ten username dabar o psw reikia
???

Ka tik tikrinau viskas veikia username ir paswordas tie patys kurie pamineti auksciau :wink:

Mindaugas
2004-04-23, 10:43 AM
turbut pasikeite kashkas, bet nepavyksta siandien priesiloginti www.i-klubas.lt/ftp

Artūras-M
2004-04-23, 08:18 PM
turbūt pasikeite kashkas, bet nepavyksta siandien priešiloginti www.i-klubas.lt/ftp

Na kad viskas po senovei, niekas nepasikeitė...

Artūras-M
2005-01-31, 11:48 PM
kažkaip cia man viskas per sudėtinga :-k bandziau tai padaryti tai erorus meta nepatinka failo tipas ar panasei :wink: Ne kopiuteristas as del to ir nesigauna :smt102

Failo tipai yra gif, jpg, jpeg, png, txt, nfo, doc, rtf, htm, dmg, zip, rar, gz, exe
file size limit: 2 MB


Gali būti. kad norėjai įdėti didesnį nei 2 MB failą ;) Jeigu reikia dar kokių nors papildomų failo tipų - rašykit...

Artūras-M
2005-01-31, 11:49 PM
Hm keistai cia gavosi tau atsakyti. :) tavo zinute as matau kaip pats būčiau ja parases :wink:

Klaidą buvau įvėlęs :roll:

boolve
2005-10-17, 05:31 PM
na ir ~5 karus bandzhiau, parashiau jau failo pavadinima ish vieno zhodzhio mashosiomis raidemis sveria ~170kb kas tas "name to" ? ir israshiau vienaip kitaip, ishvis neirashiau vsitiek siunchia siunchia tipo rodo isr ishmeta kahzkodel logino langa, vel ishnaujo jungtis, cookies pas amnes normlaaii standartishkai pajungti kaip defoultiniam vindausu exploreryje. :)

Artūras-M
2005-10-17, 06:13 PM
cookies pas amnes normlaaii standartishkai pajungti kaip defoultiniam vindausu exploreryje. :)

Pabandyk išvalyti "cookies" iš www.i-klubas.lt . Turėtų padėti, jeigu visa kita gerai. Nes šiaip veikia viskas normaliai, tik ką patikrinau. Ateityje bus įdėtas priedas, kad galima tiesiogiai rašant laišką įkelti byl!, bet tam reikia kelių valandų laiko....

boolve
2005-10-18, 03:14 PM
pagaliau.. visdelto mačyjo sausiniu išvalymas.

Artūras-M
2005-11-25, 12:43 AM
Šiaip ši tema jau prarado aktualumą, nes jeigu pastebėjote, priekabą galima kabinti tiesiai prie rašomos žinutės. Bet buvusi galimybė taip pat išliko. Į tą patį sandėliuką galima talpinti pvz programas ar dar ką nors panašaus.

vartotojas
2009-12-13, 12:03 PM
Dar veikia šis ftp? Bandžiau prisijunkt nepavyko..