PDA

View Full Version : Pagalbos!



German
2011-10-02, 10:35 PM
Sveiki isidejau i automobili siek tiek aparaturos ir po keliu dienu atsirado beda.. beda tokia,pajungiau suba stipriaka ir maga nusipirkau, viskas dirbo pora dienu gerai, sumaniau susitvarkyt laidus bagazinei uzdejau klemas ant +/- kad ne laidai i stipriaka isukti butu o tvarkingai,mase i kebula geresne padariau na ir ka jus galvojat, kuriant masina bumbtelejimas girdimas subuferi lyg fonas staigus na cia dar suprantama tada pvz ijungi posuki ir girdisi kaip bumsi subuferis pagal posuki arba sviesas jungiant,na tai padariau viska kaip buvo atgal ir vistiek tas pats bumpsejimas jungiant posuki, stiprus bumptelejimas uzvedant, kas galetu buti, mase irgi keitaliojau atgal ir pliusa ir prie akumo ziurejau ir siaip ar kur neprasitrine ir vistiek nieko :confused2: bet kelias dienas buvo normaliai beto viskas nauja tik 3dienos visai aparaturai. kas galejo cia nutikti??

Gincė
2011-10-03, 08:48 AM
kol nepataisysi savo rašinio niekas nepadės ...

Artūras-M
2011-10-12, 09:44 AM
Perskaičiau iki ....stipriaka...... ir toliau jau mano fantazija baigėsi.... P.S. Originale pajuodinau aš.

peris
2011-10-12, 06:11 PM
aš tai supratau, kad bumsi subas rodant posūkį :D o kas ten buvo prieš tai padaryta neįkirtau

Ricka
2011-10-19, 12:05 AM
kažkur pramušė masę, arba stipre arba mage. :D

omsonass
2011-10-19, 09:22 AM
taip nutinka kai ant įjungtos sistemos yra pajunginėjami ar atjunginėjami linijiniai laidai, dar galima priežastis kai stiprintuvas negauna geros žemės tada ima per linijinius per grotuvą ir tokiu atveju gali visko nutikti