PDA

View Full Version : naikiname betvarke!



marewx
2008-09-06, 05:26 AM
Ziuri daug tokiu bereikalingu temu "kokia aparatura dėti i masina" "patarkite..." ir panasiai, tik sunkinanciu informacijos paieska.
Manau verta pradėti tema pvz "nežinau" (primygtinai nesiulau tokio pavadinimo, gal kas turi ideja del informatyvesnio ir apibudinancio temos turini).
Taisykles kelios, paprastos ir aiskios:
kokiai auto;
kas jau yra;
ko siekiama;
kokia muzika klausoma;
kiek skiriama piningu;
pats darytusi ar firmoje;
(papildykite/pakeiskite kas turite ideju)

Gal kas dar turi pasiulymu?
Juk forumo tikslas manau turėti tvarkinga informacija, o ne turėti begale temu...
O sukurus atskirai - temai kabinti spyna :) galima dar koki ispejima uzeriui uzdeti (jeigu forumo sistema tai leidzia)

norėčiau sužinoti kitu nuomone apie tai. Galima balsavima padaryti.

betvarke uzkniso juodai! :dauzau:

(issprendus si klausima teisinga butu rakinti sia tema)

Black Scorpio
2008-09-06, 08:16 AM
sita tema buvo kalbeta jau nekarta, ir vis buvo stingama ties klausimu, "kaip priverts naujoka is karto isvardyti tuos dalykus?"

marewx
2008-09-06, 02:23 PM
O rakinti ir trinti temu nebandete? :)
Jeigu zmogui tikrai reikia informacijos, jis antra karta paklaus tinkamoje vietoje.

AutoBoomsas
2008-09-06, 03:31 PM
O rakinti ir trinti temu nebandete? :)
Jeigu žmogui tikrai reikia informacijos, jis antra karta paklaus tinkamoje vietoje.


Manau, taip daryti tikrai negalima. Geriau kad būtų kokia nors atskira skyltis ir kurdamas naują temą, autorius automatiškai pildo anketą: auto, muzika ir t.t.

ASAP
2008-09-06, 10:06 PM
Nemanau, kad kas nors pades, prisimenant, viena gera tema sukurta "ko truksta Lietuvoje" (kur kalbama apie brandus ir finansines galimybes) tai mano nuomone butu, kad lietuvoje nieko netruksta, visko yra ir imanoma gauti. Labiausiai truksta issilavinimo ir savisvietos, nes tik ju trukumas gimdo tokius klausimus "kokius komponentus detis Mucfun ar boschman", arba ivertinkite mano sistema : stiprintuvas noname, komponentai burzgendach, galva aiwa or smt, arba sistema iki 300 litu ( garso ir vibro izoliacija darysi? KA? Zmones tingi skaityti bent menesi idemiai foruma ir rinktis informacija po kruopelyte, nes viskas cia yra sudeta. Nepaskutine vieta ir meskos paslauga daro musu profesoriai (jokios ironijos ar sarkazmo tik real respect uz ju zinias ir kompetencija) kazkodel pastebima, kad atsakymu ir diskusiju i tokias temas daugiausia.
Taip kad ponai ir ponios (negalejau ju nepamineti bunant politiskai korektisku) propaguoti savisvieta reikia ir pilietine visuomene bei sugebejima naudotis pateiktomis ziniomis.*

*su pateikta nuomone nebutina sutikti, ja galima komentuoti, Autorius ja parase blaiviu protu ir nepanaudojes jokiu skatinamuju rukomuju priemoniu

Beginer
2008-09-06, 10:10 PM
Nu nebūkit Donkichotai...
Pilstysit iš tuščio į kiaurą, naudos bus 0.

Black Scorpio
2008-09-06, 10:46 PM
Taip kad ponai ir ponios (negalejau ju nepamineti bunant politiskai korektisku) propaguoti savisvieta reikia ir pilietine visuomene bei sugebejima naudotis pateiktomis ziniomis.*



tai pasiuloma vienu labai populiaru atsakymu "skaityk foruma" :smt017

rebik
2008-09-06, 11:27 PM
Manau. forumo tikslas pritraukti o neatstumti, nereikia kurti uzdaros grupes

zavas
2008-09-07, 09:10 AM
Labai idomi mintis. Atsirado laisvu pnigu, nori garso sistemos, ir aisku jos nori GREITAI. Tai del to reikia menesi skaityti foruma (kuriame vertingos informacijos tikrai yra nedaug) kad paskui kaip tikras profesionalas turetum tris frazes: "skaityk foruma" "kreipkis i montuotoja" "elipses sudas"

ASAP
2008-09-07, 01:07 PM
jei atsirado pinigu ir norisi greitai sistemos vaziuoji pas instalerius moki pinigus laisvus ir gauni viska super greitai