PDA

View Full Version : akumuliatoriai ir krovimas



pontifikas
2009-08-29, 01:33 PM
tikiuosi pataikiau į reikiamą skiltį.
reikalas toks:
yra grindų plovimo mašina, šeši akumai po šešlis voltus. pakrovėjas 36v 20A. pilnai pakrauti pakakdavo ~2-3val. vieną dieną nė iš šio nė iš to pradėjo krauti (pagal indikatorių ant pakrovėjo) ~3-4A. per parą neįkrauna pilnai akumų ir darbas nevyksta taip kaip turi vykti. vakar paėmiau tikrai (patikrinta) veikiantį pakrovėją ir tas pats š...
krovimo joks plovimo mašinos kompas nereguliuoja. rozetė - pakrovėjas - laidai - akumai.
pratikrinau visus laidus, lyg kontaktai geri (su dviem atsuktuvais nelabai pavyko varžtų atsukinėt :D:D:D). tai mano kopūsto galva kiek išneša nusibaigę akumai? jau ne pirmos jausnystės jie, o ir kasdien iškraunami (darbo metu) ir iki sekančios nakties paliekami krautis. bet man vistiek keista, kad krauna tik ant 3-4A...:confused::confused::confused:
kokie pamastymai?

rebik
2009-08-29, 02:04 PM
Neparasei, kokios talpos akumai. Pagal ju talpa galima spresti apie teisinga arba neteisinga krovimo srovę.

pontifikas
2009-08-29, 02:05 PM
nėra ant jų nieko parašyta. seniau kraudavo 20A.

rebik
2009-08-29, 05:32 PM
Gali buti vienas is akumu padveses, todel ir neduoda krauti visos baterijos.

Edmas
2009-08-29, 10:07 PM
darbe elektrokara kraunu tai 20-40a pastoviai (40 kaip jau įstumiam rankom nes pats nebevažiuoja :D) aišku kraunam 2 kartus i mėn dirbam kiekvieną dieną...
dabar akumai nauji sudėti prieš pora mėn. su senais buvo tas pats tik krauti tekdavo 3-4 kartus. dirbam mažai valandom paskaičiavus vidurkis mėnesinis kažkur 1-2 val per kalendorinę dieną. jau kaip kraunam tai per naktį. nes dieną bet kada prireikia tai tik žaidimas. pakrovėjas turi rėtę kaip ant tarybinių ryga skalbyklių tokia tiksėdavo. tai va ilgiau nei 6 val neleidžia ji krauti.

pontifikas
2009-08-30, 05:04 PM
Tai daugiau pamastymų nebus?

Artūras-M
2009-08-30, 08:54 PM
Čia nėra ką mastyti -veikti reikia. Rebik parašė priežastį. Matuok atskirai akumus ir rasi kuris stipęs.

pontifikas
2009-08-30, 09:57 PM
Reiškia šiandien bandysim. Ačiū.

JLsystem
2009-08-30, 11:44 PM
O jei ka atleks pas mus i Jutos akumu centra padarysim visus darbus.

pontifikas
2009-08-31, 12:01 AM
Man šiek tiek tolokai būtų :D O ir kažin kaip su bagažu lėktuve, svoris visgi akumų nemažas :o

rebik
2009-08-31, 12:44 AM
O ka ten pas jus nera aptarnaujančios firmos?

pontifikas
2009-08-31, 01:09 AM
Aš laukiau kol veikiantį pakrovėją man atveš savaitę. Trūko kantrybė ir važiavau pats pasiimt. Kelionė ~180 mylių (į abu galus), daugiau nei pusė per miestą. Aišku kuras ir visa kita iš mano kišenės.
Aš dirbu įmonėj kuri valo grindis keliuose parduotuvių tinkluose Ilinojuj, Indianoj ir dar keliose valstijose. Įrenginius aptarnauja jei neklystu trys žmonės per visas parduotuves. Tai juos prisišaukti nėra labai paprasta, o ir atsakingumas žmonių beviltiškas.

Artūras-M
2009-08-31, 10:21 AM
Nusiperki china town kitaiską voltmetrą ir truputį pasitreniruoji. garantuoju sugaiši mažiau laiko nei reikia nuvažiuot 180 mylių. Jau nekalbau apie kelią iki Jutos.

P.S. Negi ir Juta jau lenkiasi, kad atstovai net nebežiūri kur yra interesantas ir kimba ant kiekvienos minimalios galimybės ;)

Visiems siūliau, surašyti savo paslaugas ir kainininkus, galit susikurti savo temą ir joje pastoviai informuoti apie naujas paslaugas/prekes ir tt. kam reiks paslaugos - tas pats psižiūrės kas siūlo. Juo labiau, kad toje temoje bus ir klausimai/atsakymai/atsiliepimai. Ir civilizcijos lygis aukštesnis ir naudos daugiau, o ir darbo daug mažiau ;)


O ka ten pas jus nera aptarnaujančios firmos?
Tokiospačios kaip Lietuvoj - jeigu reikia užsakyti smertį, tada gali drąsiai užsisakyti, greitai negausi :D