Sveiki,noriu pirkti komponentus ir neapsisprendziu ka isigyti.Kaina iki 800lt gali buti siek tiek daugiau,muzika klausoma club,house,hip-hop.
Printable View
Sveiki,noriu pirkti komponentus ir neapsisprendziu ka isigyti.Kaina iki 800lt gali buti siek tiek daugiau,muzika klausoma club,house,hip-hop.
alpine spx
Tik ne spx.. yra tikrai geresniu pasirinkimu uz ta suma, kad ir RS AUDIO BASE
Ir klausomi muzikos stiliai nelabai tinkami spx.
o kajp kokie phase?ar hertz?
kaip tarkim kokie hertz HSK165?
Pats Hertz esu mažai klauses tai nžn.
O gal tu sugebėtum susilituoti krosus tai būtų daugiau laisvės, nes galėtumėm komplektuoti.
Na pats tai nelabai,bet zinau kas sugebetu,tai ka siulai?
Parasyk savo manymu geriausia komplektacija uz mazdaug 800lt ,buciau dekingas O:)
Tvirtinti, kad geriausia negaliu, bet aš pabandyčiau Helix S806 Competition priešbosį, o aukštadažnį pagal skonį pvz. SPX man patinka. kaina gaunasi 458+399=857Lt tik nelabai lieka pinigų filtram, bet gal atrasi, o gal duos pardavėjai bent šiokią tokią nuolaidėlę.
Jei duryse galima padaryti dėžutes tai gali pirkti tiersiog visa SPX komplektą. Esu įdėjau SPX-177R į dėžutes ir rezultatas buvo geras. Žmogus klauso muziką panašią į tavo ir buvo labai patenkintas. Prieš tai klausėm durelių turyje tai nebuvo ryškaus kietesnio priešbosio tad nelabai tiko tokiai muzikai. Beje durelės buvo be garso izoliacijos, o tik su vibro tai gal dėl to nžn.
i kiek litru ikisai jai nepaslaptis?Citata:
Aiwaras link=topic=4162.msg41842#msg41842 date=1154942624 rašė čia:
Patingėjau matuoti :oops: maždaug link 10L eina
Gal iš nuotraukų maždaug bus aišku.
Aivarai kokiai masinai darei tuos podiumus?
Ogal kas nors yra neblogo uz 800lt ,kad krosu nereiketu lituot?
įtariu mazda į opel panašu tikCitata:
ErnasGTD link=topic=4162.msg42041#msg42041 date=1155132143 rašė čia:
[-(
esu beveik tikras, kad mazdai 323f BA :supz: gal galima daugiau nuotraukų? pas mane toks auto ir galvoju su stiklo audiniu pažaisti durelėse ir bagažinėje.Citata:
Edmas link=topic=4162.msg42065#msg42065 date=1155151794 rašė čia:
Taip, auto 323f BA. Nuotraukom čia ne vieta. Būtų ne į autoriaus temą.
Tai daugiau nėra minčių dėl komponentų už 800lt?
Kas geriau ar alpine SPR-17LS ar hertz HSK165?
taigi sakei už 800lt ieškai,o Hertz kainuoja 600Lt,tai kaip čia..? :smt017 ;)Citata:
ErnasGTD link=topic=4162.msg42212#msg42212 date=1155317442 rašė čia:
Tai 800lt max komponentams,o radau keleta variantų ir pigesnių ,taip dar geriau O:)Tik įdomu kaip jie groja.
Sveiki.Taip pat suku galvą tuo klausimu :smt017komponentai už apie 800lt.Galvojau Focal Polyglass,bet pasirodo ir jų LT nėra :ploju:Tai dar yra Eton RS160,AudioDevelopment AD6.Ką apie juos mano žinovai?
Darka kokia muziką klausai?
Kaip ir tu :supz:Bet nespjaunu ir į roką,soulą,nu laaabai retai į popsą.Tai noriu labiau neutralios sistemos.
Na Focal ir Eton bumčikui mano manymu nelabai turėtų tikti ,o dėl AudioDevelopment AD6 nieko negaliu pasakyti.
Na jei bumsėt,tai kaip aukštesnio lygio klube :supz:Žinai bumsėjimui didžiausią įtaką daro subas ir jo db kiekis :smt023O man reikia,kad ir vidurius su aukštais kokybiškai iššauktų O:)Stipras Audison LRx,magas Clarion DXZ858.Tai reiktų švelnesnio tvyterio ir gerai savo darbą atliekančio midbaso O:)
pas tave stiprintuvas audison LRX2.250?
Ne O:)LRx4.300 O tu tą turbūt autopliuse aptikai? O:)
Mačiau jį ir autopliuse,bet ieškausi naujo,mano manymu tikrai geras stiprintuvas komponentams LRX2.250.
Man maniškis patinka.Geras pasirinkimas :supz:Jei naujo nori,tai dyleriai turėtų turėt,ar ir su jais kaip su Focal O:)Prie jo dabar noriu komponentų su švelnesniu tvyteriu.
Manau prie audison tiktu tavo pasirinkti focal.
Jooo O:)Tik,kad jų niekas nebeveža į LT :smt022Todėl ir ieškau jiems pamainos,nors turima informacija profai nelabai nori dalintis :ploju:
Pabandyk per ebay gal jie siunčia į lietuvą.
O įsidėt, paklausyt ir jei nepatiks pakeist tai niekas neleis :smt018
Tai,kad dar nesu bandęs.Nors gal ir vertėtu :smt017
Tai nueik lietuvoje į firmą kuri prekiauja focal produkcija ir paklausyk panašios serijos komponentus garsas bus daug maž panašus.
Net nežinau, pažiūrėk internetinius firmų puslapius ,turėtum rast O:)
Čia būtų tas pats,kas lygint žąsį su antim O:)(dėl panašių lyginimo).O internete lyg ir daug kas turi,bet realybėje jų niekas nebeimportuoja.
Perskambink per firmas kažkas tai tikrai turi turėt,be reikalo nedėtų į prekių katalogą.
Kodėl neveža ? Veža Focal Lyra.Citata:
Darka link=topic=4162.msg42248#msg42248 date=1155323757 rašė čia:
Neveža.
O kas veža, jei nepaslaptis?
NIEKAS O:)
Aišku, sugadino rinką ir nustojo vežti :ploju:Citata:
Artūras S link=topic=4162.msg42262#msg42262 date=1155325558 rašė čia:
Būtų paklausa-vežtų...
Būtų geras pasiūlos ir paklausos santykis-vežtų...
Būtų gera kokybė už normalią kainą-vežtų...
kažkodel neveža...
:smt017
Na nepaklausius tų komp.iš intiko tikrai nepirkčiau,nes jie kainuoja nepigiai,o paskui jeigu nepatiks kur juos dėsi. :smt022
Dauguma vežėjų lendančių į šią rinką nori prekiauti tokio lygio akustika kaip bulvėmis ar morkomis. Ir tik vėliau pamato, kad čia yra rimtas ir sunkus, daug investicijų reikalaujantis darbas. Tuo tarpu pelnas labai mažas.Citata:
ttadaz link=topic=4162.msg42278#msg42278 date=1155339365 rašė čia:
Manau jeigu pelnas būtų labai mažas ,tai niekas aplamai nevežtų į LT aparatūros iš užsienio.
Focal yra vieni Šiaulių Alte apdulkėję guli jau senai, modelio tikslaus nepamenu. Jei domina galiu pažiūrėt.
PS patenkinti kad su lietuviškom raidėm rašau?
Jei skirybos ženklai būtų, tai būtų labai šaunu.Citata:
Magnat link=topic=4162.msg42386#msg42386 date=1155550299 rašė čia:
Pažiūrėk jei nesunku.Citata:
Magnat link=topic=4162.msg42386#msg42386 date=1155550299 rašė čia:
Bet nesuprantu,kodėl daugumos firmų kataloguose būna focal gaminių,o jų nepqardavinėja.
Pasenusi informacija,nes mūsų firmos nesugeba net savo puslapių normaliai prižiūrėt :ploju:
Sorry, ten morelCitata:
Liveris link=topic=4162.msg42398#msg42398 date=1155555245 rašė čia:
Lietuvoje morel gaminių nėra sudėtinga gaut.