+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 19 iš 19

Tema: Mago pasirinkimas

  1. #1
    Jaunius Kaifas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2009
    Amžius
    34
    Žinučių
    26
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Mago pasirinkimas

    Kokį magą pasirinkti iki 400 Lt.
    Butinai 3 linijiniai išėjimai. Galvoju apie Pioneer P77MP.
    Na kokybė kad nebūtų labai prasta, žinoma už tokia kaina stebuklų nebus, bet.... Jungsiu subą prie jo.

  2. #2
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    40
    Žinučių
    895
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kaifas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kokį magą pasirinkti iki 400 Lt.
    Butinai 3 linijiniai išėjimai. Galvoju apie Pioneer P77MP.
    Na kokybė kad nebūtų labai prasta, žinoma už tokia kaina stebuklų nebus, bet.... Jungsiu subą prie jo.
    žiūri teisinga linkme. Koks subas ir koks stiprintuvas? Kokie komponentai?.. Kolektyvas galės daugiau patart, jei duosi kuo daugiau info.

  3. #3
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kaifas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    , bet.... Jungsiu subą prie jo.
    nelabai supratau ką norėjai tuo pasakyti ir ką tai keičia mago pasirinkime

    o šeip P77mp neblogas dalykas tikrai tik va, su gerai išlaikytu lazeriu jį rasti jau kiek sunkoka

  4. #4
    Jaunius Kaifas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2009
    Amžius
    34
    Žinučių
    26
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Stiprintuvas: http://www.magnat.de/index.php?id=2448&L=1
    Bosas: http://www.newimagecarhifi.co.uk/vib...fi-pr-155.html

    Gale 25 W RMS kolonėlės originalios BMW 5 1990 metų. Priekyje keistos, stovi magnat, bet kokie, nelabai galiu pasakyti. :| Bet lyg šie: http://www.magnat.de/index.php?id=2285&L=1

    O kaip lazerį geriau būtų patikrinti? Dėti subraižytą CD ar kažkaip kitaip? Nes mačiau skelbimuose keli yra P77MP, tai visus tektų apžiūrėti.

  5. #5
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    žiguliui dedi merso vairą? šeip tas magas penkiom galvom aukščiau stovi už tavo turimus daiktus o kas dėl patikrinimo tai primaiusia atsisako MP3 jis skaityti, tai pasiimi kokį labai labai nenaują Mp3 kompaktą ii žiūrai kaip skaito, gali per duobes pavažinėti, ar šeip nestipriai papurtyti grotuvą.. čia šeip tokie ūkiški metodai

  6. #6
    Jaunius Kaifas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2009
    Amžius
    34
    Žinučių
    26
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    žiguliui dedi merso vairą? šeip tas magas penkiom galvom aukščiau stovi už tavo turimus daiktus o kas dėl patikrinimo tai primaiusia atsisako MP3 jis skaityti, tai pasiimi kokį labai labai nenaują Mp3 kompaktą ii žiūrai kaip skaito, gali per duobes pavažinėti, ar šeip nestipriai papurtyti grotuvą.. čia šeip tokie ūkiški metodai
    Tai labai gerai tada jeigu visom penkiom galvom. Žinoma kažkada atsinaujinsiu ir kitą dalį. Bet šeip magas geras? Nes turėjau ALPINE CDE103BT, tikrai nusivyliau. Gal vien kad du linijiniai išėjimai ir subo norm nevaldė. Nes buvo Front + Rear/SUB.

    Na spėju reiks šitą ir pirktis tada.

  7. #7
    Rašytojas Blogulis is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    44
    Žinučių
    356
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    O kam tau trys linijiniu poros? Jai tik suba ir tejungi per lineikas.Ar tau reikalinga funkcija kad is mago suba galetum pritildyt/pagarsint?

  8. #8
    Prijaučiantis KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    UK/Alytus
    Amžius
    31
    Žinučių
    548
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kaifas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Žinoma kažkada atsinaujinsiu ir kitą dalį. .... turėjau ALPINE CDE103BT, tikrai nusivyliau. Gal vien kad du linijiniai išėjimai ir subo norm nevaldė. ....
    Citata Blogulis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O kam tau trys linijiniu poros? Jai tik suba ir tejungi per lineikas.Ar tau reikalinga funkcija kad is mago suba galetum pritildyt/pagarsint?

    čia aš netaip supratau ar kaip čia?

  9. #9
    Jaunius Kaifas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2009
    Amžius
    34
    Žinučių
    26
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Blogulis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O kam tau trys linijiniu poros? Jai tik suba ir tejungi per lineikas.Ar tau reikalinga funkcija kad is mago suba galetum pritildyt/pagarsint?
    Kam reikalingas magas, jeigu aš net negaliu subo valdyti, kada noriu išjungti ir pan. Esu visiškai prieš 2 linijinius. Pasimokiau jau iš savo ALPINE turėtosios.

  10. #10
    Aktyvus Dalelenijo is on a distinguished road Dalelenijo's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2009
    Vieta
    Rokiškis
    Amžius
    36
    Žinučių
    173
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    būna subui viena pora, kita pora priekiui, nebūtinos trys poros

  11. #11
    Rašytojas Blogulis is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    44
    Žinučių
    356
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Arba tu atsiprašant glušas ar ka tais, taigi tas tavo Alpine magas kuo puikiausiai galėjo reguliuot ta subą tik kaip sako ne visi kurmiai dieną mato -
    The rear RCA outputs can be converted to subwoofer outputs, and the level of those outputs can be varied either equally with the front outputs, or separately via a subwoofer volume control.
    Skaityk manual'ą http://www.alpine.com.au/downloads/w...CDE-104BTi.pdf

  12. #12
    Jaunius Kaifas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2009
    Amžius
    34
    Žinučių
    26
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Blogulis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Arba tu atsiprašant glušas ar ka tais, taigi tas tavo Alpine magas kuo puikiausiai galėjo reguliuot ta subą tik kaip sako ne visi kurmiai dieną mato -
    The rear RCA outputs can be converted to subwoofer outputs, and the level of those outputs can be varied either equally with the front outputs, or separately via a subwoofer volume control.
    Skaityk manual'ą http://www.alpine.com.au/downloads/w...CDE-104BTi.pdf
    1. Manualas ne nuo mano mago. 104BT gal ir gali viską padaryti.
    2. Buvau ir MDG ir pas ALPINE atstovus kaune. Man jie pasakė, čia yra Priekis + Galas arba SUBAS. Va todėl ir blogai buvo, kai reguliavau kolonėlių bosą, man reguliavosi kažkiek ir subas.
    3. Įsigyk pirma ir tada man aiškink, nes tikrai ne aš vienas šitą žiūrėjau.
    4. Su mano pioneer senuoju 70BT, to tikrai nebuvo, jeigu esi didelis ALPINE fanas, nereiškia, kad aš toks turiu būti ir kaip sakoma, tu negali man reguliuoti kokį aš magą noriu turėti, ir man visiškai neįdomus tavo tie visokie manualai ir t.t. Nebeturiu aš jau tos ALPINE. Tema buvo kokį magą patartumėte pirkti ir ar geras sprendimas mano imti 77MP Pioneer'ius, tai tada prie ko tada tavo tas kvailas postas čia reikalingas? Taigi kas dabar kurmis ir dar aklas? Atsakysi pats ar tau padėti?

  13. #13
    Rašytojas Blogulis is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    44
    Žinučių
    356
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    1. Išmok skaityti - tas manualas dviem modeliam - 103 bt ir 104bt, bet kaip sakiau ne visi kurmiai diena mato.
    2. Esi tu glušas ir glušai tau bandė padėt jai nesugebėjot pasidaryt, kad subą eitu valdyt.
    3. Kai reguliuoji "BASS level" tai čia faktas, kad ir subas reguliuojasi (žemadažnis visgi), nes sustiprini žemus dažnius, bet tuo pačiu gali jį pritildyt su "subwoofer level".
    Vaje vaje... Turejio to ko nori, bet ieško kažko su trim porom linijinių nors jungs tik bosą.
    Pirk ta mp77 ir valdyk tą bosą, tik nepamiršk, kad kai reguliuosi alia kolonėlių BASS tai ir žemadažnis daugiau žemo skleis, bet yra tokia funkcija Subwoofer Level su kuria galima prisukti arba pagarsinti jį.
    Last edited by Blogulis; 2010-02-15 at 12:08 AM.

  14. #14
    Aktyvus Dalelenijo is on a distinguished road Dalelenijo's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2009
    Vieta
    Rokiškis
    Amžius
    36
    Žinučių
    173
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nu jo....

  15. #15
    Jaunius Kaifas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2009
    Amžius
    34
    Žinučių
    26
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Blogulis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    1. Išmok skaityti - tas manualas dviem modeliam - 103 bt ir 104bt, bet kaip sakiau ne visi kurmiai diena mato.
    2. Esi tu glušas ir glušai tau bandė padėt jai nesugebėjot pasidaryt, kad subą eitu valdyt.
    3. Kai reguliuoji "BASS level" tai čia faktas, kad ir subas reguliuojasi (žemadažnis visgi), nes sustiprini žemus dažnius, bet tuo pačiu gali jį pritildyt su "subwoofer level".
    Vaje vaje... Turejio to ko nori, bet ieško kažko su trim porom linijinių nors jungs tik bosą.
    Pirk ta mp77 ir valdyk tą bosą, tik nepamiršk, kad kai reguliuosi alia kolonėlių BASS tai ir žemadažnis daugiau žemo skleis, bet yra tokia funkcija Subwoofer Level su kuria galima prisukti arba pagarsinti jį.
    Ne tu ir keistas, tu man sakysi kaip man geriau grojo ar su ALPINE ar su PIONEER? Aš pats žinau kaip ką reguliavo ir kaip man buvo geriau, bet tu man savo aiškini, ką man reikia daryti? Tai gal atsiprašan tu eik į kairę su savo tais pasiūlymais, nes jie man neįdomūs. Tavo manualo net atsidaręs nebuvau, nes jis manęs nedominam tik iš pavadinimo pažiūrėjau. Ir nesuprantu kam tu kiši čia tuos manualus? Ar dėl to kad dėmesio stoka, ar dėl to kad parodytum, kad moki naudotis google? Man visiškai neįdomus tas ALPINE. Tad tu man apie jį ir nerašyk, esi didelis fanas ALPINE, nesmerkiu tavęs, bet tiesiog kartais reiktų susilaikyti. O dabar jau galėtum eiti ** iš šios temos, nes tikrai nebereikalingas ir su savo ALPINE nepadedi visai. Aš pats supratau kaip man kas geriau grojo, ar su atskiru linijiniu išėjimu subui ar be jo.

  16. #16
    Rašytojas Blogulis is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    44
    Žinučių
    356
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Gausiu pyzdako nuo forumo valdžios už eterio teršimą, bet tu geriau bėk į krūmus, jai nesupranti elementariausių dalykų
    P.S. Aš ne ALPINE fanas-pas mane Kenwood'as groja.

  17. #17
    Jaunius Kaifas is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2009
    Amžius
    34
    Žinučių
    26
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Blogulis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Gausiu pyzdako nuo forumo valdžios už eterio teršimą, bet tu geriau bėk į krūmus, jai nesupranti elementariausių dalykų
    P.S. Aš ne ALPINE fanas-pas mane Kenwood'as groja.
    Tai palauk kas teršia eterį? Ar tu su savo nesamoningo ALPINĖS manualais, kurie man visai nereikalingi, ir sakiau kad tas magas man neįdomus, ar aš kur savoje temoje normaliai paklausiau, ar geras pasirinkimas 77MP?
    Jeigu Kenwood'as groja, tai nekišk man to ALPINE ir jos visokių manual'ų.

  18. #18
    Aktyvus Dalelenijo is on a distinguished road Dalelenijo's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2009
    Vieta
    Rokiškis
    Amžius
    36
    Žinučių
    173
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kaifas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai palauk kas teršia eterį? Ar tu su savo nesamoningo ALPINĖS manualais, kurie man visai nereikalingi, ir sakiau kad tas magas man neįdomus, ar aš kur savoje temoje normaliai paklausiau, ar geras pasirinkimas 77MP?
    Jeigu Kenwood'as groja, tai nekišk man to ALPINE ir jos visokių manual'ų.
    blogulis paprasčiausiai supyko kad nemoki naudotis alpine magu

  19. #19
    Fuksas beerfuck is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2010
    Amžius
    37
    Žinučių
    1
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki forumečiai, padėkit prašau parinkti kolonėles iki 500 LT šitai magnetolai - DEH-P3100UB (4x50w mosfet). Iš keturių ketvirto golfo gamyklinių kolonėlių gyvos tik dvi, tad nusprendžiau šiek tiek patobulinti garsą .

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT