Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 1 2 3 4 5 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 61 iki 90 iš 141

Tema: Pigiai ir piktai - kabrio galvosūkis

  1. #61
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    sory, bet apsipažinau su garsekalbiu, parametrų neturiu

  2. #62
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    sekasi man...

  3. #63
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą

    Galbūt tau reikėtų džiaugtis gaunant nors šiek tiek pagalbos tiesiai į "lėkštutę", o ne raudot.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  4. #64
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Atvortke- nejuokauk
    Patikėk, Laimingas aš kaip livaras.
    Turit jūs kantrybės prasidėt su "čeinykais" ir už tai esu tikrai dėkingas.
    Ir tau dėkingas (nepaisant šios kandžios pastabos), nes kai gali patari, kai turi pasiūlai.
    Viskas čia pas jus net labai draugiška ir gerai.
    Vyrai, išgerkit kavos, pasižiūrėkit per langą- gyvenimas gražus

  5. #65
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kykas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Atvortke- nejuokauk
    Patikėk, Laimingas aš kaip livaras.
    Turit jūs kantrybės prasidėt su "čeinykais" ir už tai esu tikrai dėkingas.
    Ir tau dėkingas (nepaisant šios kandžios pastabos), nes kai gali patari, kai turi pasiūlai.
    Viskas čia pas jus net labai draugiška ir gerai.
    Vyrai, išgerkit kavos, pasižiūrėkit per langą- gyvenimas gražus
    kur čia grožis, visiems sesija jau pasibaigus, o man už poros val tik pirmas egzas prasideda....
    pabandyk paieškot cerwin vega wmax serijos žemadažnio, jie nuo mažai vatų groja garsiai ir žemai.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  6. #66
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Nesinervink, po universiteto lengviau nebus- džiaukis kol studentas.
    Ačiū už patarimą, bet garsiakalbį aš jau nusipirkęs, bandysiu gimdyt iš jo.- žiūrėsim kas gausis.

  7. #67
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Truputėlį atsinaujinsiu.
    Vėl dviguba žinutė, bet nesugalvoju variantų, kaip to išvengti.

    Iškilo man keli klausimai del instaliacijos įpatumų. Jau ruošiausi vedžiotis laidus, bet žinių ir fantazijos trūkumas sustabdė.
    Nesugalvoju kur įkišti stiprintuvą... Po sodyne nelabai noriu, nes kažkaip tai labai nesaugi vieta atrodo, o kitur automobilio salone nerandu kur... Pavyzdžių intenete suzuki vitara 1996m. praktiškai visai nėra

    Ar galima stiprintuvą montuoti po kapotu? Jei taip, ar reikia jį kaip nors specialiai paruošti?

    Kuo prie automobilio kėbulo tvirtinate visas instaliacines detales (gofros laikikliai, saugiklinė ir pan...), negi gręžiojat skyles skardose (jei taip, kaip jas paruošti, kad nerūdytų)? Kuo tvirtinat viską "samariezais", plasmasiukais kokiais nors?

    + klemą kaip apsaugot? Gavau aš tokią riebią su prisukamais kontaktais (2x25 kvadratai ir 2 po 10 kvadratų), bet be jokios apsaugos ji, yra kur apsaugų gaut, o gal galima ką nors pritaikyt?
    Va tiek klausimų kolkas...

  8. #68
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    bagažinėje vietos nėra? po kapotu nerekomenduočiau, dėl didelės drėgmės

    instaliacines detales (laidus) paprastai naudoju (aš asmeniškai) plastmasines laidų sąvaržas, ir jeigu nėra tvirtinimo tai tvirtini prie originalių instaliaijos laidų. skylių tikrai niekur niekada nereikia grežioti, ypač tokių, kurios išeitų iš kėbulo į lauką

  9. #69
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Mano bagažinės išmatavimai (trapecijos formos) yra: aukštis sąlyginis (isivaizduojamas, nes jo nieks neriboja) 45cm., Ilgis 100-110cm (nebeatsimenu)., apačios gylis 30cm., viršaus gylis 20cm (ir tai viršus realiai turėtų būti apie 15cm, nes prie 20cm galinės sėdynės jau nepatogioje keleiviams pozicijoje). Dangčio kažkokio uždengimui nėra ir jis gamykliškai nenumatytas, taigi "bagažinės" (kas realiai yra niša už galinių sėdynių) turinys puikiai matomas. Bagažinė, o kartu ir automobilio salonas "apsaugotas" užtrauktuku- atsegiai užtrauktuką ir gali imt kas patinka todėl manau suprasite kodėl manęs nežavi mintis " bagažinėję" ką nors montuoti.
    Variantas su plastikianiais užtraukikliais (aka "smaugliukais") man kažkaip nelabai tiks, nes po kapotu ten pas mane tuščios erdvės, tai ir smaugliukus tvirtinti nelabai bus prie ko......
    Saugiklinė tabaluosis ore ( o ji su skylėmis tvirtinimui ir dar ne apvali) ir viską reiks vedžiot taip "kaip išeina", o ne taip kaip reikia ar norisi... Bent jau laidus noriu pasidaryti tvarkingai, gi tai nieko nekainuoja.
    Tiek to... Vienas geras žmogus iš forumo (prieš kelias minutes) sutiko parodyti savo instaliaciją. Pasižiūrėsiu, pasikalbėsiu... Greičiausiai, kad šimtas milijonų klausimų atkris iš kart...
    Padarysiu- įmesiu nuotraukas, tada galėsit juoktis ir pirštais į klaidas badyt

  10. #70
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    aplamai geriausia pirmi tikro pirmiau mesti foto ir žiūrėti, o geriausia iš viso, gyvai apžiūrėti ir aptarti

  11. #71
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Klausykit, nu niekaip nerandu laiko (o gal noro, nes niekada nedaręs) pasigaminti podiumų...
    Gal galite man pm parašyti kokius pinigus kainuotų pagaminti tvarkingus podiumus į dureles dvidešimties cm garsiakalbiams? Durelių nuotraukos (tiek "ablškoškės" tiek durelių konstrukcijos) yra šioje temoje, ten standartinės vietos garsiakalbiams jokios nenumatytos. Veiksmas Kaunas- Mariampolė ir aplink.
    Pagalvosiu aš, ar man vis dar morališkai ruoštis pačiam gamint, ar geriau lai išmanantis žmogus pagamina...
    Dėkui.

  12. #72
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki,
    Vėl dviguba žinutė, bet jau ką padarysi. Labai jau sparčiau juda pas mane reikalai
    Nusprendžiau viską daryti pats. Paiėmiau kampinį šlifuoklį ir išrėžiau pora skylių durelėse.
    Fotoaparato neturėjau po ranka, tai tiesiog nupiešiu ant senos nuotraukos kur aš tas skyles pjoviau. Gerai ar blogai nežinau (kad kreivai tai faktas), bet skylės durelių skardose jau yra.

    škart susidūriau su klausimu, kuo ir kaip užtaisyti visas skyles? Skylių dabar daug ir didelių. Jeigu prisuksiu kokios faneros, tai apmušimas ("abloškė") niekaip neužsidės. Jeigu prisuksiu ar prikniedysiu gabalus skardos, ar nerezonuos- užteks tvirtumo?

    Podiumo pagrindą žadu daryti iš medžio plaušų plokštės (ar tai drožlių plokštės, kur tokios stambios drožlės suklijuotos gal 8mm), tiesiog jos turiu, o "projektas" biudžetinis. Drėgmei ji atspari, ar reikia impregnuot? Jei visiškai netinkama madžiaga, tai sakykit- ieškosiu ko nors kitko...

    Žadu išpjauti gana didelį vientisą plokštės gabalą, įkišti jį į durelių vidų ir pritvirtinti prie skardos iš vidaus, tokiu būdu padarysiu pagrindą podiumui (aišku skylę garsiakalbiui išpjausiu). Jei tvirtint iš išorės, durelių apdailos nebeuždėsiu. Tiesiog tvirtint žiedus iškart prie skardos nelabai yra kaip ir kur (truputį persistengiau pjaustydamas )
    Kuo tvirtinti plokštę prie skardos (varžtais, "samariezais" ar dar kuo nors)?

    Vientisa plokštė dengs ir jau egzistavusią skylę virš išpjautosios. Prie plokštės paskui žadu tvirtinti žiedus garsiakalbiui.
    Ar reikalinga kokia nors tarpinė tarp plokštės ir skardos (bitumas, silikonas...) ar sukti tiesiogiai?
    Ar reikia kuo nors užpildyti susidarančius skardos "pabangavimus" tarp plokštės ir skardos (ten gausis kaip ir kišenės)?

    Pradžiai tiek istorijų. Lauksiu patarimų ir pakeiksnojimų, o paskui pratesim
    Ačiū
    Attached Images

  13. #73
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    aš pas save kūpe šį reikalą sprendžiau taip - 2x20 cm podiumus dariau kartu su durelių apdaila, kuri po to sukosi varžtais prie durų metalo, o metalo skylės buvo užklijuotos bitumu su folga, nors prieš tai kai neturėjau tokio bitumo, buvo daromi susitiprinimai iš universalių centrinio užrakto varikliukų komplekto laikiklių:
    Attached Images
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  14. #74
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    dar nuotraukų su galutiniu variantu, o visas kūpo proektas čia:
    http://www.audiklubas.com/forumas/in...ic,8803.0.html
    Attached Images
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  15. #75
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Tavo sprendimas labai geras ir profesionalus. Deja, manau, kad aš taip nesugebėsiu. Priežastys kelios, pirmiausia, tai kad variantas mano biudžetinis ir nuo 0 gaminti durelių apdailą mano finansai neleidžia. Kita priežastis- aš tiesiog taip tvarkingai nepadarysiu.
    Tiesa, minčių pasisėmiau. Bandysiu žiūrėt, gal užteks erdvės gaminti plokštės ir apdailos "buterbrodą", o jeigu ne teks bandyt burti pagal pirminį planą...

  16. #76
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    tavo pirminis planas su plokšte iš vidaus po metų supus visiškai
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  17. #77
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    O ką daryt?
    Tiesią durelių apdailą dar sukonstruočiau, bet pas mane ji su visokiais pakilimais, išlenkimais ir įleidimais (pirmam temos puslapyje yra nuotrauka), gražiai padaryt išeitų tik naudojant stiklo pluoštą, o su juo aš dirbti visai nemoku...
    Jei nesigaus "buterbrodas", tada gal bandysiu plokštę kuo nors impregnuot.
    Gal žinot kokia plokštė bent pakenčiamai atspari drėgmei?

  18. #78
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kykas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O ką daryt?
    Tiesią durelių apdailą dar sukonstruočiau, bet pas mane ji su visokiais pakilimais, išlenkimais ir įleidimais (pirmam temos puslapyje yra nuotrauka), gražiai padaryt išeitų tik naudojant stiklo pluoštą, o su juo aš dirbti visai nemoku...
    Jei nesigaus "buterbrodas", tada gal bandysiu plokštę kuo nors impregnuot.
    Gal žinot kokia plokštė bent pakenčiamai atspari drėgmei?
    http://www.lytagra.lt/popup_product_...4844d87ae79f94

    ieškokis tokios tamsios faneros

  19. #79
    Naujokas zigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2009
    Žinučių
    62
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    as klijuota mediena impregnavau su epoksidine derva isorine puse,o vidine impregnavau ir dar stiklo audiniu viena sluoksni pratempiau. niekas nepuna. ps. atsiprasau del lietuviskos rasybos

  20. #80
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Ačiū vyrai.

  21. #81
    Naujokas voorn12 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2010
    Amžius
    32
    Žinučių
    37
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Na kaip sekasi? Ar darbai pajudėjo į priekį? Ką nors parašyk ar nuotraukų įdėk, nes labai būtų įdomu pamatyti

  22. #82
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Niekas nepajudėjo
    Apsireiškė sena kojos trauma , sunkiai vaikštau, sunkiai vairuoju.
    Gal kas žino kokio vidinio ir išorinio diametro žiedų reikia 4GD-35 garsiakalbiams (su nedideliu pavertimu į klausytoją), būtų gerai, kad reikalui esant, juos būtų galima naudoti BG20 ar kitiems dvidešimtukams...

    Garsiakalbius palikau sode- vairuot dabar nelabai galiu...
    Jei kas žino reikalingus diametrus, tai bent žiedus virtuvėj ar balkone susipjaučiau...

  23. #83
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Toks bg20 diametras
    Attached Images

  24. #84
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Ačiū tolka.

    Dabar dar vienas arbatinuko klausimas.

    Jeigu 4GD-35 reikia 18,5cm skylės, kad jį įstatyt tiesiai, o BG20 kaip suprantu 18,3cm tai būtų galima daryti žiedą, kurio vidinis diametras 18,5 cm bet matyt patogiau 19cm (o išorinį diametrą daryt kokia 21cm). Tačiau kaip su pavertimu? Tų 5 milimetrų užteks jį kiek nors paversti? (4gd-35 man pasirodė labai kryptingi).

    Ar geriau daryti didesnio vidinio diametro žiedus, tarkim vidus 20 cm, o išorinis diametras 22 cm ir tik viršutinio žiedo vidinį diametrą padaryti mažesnį?

    (Garsiakalbio pavertimą galvoju išgauti tiesiog darydamas įstrižą viršutinį žiedą).

    Paprotykit, kaip čia protingiau pasielgti...

  25. #85
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Citata Kykas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ačiū tolka.

    Dabar dar vienas arbatinuko klausimas.

    Jeigu 4GD-35 reikia 18,5cm skylės, kad jį įstatyt tiesiai, o BG20 kaip suprantu 18,3cm tai būtų galima daryti žiedą, kurio vidinis diametras 18,5 cm bet matyt patogiau 19cm (o išorinį diametrą daryt kokia 21cm). Tačiau kaip su pavertimu? Tų 5 milimetrų užteks jį kiek nors paversti? (4gd-35 man pasirodė labai kryptingi).

    Ar geriau daryti didesnio vidinio diametro žiedus, tarkim vidus 20 cm, o išorinis diametras 22 cm ir tik viršutinio žiedo vidinį diametrą padaryti mažesnį?

    (Garsiakalbio pavertimą galvoju išgauti tiesiog darydamas įstrižą viršutinį žiedą).

    Paprotykit, kaip čia protingiau pasielgti...
    Bg20 reikia 183mm skylės, daryk 185 ir tilps tiek bg20 tiek 4gd.Kas liečia kryptingumą...
    http://www.visaton.com/bilder/richtd...ss/bg20_rd.gif
    virš 2 khz dauguma plačiajuosčių yra smarkiai kryptingi, taigi auto duryse norint turėti 4khz reikia apie 30-50 laipsnių pavertimo į save, o tai yra nemažai, jei naudosi iki 2khz pavertimas gali būti ir mažesnis.

  26. #86
    Naujokas voorn12 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2010
    Amžius
    32
    Žinučių
    37
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Turiu ir aš tokį gan kvailą klausimą.
    Kodėl žmonės į mašinų bagažines deda sub'ą ar tai būtina, jai nori puikios kokybės? Ar sub'ai skirti tik draugams kepenis daužyti? KOKYBĖS mėgėjai pakomentuokit, labai būtų įdomu jūsų nuomonę išgirsti

  27. #87
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    O

    o kaip aš čia juos naudosiu?

    Tavo (t.y. Tolka) rekomendacijos:
    http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lan...pmode=&frame=3
    Štai šitus paleidi per 1-0,5mkf kondendsatorių plėvelinį (mkp) ar popierius alyvoj,kondensatorius ant pliuso (bus tokie http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lan...pmode=&frame=3.
    4gd ir aukštadažnį leidi nuo vieno kanalo,jungi lygiagrečiai,tai yra aukštų pliuso laidas su 4gd pliusu ir minusai taip pat.
    signat onyx ypatingai prastas stiprintuvas,bet tiek to.2 kanalus naudoji priekinei akustikai,šiems kanalams jungi hpf filtrą stiprintuve ant 80hz
    Kitus 2 tiltuoji ir jungi subą,filtrą jungi lpf 60hz.Sureguliuoji gain'us. "

    Subą vaidins : http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lan...pmode=&frame=3 uždaroj dėžėj.

    Teoriškai reikia ar nereikia versti?

  28. #88
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata voorn12 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Turiu ir aš tokį gan kvailą klausimą.
    Kodėl žmonės į mašinų bagažines deda sub'ą ar tai būtina, jai nori puikios kokybės? Ar sub'ai skirti tik draugams kepenis daužyti? KOKYBĖS mėgėjai pakomentuokit, labai būtų įdomu jūsų nuomonę išgirsti
    subas reikalingas atkurti žemam dažnių diapazonui,daugiausiai iki 50-60Hz, tai yra tą vietą kurios nesugeba išgroti komponentai. Tai ir yra tiesioginė subo paskirtis. tie kurie pasiryžo ektremaliems pokyčiams ir į duris įsidėjo 20cm priešbosius subo aplamai atsisakė (dar viena aktegoriją žmonių yra dedančių žemadažnius į bardačioką)

    paprasčiausiai negero garso mėgėjai naudoja subą daužyti kepenims, o kadangi tokie žmonės sudaro didžiąją dalį rinkos, tai ir žemadažnių dauguma yra orientuojami į tą sritį.

    kaip ten bebūtų tik visiškai užkietėjęs audiofilas atisakys retkarčiais pasigarsinti žemadažnį ir pasimėgauti lengva vibracija (apie skardų.kepenų/smegenų/ausų lankstymą nešneku)
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  29. #89
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Citata voorn12 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Turiu ir aš tokį gan kvailą klausimą.
    Kodėl žmonės į mašinų bagažines deda sub'ą ar tai būtina, jai nori puikios kokybės? Ar sub'ai skirti tik draugams kepenis daužyti? KOKYBĖS mėgėjai pakomentuokit, labai būtų įdomu jūsų nuomonę išgirsti
    Nors ir esu užkietėjęs SQ mėgėjas. Bet man subas vistiek reikalingas. Kartais važiuoji kur nors vingiuotu keliuku 90 km/h ir šiek tiek garsiau klausai Dire Straits. Taip malonu, kai girdi ir jauti didžiojo būgną greitį ir ataką, bosinės gitaros partijas, kurios labai maloniai pritaria didžiajam būgnui. Taip kad stovint vietoje subo visiškai nereikia, bet kai judi tai tikrai geras kokybiškas subas labai gerai įsipaišo į SQ
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  30. #90
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Tolka,
    patark prašau dėl tų žiedų...
    Veikt nėra ką, tik su ramentais po namus šliaužiot...
    O tai žiūrėk dar imsiu ir pasigaminęs ragatkę imsiu spėliot kurie tavo langai

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT