Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 2 1 2 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 31

Tema: Nakamichi cd-35z,atsiliepimai

  1. #1
    Jaunius eaux is an unknown quantity at this point eaux's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2010
    Amžius
    42
    Žinučių
    19
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Nakamichi cd-35z,atsiliepimai

    Sveiki,nesenai isigijau Nakamichi cd-35z,tad labai noreciau suzinoti kitu nuomone apie sia magnetola.Gal kam teko susidurti su juo?,kolkas dar neturiu salygu ji isbandyti
    Aciu

  2. #2
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    CD-45 buvo silpnokas tai ir šitas bus ne kas. Tai pigi serija. Nori gerų daiktų? Tada reiktų žiūrėti į viršutines serijas. Kitas dalykas, gal tu žinojai ko nori ir tau reikalingas ne geras garsas, bet tiesiog grotuvas su tokiu pavadinimu. Tačiau manau tada čia tokio klausimo nebūtum uždavęs.

  3. #3
    Jaunius eaux is an unknown quantity at this point eaux's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2010
    Amžius
    42
    Žinučių
    19
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    CD-45 buvo silpnokas tai ir šitas bus ne kas. Tai pigi serija. Nori gerų daiktų? Tada reiktų žiūrėti į viršutines serijas. Kitas dalykas, gal tu žinojai ko nori ir tau reikalingas ne geras garsas, bet tiesiog grotuvas su tokiu pavadinimu. Tačiau manau tada čia tokio klausimo nebūtum uždavęs.
    Zinoma kad norisi gero garso,o ji pateko i mano rankas pusdykiai,tad tikrai nepirkau del pavadinimo?o del pasitaikancios galimybes....

  4. #4
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Na jei brongiai nekainavo tai kur nors pritaikysi, bet norint geresnio garso pasieškok grotuvą kitokį.

  5. #5
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    CD-45 buvo silpnokas tai ir šitas bus ne kas. Tai pigi serija. Nori gerų daiktų? Tada reiktų žiūrėti į viršutines serijas. Kitas dalykas, gal tu žinojai ko nori ir tau reikalingas ne geras garsas, bet tiesiog grotuvas su tokiu pavadinimu. Tačiau manau tada čia tokio klausimo nebūtum uždavęs.

    ko jau jis silpnokas tas 45z - geras grotuvas tiek realiai klausant tiek" varžybine" prasme...cia gaunasi , kad nusipirko daiktą , kurio bus prastas garsas - ar jis bus prastas ? lyginant su kažkuo - gal , bet bendrai jei- nebus prastas, kai aplink pilna visokio mešlo - tai čia dar labai neblogas grotuvas

  6. #6
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata helix rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ko jau jis silpnokas tas 45z - geras grotuvas tiek realiai klausant tiek" varžybine" prasme...cia gaunasi , kad nusipirko daiktą , kurio bus prastas garsas - ar jis bus prastas ? lyginant su kažkuo - gal , bet bendrai jei- nebus prastas, kai aplink pilna visokio mešlo - tai čia dar labai neblogas grotuvas
    kiekvienas yra pasiekęs kažkokį audio sistemose lygį ir taip gaunasi, kad pagal tai paskui yra vertinami visi daiktai. Vieniems šis grotuvas gal bus stebuklas, o kitiems tik paprastas grotuvas, todėl reikia savo ausimis vertinti kaip kas groja, o ne teirautis įsigijus ar čia geras ar blogas daiktas, nemanau, kad kito žmogaus įvertinimas tavo grotuvo skambesį pakeis

  7. #7
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Prastas tas grotuvas kaip ir visi kiti žemiausių serijų. Tik pavadinimas ir likęs. Jei dabar dar atrodo, kad jis geras tai po kurio laiko įsitikinsite, kad aš teisus.

  8. #8
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Prastas tas grotuvas kaip ir visi kiti žemiausių serijų. Tik pavadinimas ir likęs. Jei dabar dar atrodo, kad jis geras tai po kurio laiko įsitikinsite, kad aš teisus.
    nu vistiek geriau nei pananierius

  9. #9
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    pats nelyginau, bet kažkur skaičiau, kad tai visiškai neišskirtinis grotuvas apart pavadinimo. Garso negadina, bet ir netempia sistemos į priekį. Realiai reiktų paieškot, bet mačiau kad chebra geriau įvertinę yra tą patį pananierių 77.

  10. #10
    Jaunius eaux is an unknown quantity at this point eaux's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2010
    Amžius
    42
    Žinučių
    19
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Na aisku. Pabus jis kuri laika pas mane kol surinksiu aukstesniems "skaiciams" pinigu,O sita kokiam geram zmogeliui padovanosiu...greiciausiai savo merginai:-)

  11. #11
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata eaux rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na aisku. Pabus jis kuri laika pas mane kol surinksiu aukstesniems "skaiciams" pinigu,O sita kokiam geram zmogeliui padovanosiu...greiciausiai savo merginai:-)

    labiau kreipk dėmesy y "teisinga" sistemos instaliacija - jei sistema nebus tinkamai sumontuota, "sureguliuota", kad daiktai esnatys sistemoje tiktu dirbti darnoje - tas labiau nulems koks garsas bus , nes dažnai daiktai gal ir neblogi nuperkami, bet neišnaudojami ir pigesni žemesnio lygio daiktai "apgros" vien dėl savo tinkamo integravimo...

  12. #12
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Prastas tas grotuvas kaip ir visi kiti žemiausių serijų. Tik pavadinimas ir likęs. Jei dabar dar atrodo, kad jis geras tai po kurio laiko įsitikinsite, kad aš teisus.
    Kalbi kaip pranašas, toks įspūdis susidaro kad labai didelia patirti sukaupęs.

  13. #13
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kalbi kaip pranašas, toks įspūdis susidaro kad labai didelia patirti sukaupęs.
    aš nelabai suprantu tokių komentarų esmės, jei laikote "gnėvą" ant Artūro_S, tai gal reiktų išsiaiškinti privačiai ir be viešų įžeidinėjimų ???

  14. #14
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata darko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    aš nelabai suprantu tokių komentarų esmės, jei laikote "gnėvą" ant Artūro_S, tai gal reiktų išsiaiškinti privačiai ir be viešų įžeidinėjimų ???
    Parašiau komentara į absoliučią nuomonę. Prie ko čia pyktis..

  15. #15
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Parašiau komentara į absoliučią nuomonę. Prie ko čia pyktis..
    Aš ne vakar gimęs kaip ir visi like čia besilankantys, po įnirtingos diskusijos apie Scanpeek dar netokių komentarų (liečiančių ne garsą o asmenybę) spėjų bus, kuriuos man asmeniškai tikrai nemalonu skaityti, kitiems turbūt taip pat...

    Absoliuti nuomonė šiaip yra apie Nakamichi grotuvą, o ne apie Artūro_S patirtį

  16. #16
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata darko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Aš ne vakar gimęs kaip ir visi like čia besilankantys, po įnirtingos diskusijos apie Scanpeek dar netokių komentarų (liečiančių ne garsą o asmenybę) spėjų bus, kuriuos man asmeniškai tikrai nemalonu skaityti, kitiems turbūt taip pat...

    Absoliuti nuomonė šiaip yra apie Nakamichi grotuvą, o ne apie Artūro_S patirtį
    kažin ar yra absoliuti nuomony apie šį grotuvą - visaip jy galima pakomentuot - žmoniu daug - nuomoniu taip pat...čia gal kolega turejo omeny , kad negalima taip "stipriai" teikt kaip "dievui visagaliui" , kad s.... ir taskas , nors teise visi mes turim reikšt savo nuomonę , bet kartais iš vienų ar kitų lupų nuskamba labai kategoriskai, neginčijamai ir dieviškai" frazės , nuomonės apie kažka ...

    p.s. - artūrai - paimkit ir patestuokit tuos stiprus - juk ydomu - palyginsit , padarysim visi išvadas ar verta tą ar aną , kuris geriau ir del ko ir baiksis nesutarimai ir visiems naudinga ir ydomu bus sužinot

  17. #17
    Prijaučiantis KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    UK/Alytus
    Amžius
    30
    Žinučių
    548
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Vyrai, elkitės kultūringai, santykius aiškinkitės lauke jeigu kam nepatinka vieno ar kito nuomonė, tai paneikit tą nuomonę savo nuomone apie tą patį (šiuo atveju gaminį) o ne tiesiai "snukin"

  18. #18
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Neturiu ką pasakyti. grynas vaikų darželis. Jei nepatinka mano nuomonė tai neskaitykit, praleiskit.

    PS. stiprus galim testuoti, bet kažkaip nesulaukiu žinių. Man bent tikrai būtų įdomu . Rašiau ne kartą. Pirmyn, kad ir šį savaitgalį.

  19. #19
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Neturiu ką pasakyti. grynas vaikų darželis. Jei nepatinka mano nuomonė tai neskaitykit, praleiskit.

    PS. stiprus galim testuoti, bet kažkaip nesulaukiu žinių. Man bent tikrai būtų įdomu . Rašiau ne kartą. Pirmyn, kad ir šį savaitgalį.

    pagaliau patestuosit rimtus stiprus , o tai kiek galima diskutuot apie alpine i-podus ir pan....tik nuomones , kaip yspudžiai parašykit , nes mažai kas turi tokiu kaip jusų stiprų

  20. #20
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Citata helix rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kažin ar yra absoliuti nuomony apie šį grotuvą - visaip jy galima pakomentuot - žmoniu daug - nuomoniu taip pat...čia gal kolega turejo omeny , kad negalima taip "stipriai" teikt kaip "dievui visagaliui" , kad s.... ir taskas , nors teise visi mes turim reikšt savo nuomonę , bet kartais iš vienų ar kitų lupų nuskamba labai kategoriskai, neginčijamai ir dieviškai" frazės , nuomonės apie kažka ...

    p.s.....................
    Gal ir nuskamba kategoriškai, bet kalbu apie gerą garsą. Šiuo atveju taip nėra. Man nepatinka frazė "atgroja savo pinigus" rašiau jau anksčiau apie tai (šiuo atveju ji manau būtų tikus tačiau niekas nebūtų pasakyta). Taigi šitas pigiausios serijos gaminys negroja gerai tai kam dabar žmogui meluoti? Arba daiktas grojantis arba ne. Išskyrus aukštesnes serijas Nakamichi grotuvai neturi dinamikos ir pas juos kažkas pridaryta su vidutiniais dažniais, nes jie užmuilinti.Tembrų blokas, valdikliai ir kitos detalės garso kelyje kas ir jį sugadina. Viršutinė serija groja tikrai reikiamame lygyje ir kaip ir kėkvienas gaminojas turi savo specifinį skambėjimą. Jei palyginti šitą grotuvą su CD 700 II tai skirtumas bus labai didelis. Žinoma lyginti reiktų ant geros sistemos.

  21. #21
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Neturiu ką pasakyti. grynas vaikų darželis. Jei nepatinka mano nuomonė tai neskaitykit, praleiskit.

    PS. stiprus galim testuoti, bet kažkaip nesulaukiu žinių. Man bent tikrai būtų įdomu . Rašiau ne kartą. Pirmyn, kad ir šį savaitgalį.
    Arturai tai ar man reikia ir idomu ar jum? Kuom save laikot kad turėčiau jusu maldaut kad paimtumėte mano gamintus stiprintuvus. Kontaktus turit, skambinat ir taretes.

  22. #22
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Maniau interesas abipusis. Jei taip tai galiu kad ir šiandien.

  23. #23
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Maniau interesas abipusis. Jei taip tai galiu kad ir šiandien.
    Jau sutarta. Laikas bus patikslintas prieš perklausa.
    O del intereso jei atvirai man iki lemputės, kur ir su kuo ir pas ką turiu testuot, ir adekvačius klausytojus, ir adekvačią publika. Čia yra daroma jums paslauga (klausytojams) norintiems isgirst ką galima pasidaryt ir kas gali laužyt ir net super brangiu sitemų sterotipus.
    Jie noro nėra ar kažkuom abejojat, negaištam laiko.
    Sušiais stiprintuvais nežadu daryt jokio biznio, nesiruosiu jų gamint spragtelėjus klientui piršais. Todėl jų išpopuliarinimui tikslo nėra jokio. Pasauliniamę lygyje jie jau populiarus senai, juolab kad yra nemažai variantu ir kitokių ką galima pasidaryt.
    Last edited by eXtreme; 2010-02-27 at 01:07 PM.

  24. #24
    Jaunius eaux is an unknown quantity at this point eaux's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2010
    Amžius
    42
    Žinučių
    19
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Zodziu,pasijungsiu ir paklausysiu pats:-) (nes tos nuomones kitu priveda prie to,kad reikia klausytis tik saves) kaip man pradedanciam megejui o neprofesionalui nebus jis ir toks blogas .SIstema mano irgi kukli: Morel elipses,prieki Hertz komponentai,vokiskas subas nezinomu pavadinimu ,du stiprintuvai AUDIOQUEEST ir AXTON... P.s. O tobulintis niekada nevelu.
    DEkui tiems zmonems,uz taktiskuma

  25. #25
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata eaux rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Zodziu,pasijungsiu ir paklausysiu pats:-) (nes tos nuomones kitu priveda prie to,kad reikia klausytis tik saves) kaip man pradedanciam megejui o neprofesionalui nebus jis ir toks blogas .SIstema mano irgi kukli: Morel elipses,prieki Hertz komponentai,vokiskas subas nezinomu pavadinimu ,du stiprintuvai AUDIOQUEEST ir AXTON... P.s. O tobulintis niekada nevelu.
    DEkui tiems zmonems,uz taktiskuma
    Jokio skirtumo kas ką mano. Svarbiausia ką mano tavo ausys. Nėra blogų grų daiktų. yra sugebjimas panaudot jų gerasas puses arba ne. Galima ir iš visiško š išspaust labai daug galima ir iš visiško hi end padaryt šlamšą. puse ant pusės lemia sistemos tesingas instaiavimas, bet tai neriškia kad tau paskys kažkas kaip instaliuot, turi pats atrast savo ausim teisngiausia sitemos instaliavima,ir sitemos daliu suderinamumą.

  26. #26
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Jau sutarta. Laikas bus patikslintas prieš perklausa.
    O del intereso jei atvirai man iki lemputės, kur ir su kuo ir pas ką turiu testuot, ir adekvačius klausytojus, ir adekvačią publika. Čia yra daroma jums paslauga (klausytojams) norintiems isgirst ką galima pasidaryt ir kas gali laužyt ir net super brangiu sitemų sterotipus.
    Jie noro nėra ar kažkuom abejojat, negaištam laiko.
    Sušiais stiprintuvais nežadu daryt jokio biznio, nesiruosiu jų gamint spragtelėjus klientui piršais. Todėl jų išpopuliarinimui tikslo nėra jokio. Pasauliniamę lygyje jie jau populiarus senai, juolab kad yra nemažai variantu ir kitokių ką galima pasidaryt.
    kada tiksliau ruošiat testuoti, šnekėjau su Artūru sakė derintis su tavimi, būtinai atlėksiu į perklausą, rytoj po pietų manau tiktų bent man Artūras irgi kol kas kiek supratau rytoj laisvas. Duokit būtinai man žinoti gal eXtreme parašyk savo nr. (maniškis-865690460) rytoj pasiskambinsiu tau, nes prie neto galiu neprieiti, būtų įdomu pasiimti tuo pačiu savo senuką Soundstream D200 ir įterpti į perklausą

  27. #27
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kada tiksliau ruošiat testuoti, šnekėjau su Artūru sakė derintis su tavimi, būtinai atlėksiu į perklausą, rytoj po pietų manau tiktų bent man Artūras irgi kol kas kiek supratau rytoj laisvas. Duokit būtinai man žinoti gal eXtreme parašyk savo nr. (maniškis-865690460) rytoj pasiskambinsiu tau, nes prie neto galiu neprieiti, būtų įdomu pasiimti tuo pačiu savo senuką Soundstream D200 ir įterpti į perklausą
    perklausa derinama stipriai vėlesniam laikui preliminari orentacija 14 d. Pas mane ir kitus žmones nesigauna taip spragt prištais ir rytoj. Jei noretusi klausyt realius stiprintuvų skirtumus reiktu pasirtinkt kokybiskesnia sistamą ir perkelt perklausą i namus. Iš savo pusės galiu pasiulyt rimtą cd grotuvą perklausai bei stiprintuvą.

  28. #28
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Manyčiau reiktų klausyti automobiliuose, nes kalba eina apie automobilyje esančias sąlygas kurios skiriasi kardinaliai nuo buitinių. Namie viskas atrodys daug geriau, pernešus viską į auto keisis stipriai. Iš viso kalba buvo lyg ir pas mane pakeisti stiprus ir tiek. Su tokiu ūkiu koks numatomas sugaišime tikrai mažiausiai visą dieną. Abejoju ar pavyks suorganizuoti.Kokį grotuvą turi?

  29. #29
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Manyčiau reiktų klausyti automobiliuose, nes kalba eina apie automobilyje esančias sąlygas kurios skiriasi kardinaliai nuo buitinių. Namie viskas atrodys daug geriau, pernešus viską į auto keisis stipriai. Iš viso kalba buvo lyg ir pas mane pakeisti stiprus ir tiek. Su tokiu ūkiu koks numatomas sugaišime tikrai mažiausiai visą dieną. Abejoju ar pavyks suorganizuoti.Kokį grotuvą turi?
    Buitinis grotuvas butu pasiūlytas Denon DCD 1520 su dvigubu BB PCM64P (Dar geresnis keitiklis už LAGENDINĮ PCM63, ir super retas), Transportas KSS151A, Skaitmeninis filtras SM5813AP, Analoginė dalis pastatyta ant lepų 6n2p (karinės technikos) SRPP būdu, po lempą ant kanalo. Skiriamasis kondensatorius K40-9 9popierius alyvoj), I/U koversija pastatyta pasyvi ant Alien Bradley varžų.
    Norit automobilyje prasom automobilyje, Kaip matau neišeis visiems vienu metu pasiklausyt stiprintuvo. Todėl perklausą organizuosim atskirai.
    Noras klausyti namie buvo dėl to kad palyginti stiprintuvų galimybes, o ne klausytis teisingai/neteisngai sukoplektuotos sistemos niuansus.

  30. #30
    Savas desperad is on a distinguished road desperad is on a distinguished road desperad's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2004
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    41
    Žinučių
    165
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Gal įvyko perklausa? Gal dalyviai norėtų/galėtų pasidalinti įspūdžiais? Kuo platesnis nuomonių ratas tuo geriau

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT