Citata "Tomizz" rašė čia:
reikia stengtis nors ish eiles, o kaip gamykloj nebutina vynioti.O del tos rites, taij dek orginalia, nereik ten zaist, tik viduriam reik pasidaryti.šiaip zemus yra geriausia kuo daugiau nukirsti, t.y. nuo kuo zemiau leisti, nes turi jis savybe ne bum bum, o ŪŪŪŪŪŪ daryti.
Tai kodėl tam perdarymo projekte nurodyta 1,27mH. O tu sakai palikt 2,1mH, tarkim... Ką turi omenį sakydamas "kuo daugiau nukirsti t.y. nuo kuo žemiau leisti" - čia du skirtingi dalykai. Ir kaip tai padaryti? Ten rašo žemas eina nuo 30-500Hz, tas pats ir originale jei neklystu. Veliau pradesiu su viduriais jei rasiu 6gdš-5-4.