+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 9 iš 9

Tema: Komponentai prie turimos sistemos...

  1. #1
    Jaunius prc is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2009
    Amžius
    41
    Žinučių
    10
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą Komponentai prie turimos sistemos...

    Sveiki,

    Žinau, kad pabodes klausimas, melejona kartų diskutuotas, net akis paskaudo beskaitant forumą Šiaip ar taip, tikiuosi konkretaus patarimo.

    Automobilis tautiškas VW Golf III,
    grotuvas Alpine CDE-9848,
    stiprintuvas Audison Srx4,

    dabar bi-ampingu prijngti komponentai Rainbow berods 165 (nepamenu tikslaus modelio), durys išklijuotos bitumu, kolonėlės tvirtinasi prie žiedų, tiesiai prie durų skardos. Šiaip kol buvo žemadažnis, buvau patenkintas, bet dabar reikia tščios bagažinės - rezultatas trūksta žemų dažnių. Beto pradėjo traškėt vienas aukštadažnis, blerbia vienas midbosas. Žodžiu nusprendžiau paieškoti pamainos savo komponentams.

    Rekomenduokit 16 komponentus iki 300Lt (gali būti naudoti), kurie kuo žemiau "kabintų", su salyga, kad nebus žemadažnio. Klausoma muzika drum'n'bass, chill, šiaip elektroninė daugiau. Noriu švelnesnių aukštadažnių, nei dabartiniai rainbow'ai, bo pati klausoma muzika pakankamai triukšminga, rėžia ausį :/

    Ačių visiems už pagalbą.

  2. #2
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Jei rėžia ausį tai ne garsiakalbiai kalti, o instaliacija.

  3. #3
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    aš irgi neseniai nusipirkau rainbaw šilkinius aukštadažnius- tikrai maloniai skamba

  4. #4
    Jaunius Autoedgaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Žinučių
    25
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    jei jau viska esi sumontaves pabandyk pakeisti sia tvarka:
    1. grotuva
    2. stiprintuva

    paziurek koki rezultata gausi..

  5. #5
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    O tai kada apie priešbosį, tai yra 6,5" subelį pradės tauta šnekėti? nes šitas klausimas ir man labai aktualus

  6. #6
    Jaunius prc is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2009
    Amžius
    41
    Žinučių
    10
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Artūrai, gali būti kad kalta instaliacija, aukštadažniai mano mašinoj sumontuoti panelėje, standartinių dešimtukų vietoje, atsukti į stiklą. Anyway, žinau kad vienų firmų aukštadažniai groja šaižiau, kitų švelniau, taigi norėčiau jūsų patarimo, kurios firmos koks modelis grotų švelniau mano kainų kategorijoje.

    Cezarijau, tu gal vien už aukštadažnius sumokėjai kelis šimtus, gi mano naudoti komponentai kainavo vos daugiau nei šimtą litų

    Autoedgarai, grotuvą nesenai pakeičiau iš JVC KD-G431 į dabar turimą Alpine. Žinau, kad abu jie panašaus lygio gaminiai, gal todėl ir nepajaučiau didelio skirtumo. Nu gerai, Alpine labiau patiko Stiprintuvą turiu galimybę pakeisti tik į kažkokį dvikanalį Pionierių, bet nemanau kad jis apgros dabar pajungtą Audisoną.

    darko, vat aš irgi laukiau patarimo apie konkretų modelį mano kainų kategorijoje, kuris grotų (na gerai, skleistų triukšmą ) nuo žemiausių dažnių bei turėtų pakankamai švelnų aukštadažnį. Apie tai ir buvo mano klausimas pirmam poste

  7. #7
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Švelniai grojantys aukštadažniai tai dažniausiai tekstilinę arba popirinę membraną turintys garsiakalbiai. Labai didele dalimi garsas priklauso ir nuo kitų sistemos dalių, nuo suderinimo, nuo sumontavimo, nuo filtrų suderinimo. Švelnūs aukšti būtų su Visaton TW6NG arba TW7. Tačiau tokiu atveju teks perdaryti filtrą. Gali naudoti geresnius koksialinius dešimtukus. Už tą pačią sumą jie bus geresni nei komponentai. Bus pigus ir gana efektyvus sprendimas.Automobilio montavimo vietos leidžia taip padaryti. Tada tuo pačiu Bi-ampingu pajungus reiks tik aktyvų stiprintuvo filtrą nustatyti žemiau. Tokiu būdu dar turėtum ir geresnius vidutinius dažnius.Bendras tonalinis stipriai pasitaisytų.
    Last edited by Artūras S; 2010-03-18 at 08:30 AM.

  8. #8
    Jaunius prc is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2009
    Amžius
    41
    Žinučių
    10
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras S rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Švelniai grojantys aukštadažniai tai dažniausiai tekstilinę arba popirinę membraną turintys garsiakalbiai. Labai didele dalimi garsas priklauso ir nuo kitų sistemos dalių, nuo suderinimo, nuo sumontavimo, nuo filtrų suderinimo. Švelnūs aukšti būtų su Visaton TW6NG arba TW7. Tačiau tokiu atveju teks perdaryti filtrą.
    Dėkui, kaiptik atradau temą, kur kalbama apie šituos Visaton garsiukus. Matyt juos ir pasibandysiu, kartu su WS17E. Filtrų nenaudoju, jungiu viską nuo keturkanalio Audison SRx4 bi-ampingu.

  9. #9
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Siūlyčiau rinktis variantą su koksialais ir naudoti aktyvius filtrus koksialo ir priešbosio sujungimui. Jei pats nesusitvarkysi gali užlėkt, pagelbėsiu.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT