Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 15 iš 15

Tema: Magnat vs Magnat

  1. #1
    Jaunius arunixas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2010
    Amžius
    36
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Magnat vs Magnat

    Sveiki,nesu as didelis melomanas ir skiriama suma tam gali daug kam pasirodyti juokinga (150-200lt) tiesiog noriu kad vaziuojant masina butu galima muzika klausyt is kazko geriau negu stock koloneles..ir susiduriau su tokia dilema. Vienoj parduotuvej konsultantas belekaip isgyre Magnat Power Plus 216 komponentus, kad jie pakankamai normaliai groja ir nuo mago (nuo ko ir ketinu leisti), bet ir stiprintuvo nebijo, kaina apie 190lt. panarses internete radau,tokias pat koloneles kitoj parduotuvej ir zymiai mazesne kaina,tipo akcija ar kazkas pan. Nulekiau ten,su mintim jau nusipirkti,o ten dirbes zmogus isdejo mano pasirinkima i suns dienas ir pasiule pigesnius,bet pagal ji daug geresnius komponentus Magnat Classic 163 (~150lt). Tad db sedziu ir galvoju ka daryti gal kas ka nors galit patart ir prie to pacio noreciau isgirst nuomone apie vibe se-k60.
    Aciu.

  2. #2
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    pardavėjas yra arba visiškas idiotas arba kurčias, arba tave tokiu laiko, nes 163 yra koaksialiniai garsiakalbiai (kai tuo tarpi skaičius 216 reiškia 16cm komponentus) geriausiu atveju skirti galinei palangei. Komponentinė sistema ir koaksialiniai garsiakalbiai yra du visiškai skirtingi dalykai su skirtingomis paskirtimis

    Classic geriau butu imti nebent tuo atveju jeigu ir ten butu komponentinė sistema (t.y. Classic 216)

    P.S. kas per mašina ir kokiam stovyje originalūs garsiakalbiai? nes dar ne už kiekvienos mašinos originalius tau geriau bus jie
    Last edited by Black Scorpio; 2010-03-24 at 01:56 AM.

  3. #3
    Jaunius arunixas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2010
    Amžius
    36
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Passat B5. dėčiau į galines dureles,nes ten vienos pusės gamyklinė kolonėlė ko tais nelabai kaip veikia.

  4. #4
    Aktyvus Dalelenijo is on a distinguished road Dalelenijo's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2009
    Vieta
    Rokiškis
    Amžius
    35
    Žinučių
    173
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    tai ar išvis neveikia ar dar bando veikt?

  5. #5
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata arunixas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Passat B5. dėčiau į galines dureles ,nes ten vienos pusės gamyklinė kolonėlė ko tais nelabai kaip veikia.
    nuo to ir reikėjo pradėti. jeigu labai jau taupai tai pirk tik priešbosius arba (arba originalius susirask kitus). nes jeigu ten yra aukštadažnis galinėse duryse, tai dedant koaksialinį garsiakalbį jį teks atjungti. jeigu dėsi komponentus tai pakeisti. bet kuriuo atveju galinės durys nėra toks labai aktualus dalykas, ir garsiakalbiai dedami labiau dėl galinių keleivių ir bendro triukšmo kiekio. šiuo atveju reikėtų žiūrėti kurie garsiakalbiai yra jautresni ir ar keleiviams norėsi bent kiek normalesnį garsą padaryti

  6. #6
    Jaunius arunixas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2010
    Amžius
    36
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Dalelenijo rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tai ar išvis neveikia ar dar bando veikt?
    paspaudus pirštu membraną pasigirsta dar šiek tiek givybės,jaučiu apvijos bus atšokę.

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nuo to ir reikėjo pradėti. jeigu labai jau taupai tai pirk tik priešbosius arba (arba originalius susirask kitus)....
    kas tie priešbosiai? gal kokią nuorodą galėtum įmest o ką pats,kaip sakei, "dėl bendro triukšmo" galėtum pasiūlyt, išskyrus orginalias koloneles.

  7. #7
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata arunixas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kas tie priešbosiai?
    na yra bosas, priešbosis vidutinių d. garsekalbis ir aukštų d. tai priešbosis bus tas, kuris geriausiai gros nuo +- 50Hz iki 6kHz. pav. tarkim vidutinių d. garsekalbis jau groja "aukščiau" +- 500Hz – 15kHz o aukštadažnis 5kHz – 60kHz
    p.s. dažnių juostos iš lempos
    +37061857133 edmas

  8. #8
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    na yra bosas, priešbosis vidutinių d. garsekalbis ir aukštų d. tai priešbosis bus tas, kuris geriausiai gros nuo +- 50Hz iki 6kHz. pav. tarkim vidutinių d. garsekalbis jau groja "aukščiau" +- 500Hz – 15kHz o aukštadažnis 5kHz – 60kHz
    p.s. dažnių juostos iš lempos
    jeigu ūkiškai tai tie garsiakalbiai kurie priekyje pas tave durelių apačioje įdėti

    nors klausimas ar gale plačiajuostis ar priešbosis

    o originalių tu taip nesipurtyk kažkada seniai į savo Vecra B nusipirkau Magnat pro2160 garsiakalius, tuo metu jie buvo bene geriausi ir galingiausi is to ką galejo pasiūlyti Magnat. ir ką tu galvoji? paleidus vieną garsiakalbį nuo stiprintuvo, o kitą palikus nuo mago jū išgaunamo garso kiekis buvo labai panašus. taigi nesitikėk, kad garsiakalbiai iki 200lt bus geriau už originalą, neretai jie būne netgi prastesni

  9. #9
    Jaunius arunixas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2010
    Amžius
    36
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Tai, kad pas passat tie galiniai dinamikai iš serijos vos ne iš popieriaus pagaminti ir nieko ypatingo negroja. Prieš tai turėjau Golf4 GTI, tai va ten suprantu, kad norint pakeist orginalias kolonėles su idėja, kad dar geriau grotų, reikėtų "kak nada" pakratyt piniginę,nes klausiau tikrai ne nuo stebuklingo magiuko,bet efektas buvo nerealus,tiek žemų tiek aukštų buvo per akis.nebent jau ten buvo viskas pakeista

  10. #10
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata arunixas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai, kad pas passat tie galiniai dinamikai iš serijos vos ne iš popieriaus pagaminti
    ką turi prieš popierių? tau kaip tik reikia ieškoti popierinių garsiakalbių, kadangi dėl mažesnio svorio jie yra jautresni, ir kur kas efektyvesni jungiant nuo originalaus grotuvo

  11. #11
    Jaunius arunixas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2010
    Amžius
    36
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    turėjau omeny, kad jie pagal mane yra atgyvenę ir prasti,prieš popierių nieko bloga neturiu tai vnz siūlot nemest pinigų ir įsistatyt orginalų dinamiką?

  12. #12
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata arunixas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    turėjau omeny, kad jie pagal mane yra atgyvenę ir prasti,prieš popierių nieko bloga neturiu tai vnz siūlot nemest pinigų ir įsistatyt orginalų dinamiką?
    jeigu rasi geros būklės tai taip o ir kainuos gal 20lt be to i gala, nelabai apsimoka daug investuoti, ir jeigu jau pinigu pasiruoši geresniam garsui tai jau tada geriau į priekį investuoti

    aišku aš nepamenu gerai kaip originali sistema B5 groja, ir primetu daug maž pagal mašinos metus ir klasę

  13. #13
    Fuksas Sabaka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2014
    Amžius
    36
    Žinučių
    1
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Gal aš čia biškį ne į temą ir senoje temoje, bet... man pasirodė, kad visi šiame forume Magnat nemėgsta. Man tai atrodo kiek keista, nes pats esu turėjęs Magnat 320 Racer + Magnat stiprintuvą. Garsiakalbiai buvo sumontuoti į galinę palangę ir aš jų garsu buvau tikrai patenkintas. Ne Hi-fi, bet grojo garsiai ir žemų pakako. Dėl kitų dažnių nelabai galiu ką komentuoti, nes priekyje pas mane aukštų ir vidutinių pakako, tai bendroje sumoje girdėjosi visi dažniai.

  14. #14
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Kad visi dažniai girdėjosi, tai čia kaip ir normalu. O ar muzikos buvo?
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

  15. #15
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Sabaka rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Gal aš čia biškį ne į temą ir senoje temoje, bet... man pasirodė, kad visi šiame forume Magnat nemėgsta. Man tai atrodo kiek keista, nes pats esu turėjęs Magnat 320 Racer + Magnat stiprintuvą. Garsiakalbiai buvo sumontuoti į galinę palangę ir aš jų garsu buvau tikrai patenkintas. Ne Hi-fi, bet grojo garsiai ir žemų pakako. Dėl kitų dažnių nelabai galiu ką komentuoti, nes priekyje pas mane aukštų ir vidutinių pakako, tai bendroje sumoje girdėjosi visi dažniai.
    paprastas klasuimas: ką gali pasattyti palyginimui? man irgi kažkada taip atrodė kai geriau nebuvau girdėjęs
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT