+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 24 iš 24

Tema: ka manot apie si clariona

  1. #1
    renka
    Guest

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    Gal kas turit ar bandet ClarionDXZ928R.Ar vertas 700lt(aisku devetas)

  2. #2
    Naujokas basket is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2005
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    30
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    http://www.wav.ru/images/surveys/ClarionDXZ928R..jpg

    toks gal ir nieko asmeniskai man tai biski perziaurus

  3. #3
    Jaunius liutauras is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2004
    Žinučių
    24
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    Pas mane yra, gal jau 2 metai. Tada mokejau 2000. Taciau jei nesiruosi isnaudot visu jo galimybiu tada gal neverta. Sunku susireguliuot, bet as ne profas tai gal ir nusneku.

  4. #4
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    reguliuoti gal ir sunku, bet groja neblogai...
    minusai - dizainas ir mp3 nebuvimas.

  5. #5
    Jaunius liutauras is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2004
    Žinučių
    24
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    Atvirai pasakius pirkau ji del dizaino. Toks paprastas ir santurus. Ir zinoma juk tai 9 Clarion, be to laimejes EISA savo laiku, negali but visai prastas taip? Kas del mp3. Buvo jau uzvirus karsta diskusija apie tai. Pas mane retas kuris lievas kompaktas prilygsta originalui, o mp3 juk dar prasciau, mano nuomone.

  6. #6
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Re: ka manot apie si clariona

    Citata "renka" rašė čia:
    Gal kas turit ar bandet ClarionDXZ928R.Ar vertas 700lt(aišku devetas)
    mano nuomone jis tu pinigu nevertas, jei del muzikos klausymosi o ne kino sistemos ar dar kazko masinoje...
    Ir JVC SH99 SH909 ir Alpine 9812 9813 9815 9830 9831 9833 ir t.t. mano nuomone tikrai geriau groja.
    Jei jau tokius pinigus gali skirti tai manau arba JVC KD-SH909 arba Alpine kazkuri is minetu aparatu jei naudota rasi.
    Tiesa nepaminejau Pioneer 77, tas sake gerai groja, as neisbandes, kalbeti negaliu...

  7. #7
    Aktyvus fingerprint is on a distinguished road fingerprint is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Žinučių
    114
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    Jau pusmeti toks pas mane. Groja liuks (na, bent jau man), dizainas visai mielas, mp3 nx reikalingas, visi dolby surroundai irgi Bet per daug tai ne per mazai. O del valdymo- nusiteik koki menesiuka pasizaist gerokai, bet siaip kai perkandi- nera jau taip problematiska.

  8. #8
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Re: ka manot apie si clariona

    Citata "Nerijus R." rašė čia:
    Citata "renka" rašė čia:
    Gal kas turit ar bandet ClarionDXZ928R.Ar vertas 700lt(aišku devetas)
    mano nuomone jis tu pinigu nevertas, jei del muzikos klausymosi o ne kino sistemos ar dar kazko mašinoje...
    Ir JVC SH99 SH909 ir Alpine 9812 9813 9815 9830 9831 9833 ir t.t. mano nuomone tikrai geriau groja.
    Jei jau tokius pinigus gali skirti tai manau arba JVC KD-SH909 arba Alpine kažkuri is minetu aparatu jei naudota rasi.
    Tiesa nepaminėjau Pioneer 77, tas sake gerai groja, as neisbandes, kalbeti negaliu...
    is tavo minetu mano nuomone iki sio clariono pagal garsa traukia tik 9813, 9815, 9833, kiti nelabai, ir juo labiau ne 77 pionierius...

  9. #9
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Re: ka manot apie si clariona

    Citata "Robertas-G" rašė čia:
    Citata "Nerijus R." rašė čia:
    Citata "renka" rašė čia:
    Gal kas turit ar bandet ClarionDXZ928R.Ar vertas 700lt(aišku devetas)
    mano nuomone jis tu pinigu nevertas, jei del muzikos klausymosi o ne kino sistemos ar dar kazko mašinoje...
    Ir JVC SH99 SH909 ir Alpine 9812 9813 9815 9830 9831 9833 ir t.t. mano nuomone tikrai geriau groja.
    Jei jau tokius pinigus gali skirti tai manau arba JVC KD-SH909 arba Alpine kažkuri is minetu aparatu jei naudota rasi.
    Tiesa nepaminėjau Pioneer 77, tas sake gerai groja, as neisbandes, kalbeti negaliu...
    is tavo minetu mano nuomone iki sio clariono pagal garsa traukia tik 9813, 9815, 9833, kiti nelabai, ir juo labiau ne 77 pionierius...
    As gi Robertai parasiau kad tai mano nuomone, man 938 nepatiko visiskai kaip jis groja...
    Apie 77 pioneer sakiau kad negaliu kalbet nes neesu bandes, tik testus skaites. Taigi ir nesakau
    O kas del Alpine tai tu man pasakyk tuomet ar labai jau skambesys skiriasi 9812-9813 ir 9833-9831??? Isskyrus tai kad didesnes sureguliavomo galimybes, bet as ne apie tai, o apie pati garsa nustacius viska ant 0...

    P.S. Ir man be to 909 zymiai graziau groja uz Clariona, bandziau juos abu ir dar 960RZ bandziau. Nu niekaip man Claro neipirsit...
    bet tai dar karta, tai mano asmenine nuomone!!!

  10. #10
    Jaunius liutauras is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2004
    Žinučių
    24
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    o kas taip jame nepatiko?

  11. #11
    Naujokas Tomizz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    59
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    yra devetas JVC SH909R, jei domina, rasyk i privata,sutarsim, beje viskas puikiai veikia.

  12. #12
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    Citata "liutauras" rašė čia:
    o kas taip jame nepatiko?
    ir pats grojimas, t.y. garsas, ir valdymas ir daug kas...
    naudotas 938 naujesnis dabar buvo uz 650lt bet as kaip ir sakiau sau tokio niekaip nedeciau..

  13. #13
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Re: ka manot apie si clariona

    Citata "Nerijus R." rašė čia:
    As gi Robertai parašiau kad tai mano nuomone, man 938 nepatiko visiskai kaip jis groja...
    O kas del Alpine tai tu man pasakyk tuomet ar labai jau skambesys skiriasi 9812-9813 ir 9833-9831??? Isskyrus tai kad didesnes sureguliavomo galimybes, bet as ne apie tai, o apie pati garsa nustacius viska ant 0...

    P.S. Ir man be to 909 zymiai gražiau groja uz Clariona, bandziau juos abu ir dar 960RZ bandziau. Nu niekaip man Claro neipirsit...
    bet tai dar karta, tai mano asmenine nuomone!!!
    skiriasi, ir gan juntamai, bet ir sistemos atitinkamos reikia. anyway, as geriau sau deciau 9833 ir klausyciau nuo magelio, nei deti pigesni maga ir deti stipra - neturint gero pradinio signalo toliau tik didinsi misraines kieki kibire :-D
    960RZ truputi nesamoningas aparatas, tie jo 'reguliavimai' tik kelia juoka, bet cia man kaip dirbanciam ta darba. paprastam zmogui tai manau daro ispudi - visokie navarotai, visokie efektai, pasukioji - kazkas pasikeicia, tik nelabai aisku KAS...
    del 938 - tiesiog jis netiko tavo sistemai. zinant jo ir 909 grojimo specifika, galima nuspeti, kad jei 909 puikiai tinka, 938 netiks visai. beje, manau netiktu ir 9812-9813 aparatai. 9833 tik galbut...

  14. #14
    Aivaras
    Guest

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    kas per klausimas ar verta pirkti :roll: jei tau tas magas patinka kaip groja , kisene isnesa tokius pinigus ir tau atrodo kad kaina normali tai ir pirk nesukes sau galvos , o neziurek i kitus kas ka pasakys . :wink:

  15. #15
    Savas Nerijus R. is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    442
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Re: ka manot apie si clariona

    Citata "Robertas-G" rašė čia:
    Citata "Nerijus R." rašė čia:
    As gi Robertai parašiau kad tai mano nuomone, man 938 nepatiko visiskai kaip jis groja...
    O kas del Alpine tai tu man pasakyk tuomet ar labai jau skambesys skiriasi 9812-9813 ir 9833-9831??? Isskyrus tai kad didesnes sureguliavomo galimybes, bet as ne apie tai, o apie pati garsa nustacius viska ant 0...

    P.S. Ir man be to 909 zymiai gražiau groja uz Clariona, bandziau juos abu ir dar 960RZ bandziau. Nu niekaip man Claro neipirsit...
    bet tai dar karta, tai mano asmenine nuomone!!!
    skiriasi, ir gan juntamai, bet ir sistemos atitinkamos reikia. anyway, as geriau sau deciau 9833 ir klausyciau nuo magelio, nei dėti pigesni maga ir dėti stipra - neturint gero pradinio signalo toliau tik didinsi misraines kieki kibire :-D
    960RZ truputi nesamoningas aparatas, tie jo 'reguliavimai' tik kelia juoka, bet cia man kaip dirbanciam ta darba. paprastam žmogui tai manau daro ispudi - visokie navarotai, visokie efektai, pasukioji - kažkas pasikeičia, tik nelabai aišku KAS...
    del 938 - tiesiog jis netiko tavo sistemai. zinant jo ir 909 grojimo specifika, galima nuspeti, kad jei 909 puikiai tinka, 938 netiks visai. beje, manau netiktu ir 9812-9813 aparatai. 9833 tik galbūt...
    O tarp kitko 9812-9813 man labai patiko, ir is tikruju ilgai neapsisprendziau, kad ir kaip butu keista pagal sita pasisakyma, kad jie totaliai kitaip groja nei 909, kuri pasirinkti...
    Is esmes dabar, kai sistemos nebeliko, ir vel reikes is naujo ja darytis, tuomet manau iskils tokia pati dilema.. Jie groja skirtingai, tas tai taip, bet abu labai graziai Pasakiau labai paprastai, kaip paprastas zmogus. JVL svelnus malonus, Alpine dinamiskesnis, astresnis, galbut ir detalesnis del to... Zodziu ir tas ir tas tikrai graziai groja. O del 938 tai net sunku pasakyti kas nepatiko, nes nepatiko visa esme

  16. #16
    renka
    Guest

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    O tam Clarionui kokio formato reikia disku kad isgirst Dolby.Na zodziu visos kolonkes eitu atskirai.

  17. #17
    Jaunius liutauras is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2004
    Žinučių
    24
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    kaip as suprantu suround jis sukuria ir is stereo iraso. As kiekbandziau nesigavo. Didziausia problema turbut yra tai kad centrinio kanalo pas mane dar ner, ten yra centro simuliacija per kaire desine priekines koloneles, bet nieko gera vistiek nesigavo.

  18. #18
    renka
    Guest

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    Na nusipirkau.Ziuresim kas cia bus,bet iskilo dabar klausimas.Omegoi B kazkada buvo originalus magas be ekrano,ir viska rode per masinos kompo ekrana.Ar imanoma sita clarijona pajunkti taip pat

  19. #19
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    53

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    neimanoma
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  20. #20
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    Viskas yra imanoma, tik labai gali buti brangu. Jesli silno zachatet mozno v kosmos palitet.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  21. #21
    renka
    Guest

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    Kazin,ar pajungus vien DVD keitikli,be monitoriaus,butu imanoma klausytis.Nes siaip DVD diske meniu buna su nustatymais.Ir kiek toks Keitiklis kainuotu siam grotuvui.Kaip suprantu magas turi DTS dekoderi

  22. #22
    Jaunius liutauras is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2004
    Žinučių
    24
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą ka manot apie si clariona

    Keitiklis kainuoja daug. E-bay prasideda nuo kokiu 450 zaliu, Alte berods 2700lt. Tiksliai nebepamenu atsiversk www ir pazek. Jei gausi pigiau duok zinot :wink:

  23. #23
    Jaunius wow is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2006
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: ka manot apie si clariona

    dabar kaip tik renkuosi grotuva ir mane sitas clarionas 928-938, savo neauksta kaina kaip naudoto ir galimybemis, sistema butu spx177+spx177mb stiprintuvas poweramper, taigi kas geriau tiktu ar sitas clarionas, galbut dar jvc 9104(jeigu istaisytos bedos kurios buvo 99,909) ar alpine 9815,9833,9835,9853,9855? :smt100

  24. #24
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą Ats: ka manot apie si clariona

    O jei tu biski astriau megsti klausyti - alpine.Jei ne taip patinka saizumas lengvas paciuose auksciausiuose dazniuose - clarion.Tame tik, manau ir skirtumas siu magu...
    JVC - :smt017 - nezinau...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT