aciu ir uz tiek. Oka manote apie to senojo pervyniojima? Kainuos nedaug, ta deze vistiek labai megejiska, tai ir pavargciau su ja kol kapeiku rimtesniai pritaupyciau. Be to kelias dienas pavazinejus visai nieko ir be subo skamba
aciu ir uz tiek. Oka manote apie to senojo pervyniojima? Kainuos nedaug, ta deze vistiek labai megejiska, tai ir pavargciau su ja kol kapeiku rimtesniai pritaupyciau. Be to kelias dienas pavazinejus visai nieko ir be subo skamba
Bookmarks