+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 74

Tema: Ar tikrai USB blogis?

Hybrid View

  1. #1
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Jeigu nori kokybės, turėtum neįrašinėti kompaktus, o pirkti orginalius įrašus ir tai dar atkreipti į įrašų studijas.

  2. #2
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata BigBug rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Jeigu nori kokybės, turėtum neįrašinėti kompaktus, o pirkti orginalius įrašus ir tai dar atkreipti į įrašų studijas.
    Tik jau tik jau... Iš originalo nutraukus muzika į wav ar lossess, o po to jį vėl į CD įkišus skirtumo nėra...
    Išbandyti neturiu kaip, todėl ir klausiu, kas čia iš tų melomanų galėtų pasakyti ar yra skirtumas ar ne. Nes iš kur "1" ir "0" paimti magei skirtumo neturi būti...
    Gal aš klystu, nežinau, bet jau atsibodo jūsų klausyti, kad kokybė ir USB/SD du nesurišami dalykai...

  3. #3
    Savas Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Bergen, Norway
    Amžius
    54
    Žinučių
    538
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tik jau tik jau... Iš originalo nutraukus muzika į wav ar lossess, o po to jį vėl į CD įkišus skirtumo nėra...
    Nusišneki gerbiamasai informatike, oj nusišneki. Jei tau tas pats tai dėk bet kokį usb ir tau bus gerai. Pasižiūrėk vien bitreita to savo losleso kurį tu tapatini kokybės atžvilgiu su CD. Dar pasakyk, kad nėr skirtumo su kuo ir į ką įrašai tą loslesa. Tada bus tavo didžiausias nusišnekėjimas. Tau Jazzas labai aiškiai viska paaiškino ir prie jo komentaro manau nėra ka papildyt. Toliau spręsk pats pagal savo išsivystymo lygį.
    *Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
    ---------------
    tel. +47 46 222090
    info@caraudio.lt
    www.caraudio.lt

  4. #4
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mindaugas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nusišneki gerbiamasai informatike, oj nusišneki. Jei tau tas pats tai dėk bet kokį usb ir tau bus gerai. Pasižiūrėk vien bitreita to savo losleso kurį tu tapatini kokybės atžvilgiu su CD. Dar pasakyk, kad nėr skirtumo su kuo ir į ką įrašai tą loslesa. Tada bus tavo didžiausias nusišnekėjimas. Tau Jazzas labai aiškiai viska paaiškino ir prie jo komentaro manau nėra ka papildyt. Toliau spręsk pats pagal savo išsivystymo lygį.
    Va čia ir pasireiškia tavo ir mano supratimas apie informacines technologijas juokdary tu svieto
    Pabandysiu paaiškinti taip, kad net tu visažini suprastum, bei daugelis iš čia blogai mąstančių.
    Bitratio sumažėja dėl to, kad pats flac yra suspaustas, bet be jokio duomenų praradimo.
    Čia tik pavyzdys kad suprastumėt(nesakau kad taip flac spaudžia):
    wav: 101000000000000000010101000101 (31 bit/s)
    flac: 101_170_10101000101 (20 bit/s)
    imkim kad užrašas skaičius+1/0 reiškia vienas šalia kito išsidėsčiusę 1/0 eilę, taigi 170=septyniolika nulių.
    Antru atveju duomenų kiekis toks pat, neprarastas nei vienas bitas, bet va tas jūsų įsikastas bitratio(bit/s) vos ne dvigubai mažesnis.
    Tikiuosi visi melomanai įsikals sau į galvą, kad tvarkingas lossless yra 100% orginalus garso takelis.

    Dabar gryžtant prie klausimo, tai kas nors gali atsakyti į jį?

  5. #5
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Jazzas, aš nieko neterorizuoju, tiesiog uždaviau elementarų klausimą.
    Dauguma šitą forumą skaitančių žmonių yra klaidinami dėl nepakankamo žinių kiekio.
    Aš neturiu galimybės pabandyti ar magas iš USB/SD atkuria visus bitukus į kolonkes, taip kaip iš CD, todėl ir klausiu...
    Pyktis aš su nieko nenoriu, bet kaip mane vadina durnu, patys neturėdami pakankamai žinių, tai žinai kiekvienam sukiltu noras duoti galvon

  6. #6
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Jazzas, aš nieko neterorizuoju, tiesiog uždaviau elementarų klausimą.
    Dauguma šitą forumą skaitančių žmonių yra klaidinami dėl nepakankamo žinių kiekio.
    Aš neturiu galimybės pabandyti ar magas iš USB/SD atkuria visus bitukus į kolonkes, taip kaip iš CD, todėl ir klausiu...
    Pyktis aš su nieko nenoriu, bet kaip mane vadina durnu, patys neturėdami pakankamai žinių, tai žinai kiekvienam sukiltu noras duoti galvon
    tu pats kitus durnais vadini net neįsivaizduodamas su kuo šneki didysis INFORMATIKE

    na o dėl skirtumo teorinis skirtumas yra, dėl skirtumo išgirdimo neaišku. labai priklauso nuo to kokius aparatus naudosi (skiriasi signalo kelias iš USB ir nuo lazerio)

    atsakant į tavo klausimą >> neturint super išlavintos ausies ir tikrai labai geros sistemos skirtumas nebus juntamas. ar bus juntamas turint mano paminėtus dalykus manau tau nėra aktualu
    Last edited by Black Scorpio; 2010-05-25 at 06:08 PM.

  7. #7
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tu pats kitus durnais vadini net neįsivaizduodamas su kuo šneki didysis INFORMATIKE
    Pala, tai jei mane kontekste durnu pavadina pirmą, tai ką, man tylėt?
    Aš ne didysis informatikas, tik išdėsčiau truputi, kas kaip vyksta.
    Tu mane pvz irgi įžeidei, bet būdamas 100% neteisus(dėl žinių kiekio), kažkodėl neatsiprašai manęs ar bent jau nepripažįsti klydęs, tai ką su tavimi išvis čia ir bekalbėti...

    Bučiau dėkingas už atsakyma į mano klausimą.
    Suprantat, dauguma iš jūsų esat senamadiško mastymo, kad USB/SD yra blogis garso atžvilgiu, bet jau nebe tie laikai, o vis dar daugumai tą patį kalat į galvas, net neturėdami kuo pagrįsti :/

  8. #8
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Iš originalo nutraukus muzika į wav ar lossess, o po to jį vėl į CD įkišus skirtumo nėra...
    Išbandyti neturiu kaip, todėl ir klausiu, kas čia iš tų melomanų galėtų pasakyti ar yra skirtumas ar ne. Nes iš kur "1" ir "0" paimti magei skirtumo neturi būti...
    Gal aš klystu, nežinau, bet jau atsibodo jūsų klausyti, kad kokybė ir USB/SD du nesurišami dalykai...
    tai ko tu mus terorizuoji su savo klausimais kas pusę metų, jei pats "žinai" atsakymą... Jei netinka mūsų atsakymai, kelkis į kokį kitą forumą (kokį Jaunųjų Informatikų Būrelį ar pan.), ten tikrai turėtu patikti atsakymai į tavo klausimus.

    O dėl mano aprašyto testo, jei būtum atidžiau įsiskaitęs ir biškį pasukinėjęs smegeninę turėjai suprasti, jog aš kalbėjau ne apie konkretų testą tarp CD ir SACD, o apie individualų kiekvieno individo supratimą apie girdimus skirtumus ir kad tas galutinis supratimas formuojamas iš begales dedamųjų...
    "Garso Harmonija" - Tikro Garso Namai Klaipėdoje

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT