+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 74

Tema: Ar tikrai USB blogis?

Hybrid View

  1. #1
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Jazzas, aš nieko neterorizuoju, tiesiog uždaviau elementarų klausimą.
    Dauguma šitą forumą skaitančių žmonių yra klaidinami dėl nepakankamo žinių kiekio.
    Aš neturiu galimybės pabandyti ar magas iš USB/SD atkuria visus bitukus į kolonkes, taip kaip iš CD, todėl ir klausiu...
    Pyktis aš su nieko nenoriu, bet kaip mane vadina durnu, patys neturėdami pakankamai žinių, tai žinai kiekvienam sukiltu noras duoti galvon

  2. #2
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Jazzas, aš nieko neterorizuoju, tiesiog uždaviau elementarų klausimą.
    Dauguma šitą forumą skaitančių žmonių yra klaidinami dėl nepakankamo žinių kiekio.
    Aš neturiu galimybės pabandyti ar magas iš USB/SD atkuria visus bitukus į kolonkes, taip kaip iš CD, todėl ir klausiu...
    Pyktis aš su nieko nenoriu, bet kaip mane vadina durnu, patys neturėdami pakankamai žinių, tai žinai kiekvienam sukiltu noras duoti galvon
    tu pats kitus durnais vadini net neįsivaizduodamas su kuo šneki didysis INFORMATIKE

    na o dėl skirtumo teorinis skirtumas yra, dėl skirtumo išgirdimo neaišku. labai priklauso nuo to kokius aparatus naudosi (skiriasi signalo kelias iš USB ir nuo lazerio)

    atsakant į tavo klausimą >> neturint super išlavintos ausies ir tikrai labai geros sistemos skirtumas nebus juntamas. ar bus juntamas turint mano paminėtus dalykus manau tau nėra aktualu
    Last edited by Black Scorpio; 2010-05-25 at 06:08 PM.

  3. #3
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tu pats kitus durnais vadini net neįsivaizduodamas su kuo šneki didysis INFORMATIKE
    Pala, tai jei mane kontekste durnu pavadina pirmą, tai ką, man tylėt?
    Aš ne didysis informatikas, tik išdėsčiau truputi, kas kaip vyksta.
    Tu mane pvz irgi įžeidei, bet būdamas 100% neteisus(dėl žinių kiekio), kažkodėl neatsiprašai manęs ar bent jau nepripažįsti klydęs, tai ką su tavimi išvis čia ir bekalbėti...

    Bučiau dėkingas už atsakyma į mano klausimą.
    Suprantat, dauguma iš jūsų esat senamadiško mastymo, kad USB/SD yra blogis garso atžvilgiu, bet jau nebe tie laikai, o vis dar daugumai tą patį kalat į galvas, net neturėdami kuo pagrįsti :/

  4. #4
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pala, tai jei mane kontekste durnu pavadina pirmą, tai ką, man tylėt?
    Aš ne didysis informatikas, tik išdėsčiau truputi, kas kaip vyksta.
    Tu mane pvz irgi įžeidei, bet būdamas 100% neteisus(dėl žinių kiekio), kažkodėl neatsiprašai manęs ar bent jau nepripažįsti klydęs, tai ką su tavimi išvis čia ir bekalbėti...

    Bučiau dėkingas už atsakyma į mano klausimą.
    Suprantat, dauguma iš jūsų esat senamadiško mastymo, kad USB/SD yra blogis garso atžvilgiu, bet jau nebe tie laikai, o vis dar daugumai tą patį kalat į galvas, net neturėdami kuo pagrįsti :/
    vėl tu savo maždaug jautiesi vieninteliu esančiu informatikos mokslus praėjusiu?

    į tavo klausimą jau atsakiau, kas tau dar nepatinka?
    identiška kopija lieka identiška kopija. įrašas nuo nepasikeičia. keičiasi laikmenos kokybė (jeigu kopijuota į CD) arba signalo kelias (USB)


    dar pradėsi įrodinėti, kad skaitmeninis garsas yra geriau už analoginį....

  5. #5
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    vėl tu savo maždaug jautiesi vieninteliu esančiu informatikos mokslus praėjusiu?

    į tavo klausimą jau atsakiau, kas tau dar nepatinka?
    identiška kopija lieka identiška kopija. įrašas nuo nepasikeičia. keičiasi laikmenos kokybė (jeigu kopijuota į CD) arba signalo kelias (USB)


    dar pradėsi įrodinėti, kad skaitmeninis garsas yra geriau už analoginį....
    Tai kam čia rašinėt visokias nesąmones? Daug daugiau kokybė nukenčia nuo nekokybiškų laidų į kolonėles, o tai jau sunkiai juntama.
    Aš juk ne apie tai temą kūriau...

  6. #6
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mirtis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai kam čia rašinėt visokias nesąmones? Daug daugiau kokybė nukenčia nuo nekokybiškų laidų į kolonėles, o tai jau sunkiai juntama.
    Aš juk ne apie tai temą kūriau...
    leisk paklausti, jeigu viską žinai tai kam aplamai klausinėji?

    tu klausi atsakymo į klausimą, bet jį gavęs įrodinėji, kad tai netiesa, reiškia geriau žinai, tai kam dar klausi?


    Liūdna realybė yra tokia, kad ir kaip žmonės stengtūsi pajausti skirtumą tarp menkiausių dalykų, kad ir kaip norėtų išgirsti tobulą garsą, šiai dienai tai beveik nebeįmanoma, nes prakiškai nabėra tokių įrašų. o kai užaugs dabartinė telefoninių MP3 karta - geras garsas mirs amžiams

    p.s. nors man iš esmės px, vistiek aš kurčias

  7. #7
    Naujokas Mirtis can only hope to improve
    Registracijos data
    Mar 2008
    Žinučių
    74
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Black Scorpio rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    leisk paklausti, jeigu viską žinai tai kam aplamai klausinėji?

    tu klausi atsakymo į klausimą, bet jį gavęs įrodinėji, kad tai netiesa, reiškia geriau žinai, tai kam dar klausi?


    Liūdna realybė yra tokia, kad ir kaip žmonės stengtūsi pajausti skirtumą tarp menkiausių dalykų, kad ir kaip norėtų išgirsti tobulą garsą, šiai dienai tai beveik nebeįmanoma, nes prakiškai nabėra tokių įrašų. o kai užaugs dabartinė telefoninių MP3 karta - geras garsas mirs amžiams

    p.s. nors man iš esmės px, vistiek aš kurčias
    Nu aš klausiu dėl to, kad pvz nevisi magai atkuria MP3 320kb/s, o max 192, tai va ir noriu sužinoti ar nėra netyčia nukarpomas patyliukais wav'as ar tai lossless. Bet kad čia iškarto visi pradeda įrodinėti savo susigalvotas tiesas, paskiau man tenka kariauti su daugeliu ir galiausiai atsakymo negaunu. O va toki kaip Mindaugao pasisakymai tai net žalingi aplinkiniams :/

  8. #8
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Jei teisingai supratau temos autorių,klausiama ar yra kokybiškai atkuriančių magų (wav,lossless) failus iš skaitmeninių laikmenų.Taip,yra,jau yra.Naudodamas usb laikmeną gali klausyti nekompresuotus wav failus.
    Kas liečia apple lossless tai yra kompresuoti failai.Galbūt maksimaliai išsaugoma jų kokybė,tuo pačiu taupoma vieta,kas yra didelis pranašumas prieš wav ar flac,bet visgi jie yra kompresuoti.(Tik nenukarpyti kaip mp3)
    Kas liečia apple lossless failų kokybės patikrinimą,palyginimą su wav/cd,manau kolkas nėra lygiaverčių grotuvų grojančių apple lossless kurie galėtų būti lyginami su pačiais geriausiais wav grotuvais kurių turime daug ir senai...
    Turėjau mintį pasikinkyti iPod (mažas,patogus...) ir spausti maksimalią kokybę iš jo,buvau jau pradėjęs projektuoti idock skaimeninio signalo nuėmimui (nes viduje naudojami wolfson SAK nėra patys geriausi),deja apple naudojama duomenų šina (I2S) nestandartinė,todėl teko šios minties atsisakyti...O gamykliniai HIEND vadinami iDock'ai (wadia) yra tiesiog mėšlas,nes iš iPod jie ima analogini signalą,konvertuoja jį į skaimeninį ir deklaruoja kad turi puikų spdif išėjimą iš iPodtoli gražu...

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT