+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 4 iš 4

Tema: Reikia patarimo

  1. #1
    Jaunius makis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2010
    Žinučių
    5
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Reikia patarimo

    Sveiki,nusipirkau kita masina (audi b4 sedanas) ir mastau jau kad reikia si karta aparatura susidet tokia bski rimtesne,ta prasme,kad svariau ir graziau skambetu,kastu tam begalo daug neturiu,bet su laiku po bski isigyciau viska ko reikia. Magas jau yra alpine cda9885. Noretusi kad aparatura butu tokia is galingesniu,nes muzika labai megstu garsiai klausyt Taigi laukiu jusu patarimu ir is anksto dekui uz juos.

  2. #2
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    pasidarai rimtą priekį nuo kokio rimtesnio stiprintuvo, o tada jau padedi mąstyti apie bumsiką. kaip ten bebūtų, viskas remiasi į pinigus

  3. #3
    Naujokas Vitosed1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2010
    Vieta
    Marijampole
    Žinučių
    74
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    B4 jai neklystu 13" eina, Mano nuomone turesi darytis podumus kad idet 16". Neessu ekspertas ir nzn kiek Lt zadi pradziai paaukot. Visu pirma duris issiklijuopk bitumu po to ziurek ka toliau ( darysi podiumus ar ne). Del prieko komponentu man patiko MB Quart RVF serija nera stebuklingai brangus aukstas neikirus skamba tikrai mielai ( mano ausiai). Pigiau kazka MB Quart DSG serija gali ziuret. Na bet pasikartosiu tai mano nuomone sprest tau

  4. #4
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    40
    Žinučių
    895
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą

    Arba paprašyk kolektyvo, tuoj tau iš visaton gaminių ką nors patars, tikrai nebus blogai, bet pigiau

    EDIT: arba dar geriau, pasinaudok paieška!!!

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT