+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 8 iš 8

Tema: Mircolab Solo7C

  1. #1
    Fuksas Portalas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2010
    Amžius
    32
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Mircolab Solo7C

    Ką manote apie šias koloneles, ar tai išpūstas šūdas ar tai tikrai geros garso kolonėlės?

    Ką manot apie kainą?

    http://www.skytech.lt/microlab-solo7...l-p-18856.html

  2. #2
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Neklausiau konkrečiai šitų.
    Bet kad bus gerai abejoju...
    Turiu aš ale namų kino kolonėles microlab 5.1 (maxima prekiavo, gal ir dabar prekiauja).
    Tai kaip pirkinys iš maximos tai pusė velnio, bet ieškančiam gero garso tikrai netiktų.
    Jeigu šios kolonėlės pagamintos, puoselėjant tas pačias vertybes, tai greičiausiai bus šūdas (nors visokių stebuklų būna).
    Vietoj tavęs aš žiūrėčiausi kažką iš savos gamybos. Visaton pateikia galybę projektų, kuriuos galima pasigaminti su jų garsiakalbiais, o jie pakankamai prieinamomis kainomis (viskas jau paskaičiuota ir pamatuota tik imk ir daryk). Taip pat čia kartas nuo karto pasitaiko panašių pabaigtų ar ne visai (pvz be apdailos) projektų pardavime. Kažkodėl man atrodo, kad mažų kainų kategorijoje DIY projektai gali pasiūlyti aukščiausią kokybę.
    Vėlgi tai tik mano nuomonė.
    Teisybė, aš praktiškai neturiu klausos, o patirties akustikos sistemose matomai dar mažiau

  3. #3
    Fuksas Portalas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2010
    Amžius
    32
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Bet.... Visam šitam reikia turėt darbščias rankas, bei gerą protą, jei kalbant apie dėžės darymą. Plius išlaidos geram stiprintuvuj

  4. #4
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    tavo teisė rinktis. jei tai pirmosios tavo kolonėlės, tai gerai ir nuo tokiu pradėti gal... draugas nuvažiavo į rietavo turgų, tai pasiėmė castle firmos lentynines kolonėles ir aktyvu subą HK, išėjo lygiai 300 lt. o stiprintuvą padorų tokiom kolonėlėm galima ir iki 200 lt rasti. manau senutė dėvėta aparatūra apgrotų šias maximines kolonėles šimtą kartų.

  5. #5
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Priklausomai kokia bus jų paskirtis. Turiu solo6. (su vienu priešbosiu). Naudoju pagal paskirį, t.y. pajungta prie PC. Jei žiūrėti Youtubą ar fonui groti mp3, tai jos lenkia kitas PC plastikines kolonėles, beto jos gali groti pakankamai garsiai. Lyginti jas su brangiom buitinėm, net nekilo minčiu. Bet turint mintį, kad tai produktas skirtas PC ir pigus, tai joms priekaištu nesugalvoju.

  6. #6
    Savas DMA is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2005
    Vieta
    Vilkaviškis
    Amžius
    52
    Žinučių
    387
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Būtum kur netoli Vilkaviškio, tai galėtum užvažiuot paklausyt Cyburg's needle su Tang Band garsiukais.Kadangi stovi nenaudojamos, tai atiduočiau už ~trečdalį Microlab'ų kainos...
    Aišku, dar reikėtų stipriaus, bet už likusius pinigus nusipirktum neblogą dėvėtą.
    Tiesa, kas liečia estetiką, tai tuos Cyburg'us reikėtų nudažyt ar apklijuot kuo nors...
    Nors aš tų microlabų neklausęs- gal jie skamba daug geriau už tuos mano Cyburgus
    Mindaugas 869980106

  7. #7
    Fuksas Portalas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2010
    Amžius
    32
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Man reikia butent apie sias koloneles nuomones

  8. #8
    Naujokas shnipiz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2009
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    patariu tau nueiti į parduotuvę su kokiu iPod'u, paprašysi kad pajungtų į rozetę jas, iš Ipodo ar kokio kito geresnio grotuvo užsileisi sau patinkančią muziką ir spręsi pagal save, ar jos tave tenkina

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT