+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 9 iš 9

Tema: Espace dureles

  1. #1
    Sigis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Espace dureles

    Sveiki
    Isskyriau i atskita tema, nes Espaso durys ne kaip visu:-)
    Tiems, kas nearde dureliu: apdaila tai tox didelis plastmases gabalas, pritvirtintas prie remo :roll: . Jokiu sutvirtininchiu skardu ten nera ir kolonkes tvirtai itvirtintos butent i apdaila.
    Toj apdailoj yra 2 nemazhos plokshtumos, kurios IMHO ir vibruoja. Vienas instaliatorius pasiule klijuoti ten ploniausia OSB su epoxidke, nes tipo kitos priemones tokio didelio ploto "nesutramdys". Ar teisingas tox sprendimas? Gal reikia dar ko nors ar visai kito?

  2. #2
    Ekspertas Arunas B is on a distinguished road Arunas B's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    48
    Žinučių
    1,243
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą Espace dureles

    Sveikas pas mane panasi problema buvo su audi a6 ten koloneles irgi tvirtinas i dureliu apdaila. As sutvirtinau apdaila is abieju pusiu. Is priekines puses dariausi podiumus o is vidines puses klijavau mdf plokste su epoksidine derva. Podiumus prisukau varztais kiaurai per apmusima i mdf plokste priklijuota is kitos puses. Vietas kur neimanoma buvo iklijuoti plokstes uzpildziau stiko audiniu ir epoksisdine derva + klijavau bitumines dangos tris sluoksnius. Finale gan sunkus tas "buterbrodas" pas mane isejo :lol: virsija mazdaug kokius penkis kartus orginalo svori + garekalbio svoris. Bet tik tokiu budu pavyko sutramdyti vibracija. Turiu kelias foto :





  3. #3
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Espace dureles

    jei darant paprastai manau kazkiek tikrai pades... ar tu nori daryti tikra "hi-end"?... retas installeris is karto siulo viska daryti taip, "kaip reikia", nes puikiai zino, kad dauguma zmoniu nesusidure su tuom praktikoje gautu soka isgirde darbu kaina...

  4. #4
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Espace dureles

    Gerai butu sutvirtinti tas plokstumas, o medines plokstes yra pigiausia ir greiciausia.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  5. #5
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą Espace dureles

    Na kadangi esu dares viena kita.. tai pradekim kuris yra Espace? 1.2ar 3?
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  6. #6
    Sigis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Espace dureles

    >podiumus o is vidines pusės klijavau mdf plokste su epoksidine derva.
    >Podiumus prisukau varztais kiaurai per apmusima i mdf plokste priklijuota is kitos pusės.

    Kazhin kas geriau - mdf ar osb? Klijavai turbut 6 mm? Su kuo klijavai - su epoxidke?

  7. #7
    Sigis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Espace dureles

    Citata "Robertas-G" rašė čia:
    ar tu nori daryti tikra "hi-end"?...
    Matai, nesu instaleris, bet labai norechiau issisukti savo jegomis :? Shiaip kas del aparaturos, tai galiu pasakyti, kad pas mane stovi Beckeris+Audison+Focal(V165). Tiesiog noriu, kad baubimo ir vielu (duru traukiu ar kaip jos ten) zvimbimo nesigirdetu. Del tu vielu, tai man patare apmauti jas termokebriku ir apspausti - tipo pades (dar nebandzhiau), o va su apdaila...

  8. #8
    Sigis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Espace dureles

    Citata "Audrūnas Venskaitis" rašė čia:
    Na kadangi esu dares viena kita.. tai pradekim kuris yra Espace? 1.2ar 3?
    1996m, tai tipo 2.

  9. #9
    Ekspertas Arunas B is on a distinguished road Arunas B's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    48
    Žinučių
    1,243
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą Espace dureles

    Citata "Sigis" rašė čia:
    Kažin kas geriau - mdf ar osb?
    Nera esminio skirtumo as naudojau mdf nes si medzega papuole po ranka pirma. ;-) gal but tik podiumas geriau nudoti mdf nes jis lengviau apsidirba ypac jei nori isgauti kokia nos forma trumpiau sakant lengviau droziasi :-)


    Citata "Sigis" rašė čia:
    Klijavai turbūt 6 mm? Su kuo klijavai - su epoxidke?
    Juk rasau kad su epoksidke ;-) Naudojau 18 mm is vidines puses ir 12mm podiumams is priekines puses. Mano atveju buvo gan nemazai vietos is vidines puses del to ir naudojau storesne plokste. Pas tave nezianu gali buti maziau tai naudok pagal galimybes 18mm 12mm 9.5mm
    6mm.
    Siaip dar naudojau epoksidini spakliu toksai su stiklo audinio siulais (nezinau ar Lietuvoje yra tokio manau kad yra tik gal vadinasi kaip nors kitaip) uzpildziau juo ertmes kur neimanoma buvo panaudoti plokste.
    Cia irgi pagal galimybes jei negausi tokio arba jei bus per brangus gali sekmingai naudoti epoksidke su audiniu arba kad ir bitumine danga.



    [/quote]

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT