Rodyti rezultatus nuo 1 iki 7 iš 7

Tema: Dar viena tema "padėkit išsirinkti subą"

Threaded View

  1. #6
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    61
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    67

    Pagal nutylėjimą

    Skirtumas tas kad skiriasi gamintojai. Esmė ne tame. Garsiakalbis yra tik "molis" iš kurio lipdomas žemas dažnis.Tiksliau žemų aksutinė sistema. Šių dviejų gamintojų garsiakalbiai šiek tiek skirsis savo T/S parametrais ir tuo pačiu šiek tiek grojimo charakteriu, nes jis priklauso nuo fizikinių dalykų. Kaip konkrečiai tai girdėsis nežinau, nes dar ir nuo grotuvo, ir stiprintuvo ,ir nuo pajungimo būdo labai daug kas priklauso.
    Didinant garsiakalbio plotą dvigubai, (elektriškai +3db) dvigubai didėja jautrumas.Jei turi vietos tai gali rinktis ir tokį variantą. Kad nuspręssti kas tau geriau tinka tai reikia pasėdėti prie projektėlio ir sugaišti nemažai laiko. Lai tą padaro tas pas ką kreipsiesi.
    Last edited by Artūras S; 2010-11-07 at 07:37 PM.

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT