Sveiki. Nupirkau stiprintuvą iš kukulio, nes kukulis sakė kad atvortkė neperveda pinigų,
aš pervedžiau pinigus, patvirtino kad gavo, žadėjo kitą dieną atsiūsti, bet taip ir nesulaukiau, į tel neatsiliepė nors normalus signalas, vėliau tel visad išjungtas, į žinutes forume taip pat neatrašė. Laidavo už jį Lenikas, porą kart parašė kad padės išspręst problema, bet viskas bergždžiai, dabar ir jis pradingo, nieko neatrašo. Radau anksčiau forume tą patį stiprintuvą kažkada pardavinėjo lenikas už 300lt ir tel tas patas buvo parašytas kuriuo man kukulis rašinėjo, įtariu kad kukulis ir lenikas gali būti tas pats asmuo, kaip jau kažkas pastebėjo. Sakė kad pinigų labai staigiai reikia, tai aš tą patį vakarą pervedžiau iš seb į seb banką kaip jis sakė motinai Irenai Sereičikienei.
Norėčiau kad patartumėt ką tokiu atveju daryti, nes man taip pirmą kart nutiko, kiek aš forume pirkau viskas vyko sklandžiai iki šiol. Gal kas pažysta tą veikėją ir galėtų pagelbėti kokia informacija apie kukuli ar leniką. Ačiū