Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 6 iš 6

Tema: Problema su Seattle MP74

  1. #1
    Jaunius zexel is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2008
    Žinučių
    7
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Problema su Seattle MP74

    Sveiki. Nežinau net ar tai problema, bet mane labai užknisantis dalykas: nespaudant jokių mygtukų, po kokių 10 sekundžių pradeda rodyti tokį kaip filmuką reklaminį apie magą. Paspaudus bet kurį mygtuką atsiranda normalus ekranas ir tada jau gali viską reuliuoti. Kiek žiūrėjau instrukcijoje tai ekrano nustatymuose yra Spectrum nustatymas (tipo rodyti vaizdus kažkokius, bet pas mane rodo tik tą reklaminį klipuką) ir nesvarbu įjungiu On, ar OFF - vistiketas pat - rodo tas nesamones.
    Negi neįmanoma kažkaip išjungti šitos funkcijos? O gal čia gedimas kažkoks? Gal įmanoma kažkaip programiškai ištaisyti šitą nesąmonę?

  2. #2
    Aktyvus kreizas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Amžius
    47
    Žinučių
    204
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Citata zexel rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Sveiki. Nežinau net ar tai problema, bet mane labai užknisantis dalykas: nespaudant jokių mygtukų, po kokių 10 sekundžių pradeda rodyti tokį kaip filmuką reklaminį apie magą. Paspaudus bet kurį mygtuką atsiranda normalus ekranas ir tada jau gali viską reuliuoti. Kiek žiūrėjau instrukcijoje tai ekrano nustatymuose yra Spectrum nustatymas (tipo rodyti vaizdus kažkokius, bet pas mane rodo tik tą reklaminį klipuką) ir nesvarbu įjungiu On, ar OFF - vistiketas pat - rodo tas nesamones.
    Negi neįmanoma kažkaip išjungti šitos funkcijos? O gal čia gedimas kažkoks? Gal įmanoma kažkaip programiškai ištaisyti šitą nesąmonę?
    funkciją išjungt galima, dabar pas tave veikia ,,demo" režimas, neatsimenu tiksliai kaip isjungt, per display nustatymus bandyk...p.s. spectrum analyser įsijungia palaikius pora sekundžiu next knopke...jei turi instrukciją turėtum nesunkiai išspręst bėdą

  3. #3
    Jaunius zexel is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2008
    Žinučių
    7
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Ačiū už patarimą. Žiūrėjau instrukciją ir kažkaip nepastebėjau, kad pačioj pradžioj prie mygtukų pavadinimo parašyta, kad palaikyt Menu mygtuką reikia, kad išjungti tą demo režimą.
    Dar kart dėkui

  4. #4
    Jaunius zexel is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2008
    Žinučių
    7
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Turiu dar vieną klausimėlį.
    Paspaudus DIS/ESC mygtuką pasikeičia ekrano vaizdas - rodo tokį kelią. Kiek atsimenu pas kitus tas kelias bėga (kaip kad su mašina važiuotum), o pas mane tik kaip paveiksliukas. Kaip įjungti galima, kad bėgtų tas kelias?

  5. #5
    Fuksas Tomas pomas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    1
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    siaip ant bronx paspaudi menu ir paskui vel spaudi meniu ir laikai apie 4-5 sekundes supypsi ir issijunge tas demo turetu ir ant seattle tas pat but

  6. #6
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Labas,
    jei dar aktualu, tai kelias pas seattle tikrai nebėga ir nebėgo (turiu jau antrą seattle mp74), tą kelia galima išjungti kaip ir pats sakei paspaudus ESC mygtuką (dar yra variantas kad jis gali bėgti pajungus garso valdymą priklausomai nuo greičio, bet ne ant kiekvienos auto tas laidukas yra). O demo įsijungia ir atsijungia ilgiau laikant menu mygtuką. jei mygtukų garsas pas tave išjungtas tai įsijungia ir išsijungia po tokios kaip pauzės, o jei mygtukų garsas įjungtas- po supypsėjimo.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT