Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 78

Tema: Patarkit.

  1. #1
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą Patarkit.

    Taigi, nusipirkau kondensatorių 1 Farado. Dabar pasidomejau apie juos ir radau parašyta, kad 1 Faradas iki 500 RMS rekomenduojama. O pas mane stiprintuvas yra 550 RMS, bet garsekalbis 350 RMS. Norėjau paklausti ar nebus per silpnas kondensatorius?
    Mano manymu stiprintuvas nebus naudojamas pilnu pajėgumu todėl turėtų užtekti 1F sustabdyti šviesu mirgėjimui. Kaip jūs manote?

  2. #2
    Aktyvus Ricka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2010
    Amžius
    36
    Žinučių
    237
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    kam tau jo išvis prireikė?

  3. #3
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    39
    Žinučių
    895
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    geriau pinigus reikėjo skirti storesniems laidams, o ne kondikui.... tikrai daugiau naudos būtų buvę

  4. #4
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Man jo prireikė, nes kai ijungiu visas šviesas, šildomas sodynes ir paleidžiu muzika tai šviesos labai mirga, tiesiog baisu.. O ir naudojant tik trumpasias šviesas prigesinėja.

    O apie laidus tai manau tikrai pakankamo storumo naudoju. Tiksliai nepamenu, bet kaip pirštas berodc 12 ar 13mm skersmens.

  5. #5
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    39
    Žinučių
    895
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Imbocilas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Man jo prireikė, nes kai ijungiu visas šviesas, šildomas sodynes ir paleidžiu muzika tai šviesos labai mirga, tiesiog baisu.. O ir naudojant tik trumpasias šviesas prigesinėja.

    O apie laidus tai manau tikrai pakankamo storumo naudoju. Tiksliai nepamenu, bet kaip pirštas berodc 12 ar 13mm skersmens.
    Kokio ilgio? Ar žinai, kad kuo laidas ilgesnis tuo didesni nuostoliai jame (esant žemoms įtampoms ir didelėms srovėms)? Jei jis per plonas, jis paprasčiausiai šyla. Vat jei būtum bent 20 mm^2 nusitempęs, gal ir niekas nemirgsėtų... Būtum sumokėjęs +50 Lt. ir nereiktų durnų klausimų uždavinėt

  6. #6
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Na laido ilgis nuo akumuletoriaus iki bagažinės tai kiek? Koke 3m... Gal galėčiau koke 20cm nupjaut, bet nieko nepadės. Minusinis apie metra ilgio. Na jei neklystu mano laidas be izolecijos 78mm^2 tai jei siulai tu man gerokai plonesni naudot tai kažka nusišneki arba aš nieko nebesusigaudau. Bet aš laidais patenkintas. Prašiau patarimo apie stabilizatorių

  7. #7
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą

    man tai atrodo ,kad jeigu kondikas jau nupirktas ,tai belieka tik pajungti ir pamatysi ar jis padės nuo šviesų mirksėjimo ... bet kokiu atveju energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta , taip kad gali ir kondikas nepadėt dėl visokių kitokių maitinimo tiekimo subtilybių : akumuliatoriaus stovio ir talpos, generatoriaus įtampos , masės ir krovimo laidų skerspjūvio ... jei akūmas badauja ,nepadės tas storas laidas iki stiprintuvo ,gali reikėt keist motorą ir kėbulą jungiančius laidus ,taip pat niekados nepakenks TVARKINGAI pakeistas krovimo laidas nuo generatoriaus iki akūmo
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  8. #8
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    39
    Žinučių
    895
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Imbocilas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na laido ilgis nuo akumuletoriaus iki bagažinės tai kiek? Koke 3m... Gal galėčiau koke 20cm nupjaut, bet nieko nepadės. Minusinis apie metra ilgio. Na jei neklystu mano laidas be izolecijos 78mm^2 tai jei siulai tu man gerokai plonesni naudot tai kažka nusišneki arba aš nieko nebesusigaudau. Bet aš laidais patenkintas. Prašiau patarimo apie stabilizatorių
    Nuuu tada tikrai nėr ko kaltint instalo... Bandyk Gincės patarimu pasinaudot

  9. #9
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą

    Citata Imbocilas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na laido ilgis nuo akumuletoriaus iki bagažinės tai kiek? Koke 3m... Gal galėčiau koke 20cm nupjaut, bet nieko nepadės. Minusinis apie metra ilgio. Na jei neklystu mano laidas be izolecijos 78mm^2 tai jei siulai tu man gerokai plonesni naudot tai kažka nusišneki arba aš nieko nebesusigaudau. Bet aš laidais patenkintas. Prašiau patarimo apie stabilizatorių
    nufotkink stipreką taip, kad matytūsi ir laidai visi į jį einantys manau padėsim.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  10. #10
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Aha nufotografuosiu visa pajungimą. Gal tikrai kokių nesamonių pridirbes esu. Nors neįsivaizduoju ka ten blogai galima padayt. O Gincės žodziai tikrai pateike man nauju minčių. Dekui. Jei nepadės kondencatorius tai bent turiėsiu supratimą ką dar tobulint galiu.

  11. #11
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Na va pagaliau prisiruošiau nufotkint stipreka su pajungimu Pažiūrėkit kam įdomu.
    Rytoi jau turėčiau prisiruošt pasijunkt stabilizatorių žiūrėsim ar padės, jei ne tai toliau ieškosiu po š..na smegenų. Savaitgalį niekaip neprisiruošiau pajunkt.
    Last edited by Imbocilas; 2012-02-22 at 10:50 AM.

  12. #12
    Aktyvus Ricka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2010
    Amžius
    36
    Žinučių
    237
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Imbocilas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na va pagaliau prisiruošiau nufotkint stipreka su pajungimu Pažiūrėkit kam įdomu.
    Rytoi jau turėčiau prisiruošt pasijunkt stabilizatorių žiūrėsim ar padės, jei ne tai toliau ieškosiu po š..na smegenų. Savaitgalį niekaip neprisiruošiau pajunkt.
    čia tu vadini 78 kadratų laidu?

  13. #13
    Naujokas zigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2009
    Žinučių
    62
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Nuleki į Lytagra ir nusiperki 'svarkinį' laidą. Jo tau bus per akis ir nereikės skaičiuoti skersmens.

  14. #14
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Tai čia ir yra svarkinis laidas. O apie storumą tikrai buvau pamelaves. Pasimatavau ir radau tik 9mm skersmenį (be izolecijos) taigi laidas gaunasi 63 kvadratuku (mm). Nu nesuprantu ko jūs bl kabinėjatės prie mano laidų? Jie tikrai kuo puikiausi ir neieškokit po šikną smegenų. Čia kas protingai kažką pasakė tai tik Gincė. Gince gal gali plačiau apie akumo talpą ir generatoriaus įtampą. Gal ir reikėtu pasikeist akumą ant kitos žiemos tai apšviesk truputėlį apie juos. Žinoma neesu pasiturintis tai apie brangiausius negalvoju. Ir koke įtampa turėtu but tame generatoriui, kad pakaktų mano sistemai.
    O laidus (krivimo ir masės) tai nuspranžiau, kad pasikeisiu laikui bėgant (gal oram atšilus) gera mintis.

  15. #15
    Aktyvus Ricka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2010
    Amžius
    36
    Žinučių
    237
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Imbocilas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai čia ir yra svarkinis laidas. O apie storumą tikrai buvau pamelaves. Pasimatavau ir radau tik 9mm skersmenį (be izolecijos) taigi laidas gaunasi 63 kvadratuku (mm). Nu nesuprantu ko jūs bl kabinėjatės prie mano laidų? Jie tikrai kuo puikiausi ir neieškokit po šikną smegenų. Čia kas protingai kažką pasakė tai tik Gincė. Gince gal gali plačiau apie akumo talpą ir generatoriaus įtampą. Gal ir reikėtu pasikeist akumą ant kitos žiemos tai apšviesk truputėlį apie juos. Žinoma neesu pasiturintis tai apie brangiausius negalvoju. Ir koke įtampa turėtu but tame generatoriui, kad pakaktų mano sistemai.
    O laidus (krivimo ir masės) tai nuspranžiau, kad pasikeisiu laikui bėgant (gal oram atšilus) gera mintis.
    pasiskaityk apie laidus http://webcache.googleusercontent.co...=www.google.lt

  16. #16
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Nu pasiskaičiau. Ir kokios tau problemos su mano laidu? Nepagavau bajerio....

  17. #17
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Imbocilas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai čia ir yra svarkinis laidas. O apie storumą tikrai buvau pamelaves. Pasimatavau ir radau tik 9mm skersmenį (be izolecijos) taigi laidas gaunasi 63 kvadratuku (mm). Nu nesuprantu ko jūs bl kabinėjatės prie mano laidų? Jie tikrai kuo puikiausi ir neieškokit po šikną smegenų. Čia kas protingai kažką pasakė tai tik Gincė. Gince gal gali plačiau apie akumo talpą ir generatoriaus įtampą. Gal ir reikėtu pasikeist akumą ant kitos žiemos tai apšviesk truputėlį apie juos. Žinoma neesu pasiturintis tai apie brangiausius negalvoju. Ir koke įtampa turėtu but tame generatoriui, kad pakaktų mano sistemai.
    O laidus (krivimo ir masės) tai nuspranžiau, kad pasikeisiu laikui bėgant (gal oram atšilus) gera mintis.
    Visi tau iškile klausimai yra seniai apkalbėti forume ir nekartą, tai nepatingėk susirasti ir paskaityti ir nereiks uždavinėti tokių klausimų.

  18. #18
    Naujokas zigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2009
    Žinučių
    62
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Reikėjo ne kondika pirkti,o Optimą įsigyti. Manau nebūtų tau jokių bėdų. Bent aš taip išsprendžiau problemą.

  19. #19
    Naujokas zigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2009
    Žinučių
    62
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    man užteko šio maitinimo laido kadangi mažas atstumas nuo stiprintuvo iki akumuliatoriaus.
    Attached Images

  20. #20
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą

    kuo geriau generatorius krauna ,tuo geriau sistemai 14,2 v yra gerai ,bet reikia nepamiršt ,kad šiuolaikinio automobilio el sistemos irgi gana daug "ryja" ... Taigi 14.2 v gali pagaminti ir 60 A ir 90 A ir 120 A generatorius - tik silpnesniems tai jau bus dugnas ,o galingesniam normalus rėžimas . Jei prie visų elektros ryjikų priskyrsim dar ir žiemą pusiau pakrautą akumuliatorių ,tai tą norimą 14.2 V įtampą ne taip ir dažnai rasi . Apie akumuliatoriaus talpą reikėtų kalbėti žinant konkretų automobilio modelį ,bet manau ,kad dėti labai didelius dyzelinio tipo akūmus tikrai nėra reikalo ,nes ganeratoriui nuo to tik sunkiau bus ... Jei automobilis ir taip jau dyzelinis ir turi pakankamai didelį akumuliatorių ,tai lieka tik laikas nuo laiko jį pilnai pakraut su pakrovėju ir palengvint jo pakrovimą iš generatoriaus ,galima netgi pakeisti generatorių galingesniu/našesniu ir aišku pasirūpint ,kad elektra iš generatoriaus kuo lengviau patektų į akumuliatorių ... geresnių vaistų nėra
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  21. #21
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Na jo maniškis gerokai storesnis.. Bet pilnai sutinku kad ir tokio gana
    Reikėjo ne kondika pirkti,o Optimą įsigyti <--- Kas tas optima? Sorry už neišmanymą. Nors jau po laiko juk kondikas nupirkta

  22. #22
    Naujokas zigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2009
    Žinučių
    62
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Pas mano bmw 740d stovi 150a generatorius(stock),bet sistemoje užkurus visad palaiko 13,6-13,8v. Aukščiau nepakyla.

  23. #23
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata Gincė rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kuo geriau generatorius krauna ,tuo geriau sistemai 14,2 v yra gerai ,bet reikia nepamiršt ,kad šiuolaikinio automobilio el sistemos irgi gana daug "ryja" ... Taigi 14.2 v gali pagaminti ir 60 A ir 90 A ir 120 A generatorius - tik silpnesniems tai jau bus dugnas ,o galingesniam normalus rėžimas . Jei prie visų elektros ryjikų priskyrsim dar ir žiemą pusiau pakrautą akumuliatorių ,tai tą norimą 14.2 V įtampą ne taip ir dažnai rasi . Apie akumuliatoriaus talpą reikėtų kalbėti žinant konkretų automobilio modelį ,bet manau ,kad dėti labai didelius dyzelinio tipo akūmus tikrai nėra reikalo ,nes ganeratoriui nuo to tik sunkiau bus ... Jei automobilis ir taip jau dyzelinis ir turi pakankamai didelį akumuliatorių ,tai lieka tik laikas nuo laiko jį pilnai pakraut su pakrovėju ir palengvint jo pakrovimą iš generatoriaus ,galima netgi pakeisti generatorių galingesniu/našesniu ir aišku pasirūpint ,kad elektra iš generatoriaus kuo lengviau patektų į akumuliatorių ... geresnių vaistų nėra
    Va ačiu tikrai naudinga info ir tiesiai šviesei pasakyta. Rytoi pasižiųrėsiu įtampą akume su votmetru ir reikės dirstelt kas ten per generatorius pas mane. Aha auto pas mane ir taip dyzelinis tai jame akumuliatorius pakankamai didelis tik neaišku koks jo stovis... Na tikrai ačiu Gince už paratimus tikrai padėjei. Eisiu ligas gydys elektos sistemai vaistus jau žinau

  24. #24
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą

    tai vat ,kad nuo gamintojo ta įtampa priklauso ... jei daugiau 13.8 nekyla ,tai reiškiasi ,kad taip paprastai ir nepakelsi - kita vertus ,gal tuos 13.8 palaiko labai stabiliai ir net labai apkraunant sistemą ??? pas mane 90 A generatorius ,nieko viduriuose nekeista ,paprastas akūmas ,bet įtampa iki 14.7 - 14.8 V vaikšto ir kiek teko domėtis fordams tai laikoma normos ribose
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  25. #25
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata zigis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pas mano bmw 740d stovi 150a generatorius(stock),bet sistemoje užkurus visad palaiko 13,6-13,8v. Aukščiau nepakyla.
    As nematavęs savo tai negaliu pasakyt įtampos ir nežinau kolkas kas per generatorius pas mane. Va rytoi išsiaiškinsiu. Kiek pamenu BMW turi didely akuma ir kaip matau galingą generatorių tai ir ir nenustebinai kad pas tave nėra bedų su maitinimu. Ypač kai dar akumas gale, šale stiprintuvo.

  26. #26
    Naujokas zigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2009
    Žinučių
    62
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    klausant muzikai ir įjungus xenonus bei klima įtampa nešokinėja,stabili. Bus matyti kai pajungsiu 3-ią stiprintuvą. Išpradžių kėlė rūpestį, jog daugiau V sistema nerodo,bet pakeitus kitą generą išliko tas pats. Iki 14v niekaip nedakopia. Gincė teisus,gal taip gamintojas sureguliavo.

  27. #27
    Naujokas zigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2009
    Žinučių
    62
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    Reikėjo ne kondika pirkti,o Optimą įsigyti <--- Kas tas optima? Sorry už neišmanymą. Nors jau po laiko juk kondikas nupirkta [/QUOTE]
    http://www.auviras.lt/Akumuliatoriai...liatorius.html turėtum sotus būti. viena nauja esu toki ir numarines.

  28. #28
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata zigis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Reikėjo ne kondika pirkti,o Optimą įsigyti <--- Kas tas optima? Sorry už neišmanymą. Nors jau po laiko juk kondikas nupirkta
    http://www.auviras.lt/Akumuliatoriai...liatorius.html turėtum sotus būti. viena nauja esu toki ir numarines.[/QUOTE]

    Iš kur jau pas mane toki pinigai. Mano visa sitema kainavo 300 lt o tu siulai akuma už 1250 LT? Labai naudingas pasiūlymas Dekui

  29. #29
    Naujokas zigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2009
    Žinučių
    62
    Rep Power
    15

    Pagal nutylėjimą

    naują akumuliatorių centre mokėjau 1000 su kapeikom,ten tik kaip pavyzdys buvo. Pavasarį iš prancūzų gausiu visokiausių akumuliatorių,kadangi draugas parsiunčia kaip laužą,ten tokiu metu keičiami jachtose akumai. galėsiu atrinkti normaliai funkcionuojanti už simbolinę kainą.

  30. #30
    Naujokas Imbocilas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Žinučių
    95
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Citata zigis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    naują akumuliatorių centre mokėjau 1000 su kapeikom,ten tik kaip pavyzdys buvo. Pavasarį iš prancūzų gausiu visokiausių akumuliatorių,kadangi draugas parsiunčia kaip laužą,ten tokiu metu keičiami jachtose akumai. galėsiu atrinkti normaliai funkcionuojanti už simbolinę kainą.
    Butinai įmesk koky skelbimą. Gal ką ir sutarsim

+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 VėliausiasVėliausias

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT