Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 12 iš 12

Tema: Padekit išsirinkt magnetolą. Dėkui

  1. #1
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą Padekit išsirinkt magnetolą. Dėkui

    Sveiki. Renkuosi iš pigesnių magnetolų ir esu apsistojęs ties Pioneer p77mp. Kiek žiūrėjau, tai už ~300Lt maždaug galima būtų paimti, tai ir norėjau sužinot jūsų nuomonės, ar kažką geresnio už šį Pioneerių ir už panašią sumą (iki350), galima būtų paimti, ar tai ir būtų pats geriausias variantas?
    Iš anksto dėkui už atsakymus.

  2. #2
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    o kas per likusi sistemos dalis? gal neverta ji tokio grotuvėlio o šiaip neblogas daiktas
    groja kaip iš kibiro

  3. #3
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Likusios nėra Priekyje gamyklinės, gale VDO kažkokie "kiaušiniai". Esme tame, kad dabartinė magnetola atgyvenus, ne mano ir CD neskaito Tai reiktu naują pirkt. Suprantu, kad dabartinės kolonėlės nevertos tokios magnetolos, bet geresnės magnetolos norisi iškarto, kad nereiktu vėl keisti, kai vėliau po truputi rinksiuos sistemą. Žodžiu magnetola bus, kaip sistemos pradžia. Nežinau, gal ir ne nuo to galo pradėsiu rinktis, bet šiuo metu magė reikalingiausia. O kad ji nebloga, tai žinau, jau prisiskaičiau pakankamai, tik norėjau sužinoti, gal už panašią sumą kažkas geresnio yra..

  4. #4
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    iš dažnai sutinkamų alpine cda 9812 yra
    groja kaip iš kibiro

  5. #5
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    O kokie didesni, ryškesni skirtumai tarp šių dviejų grotuvų gal žinai? Ir ar yra skirtumas kokia klausoma muzika? Ta prasme p77mp tinka labiau vienam muzikos stiliui, o 9812 kitokiam?

  6. #6
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    šį klausimą tegu atsako turėję šiuos grotuvus
    groja kaip iš kibiro

  7. #7
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Na dėkui už tiek, kiek padėjai, o daugiau tokių geradarių jaučiu nelabai atsiras, turbūt likusiems atsibodę jau "arbatinukų" kvaili klausimai

  8. #8
    Aktyvus noname is on a distinguished road noname's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2008
    Vieta
    Šiauliai
    Žinučių
    151
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    mano nuomonė 77mp paprastesnis valdymas, nors nesu turėjas konkrečiai alpine9812, bet ant 77mp man jau bent viskas aiškiau nei ant alpine magnetolų, čia mano kaip neprofesionalo nuomonė.

  9. #9
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Na nežinau kodėl, nes nei vieno iš šių ir pirštu prilietęs nebuvau, bet bet mane irgi labiau traukia link p77mp Gal man jo išvaizda gražesnė..

  10. #10
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata 4iuk4e rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na nežinau kodėl, nes nei vieno iš šių ir pirštu prilietęs nebuvau, bet bet mane irgi labiau traukia link p77mp Gal man jo išvaizda gražesnė..
    esu išbandęs abu grotuvus, pioneer p77mp stipresnė apačia labiau paryškinta, viduriai pamuilinti, aukšti gan ryškūs. Alpine priešingai žemi gan tikslūs, bet neišryškėja, nes labiau garsas akcentuotas į vidutinius dažnius, manau pagal tai reiktų ir rinktis kuris labiau tiktų tavo klausomai muzikai. Grotuvai skirtingai groja, bet kokybės atžvilgiu panašaus lygio.

  11. #11
    Naujokas 4iuk4e is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2011
    Vieta
    Tarp Vilniaus ir Kauno bokštų
    Žinučių
    98
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Na reiktų kad padainuotų ir kad pabubsėtų (muzika house, bet lengvas, ramus, vokalinis pagrinde) Tai nelabai ir žinau, ko čia dabar labiau reiktų.. ar žemo, ar viduriuko.. Jaučiu kol neišgirsiu abiejų, tol neišsirinksiu
    Dėkui visiems už pagalbą

  12. #12
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    alpine vienareikšmiškai jei klausai hausus. Plius ji turės daugiau galios be stipro, labiau paryškins aukšta dažnį. Pioneer švelnesnis ir pamuilintas priklausomai aišku dar ir nuoakustikos, jei alpine naudosi su metaliniais aukštadažniais ir kokiu JBL tipo stipru, tai ausys užsilankstys. Manau kol kas ieškok Alpine 9812, 9813, 9815, 9835, 9853, 9855, 9886, 9887 pagal piniginės storį, vėliau kai komplektuosies sistemą prisiderinsi, nelabai jie nuvertės jei nebrangiai nupirksi

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT