Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 16 iš 16

Tema: Noreciau rimto patarimo...

  1. #1
    Jaunius Sonny is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Vln
    Amžius
    46
    Žinučių
    25
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą Noreciau rimto patarimo...

    Sveiki,
    šiuo metu instaliuoju sau audio sistemą į automobilį Renault Megane II universalą:

    galva senoka, bet man patinkanti Alpine CDA 9855R, šiuo metu su ja dažniausiai naudojamas iPod Classic,
    priekyje ir gale (dėl galo dar nežinau) stovės Mac audio dvijuostė komponentinė sistema Mac Absoliute 2.16,
    stiprintuvai:
    Mac Ninja 4.120 priekiniams ir galiniams komponentams.
    Atskirai subui Mac Concrete 4.160 ir subas Alpine SWR 1022d.
    Būtent del subo dežes ir turiu problemų, nes mašina reikalinga stambesnių daiktų pervežimui is taško A i tašką B, o fazikinė dežė labai maišo, todėl noriu daugiau sužinoti apie uždaro tipo dežės tūrį šiam garsiakalbiui ir jos galimybes montuoti i galinių sparnų šonus ir ertmes. Su kompozitinem medžiagom susiduręs ir ilgą laiką dirbęs modeliavime taigi šiokį tokį supratimą turiu. Klausoma muzika dažniausiai Rock'as ir šiek tiek sunkesnė, taigi reikėtų daugiau kokybės nei slegio. Iš anksto dėkingas už patarimus.

  2. #2
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Ne baisiai rimtas patarėjas aš bet:
    1) subui keturkanalį nelabai kas deda.
    2) kalbėta n kartų, nori kokybės investuok į priekį.

  3. #3
    Jaunius Sonny is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Vln
    Amžius
    46
    Žinučių
    25
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Pati sistema išimta iš jau negyvenančios šiam pasauly auto, ką turiu tuo ir noriu pasinaudoti, be to tai ne iš pigesnių komponentų. Ateity jei patiks skambesys gal dar vieną toki pat subą įsidesiu (na čia tik mintys, bet viskas prasideda nuo jų )

  4. #4
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    tada eini vedžioti laidų ir viską susijungi, o dėl dėžės google visadagalis: žiurėti DETAILS ten parašyta kokios dėžės tūris reikalingas, gali pradėt lipdyt.

  5. #5
    Savas DMA is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2005
    Vieta
    Vilkaviškis
    Amžius
    51
    Žinučių
    387
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Tik būk žmogus, nedėk į galą komponentų...
    Mindaugas 869980106

  6. #6
    Jaunius Sonny is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Vln
    Amžius
    46
    Žinučių
    25
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Supratau, pasilieku prie trikampio sistemos priekis +galas subas. Didelis dekui

  7. #7
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    šiaip SWR uždaro tipo dėžėje spėju bus grynas genys... kažin ar tenkins tave toks jo grojimas
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  8. #8
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    o kaži ar fazike sugebės su šiuo stiprintuvu groti sunkią muziką?
    groja kaip iš kibiro

  9. #9
    Jaunius Sonny is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Vln
    Amžius
    46
    Žinučių
    25
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    na iš senos konfigūracijos viską pavežė vienas mažesnis stiprintuvas Ninja 4.120, aisku teko aušinti, bet klausausi su saiku, metai jau ne tie. Šiap pasiryžęs pabandyti turiu stiklo audinio, turiu dervos, galų gale subrendo mintis turiu ir fazikinę dėžę ir šią paklijuosiu ir bandysiu, kas labiau patiks prie to ir apsistosiu, jei geriau fazikinė teks aukoti žemus važiuojant į pajūrį laikinai išmetant subą iš bagažinės ir tiek žinių.

  10. #10
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Sonny rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    na iš senos konfigūracijos viską pavežė vienas mažesnis stiprintuvas Ninja 4.120, aisku teko aušinti, bet klausausi su saiku, metai jau ne tie. Šiap pasiryžęs pabandyti turiu stiklo audinio, turiu dervos, galų gale subrendo mintis turiu ir fazikinę dėžę ir šią paklijuosiu ir bandysiu, kas labiau patiks prie to ir apsistosiu, jei geriau fazikinė teks aukoti žemus važiuojant į pajūrį laikinai išmetant subą iš bagažinės ir tiek žinių.
    fazikas didesnis už uždarą vidutiniškai ~30-50%
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  11. #11
    Jaunius vomzdigalis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2011
    Žinučių
    10
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    nu ku galiu pasakyt: mano Opel Astroj universale vietoj irankių nišos ikišau 30 cm bosavyką šalia pakabinau stipriaką ir kondiką ir malkų pasikraunu apie 1,2m3 atlenkęs galines sedynes. Prie gero noro galėjau pjauti skardas ir kišti dėžę bet kadangi jo nebuvo, apsiribojau tik priekine MP plokšte, ant galinės (automobiliui išorinės) skardos priklijavau pūstą gumą iš vaikiško kilimėlio-dėlonės, įkišau sinteponą, kuris man asmeniškai drėgmės nelaiko (patikrinta per du metus kokius septynis kartus įvairiu metų laiku. Labai rekomenduoju gerai sutvirtinti sienelę kurioje tvirtinsis bosavykas, kadangi man barškėdavo, galvojau kad dėl to kad nėra dėžės i galinę sieną pučia o pasirodo priekinė medžio pjuvenų plokštė barškėjo. Apvariau samariezais aplink bosavyką ir viskas OK. Viską dirbau nematavęs, be abejo girdėjau ir geriau, bet man užtenka ypač turint omenyje kad erdvė praktiškai liko neužimta ir priedo turiu visai nebloga bosą.
    Black scorpio - nu blyn tu dėl lt raidyno pavarei - pas mane klaviatūroj nėr sužymėta, dabar neturiu kuo pasižymėti, o čia šūdu.. Bet atvargau.Nepatogu kažkaip ir bešvepluot, lygu šūdu ant sienos...

  12. #12
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata vomzdigalis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nu ku galiu pasakyt: mano Opel Astroj universale vietoj irankių nišos ikišau 30 cm bosavyką šalia pakabinau stipriaką ir kondiką ir malkų pasikraunu apie 1,2m3 atlenkęs galines sedynes. Prie gero noro galėjau pjauti skardas ir kišti dėžę bet kadangi jo nebuvo, apsiribojau tik priekine MP plokšte, ant galinės (automobiliui išorinės) skardos priklijavau pūstą gumą iš vaikiško kilimėlio-dėlonės, įkišau sinteponą, kuris man asmeniškai drėgmės nelaiko (patikrinta per du metus kokius septynis kartus įvairiu metų laiku. Labai rekomenduoju gerai sutvirtinti sienelę kurioje tvirtinsis bosavykas, kadangi man barškėdavo, galvojau kad dėl to kad nėra dėžės i galinę sieną pučia o pasirodo priekinė medžio pjuvenų plokštė barškėjo. Apvariau samariezais aplink bosavyką ir viskas OK. Viską dirbau nematavęs, be abejo girdėjau ir geriau, bet man užtenka ypač turint omenyje kad erdvė praktiškai liko neužimta ir priedo turiu visai nebloga bosą.
    nori pasakyti vietoj dėžės palikai tik priekinę lentą bosui prisukti?
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  13. #13
    Jaunius vomzdigalis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2011
    Žinučių
    10
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Na, ateities planuose galvojau apie dėžę, bet kol kas man normaliai ir taip. Be abejo, garsas nėra labai švarus ir matosi, kaip lankstosi skarda iš lauko, bet vasarą bandysiu pasipjaustinėt dar... Be abejo apsidrausdamas nuo žmogaus, kuris šiuos komentarus skaito, keiksmų, pasakyčiau, kad dėžė reikalinga, tiesiog aš asmeniškai apsieinu be jos (kol kas) O jei reikia kokybės rock stiliui, tai čia išvis tyliu... Tiesiog nemanau, kad stiklo pluoštas laikytų boso spaudimą, aš linkčiau prie medžio. Bet šoninėje auto nišoje pasidaryti kokybišką tinkamų parametrų dėžę neišlendant į saloną turbūt sunkoka...
    P.S. Taip pasidariau aš ir niekam savo nuomonės neperšu

  14. #14
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata vomzdigalis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na, ateities planuose galvojau apie dėžę, bet kol kas man normaliai ir taip. Be abejo, garsas nėra labai švarus ir matosi, kaip lankstosi skarda iš lauko, bet vasarą bandysiu pasipjaustinėt dar... Be abejo apsidrausdamas nuo žmogaus, kuris šiuos komentarus skaito, keiksmų, pasakyčiau, kad dėžė reikalinga, tiesiog aš asmeniškai apsieinu be jos (kol kas) O jei reikia kokybės rock stiliui, tai čia išvis tyliu... Tiesiog nemanau, kad stiklo pluoštas laikytų boso spaudimą, aš linkčiau prie medžio. Bet šoninėje auto nišoje pasidaryti kokybišką tinkamų parametrų dėžę neišlendant į saloną turbūt sunkoka...
    P.S. Taip pasidariau aš ir niekam savo nuomonės neperšu
    kokybės reikai visiems stiliams, o ypatingai daugiainstrumenčiams (tokiems kaip rock) stiliams. pluoštas laiko kuo puikiausiai beje
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  15. #15
    Jaunius Sonny is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Vln
    Amžius
    46
    Žinučių
    25
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Tai kad jau dėžė padaryta, iš jachtos remonto likučių panaudojau bakelitinę (vandeniui atsparią) 12 mm fanierą, o sparno nišą išklijavau poliesterine derva su stiklo dembliu storis gavosi apie 9 mm. Dėžė gavosi 10 cm aukščio, 25 cm pločio ir 93 cm ilgio, subas statysis aukštyn kojom. vidų klijuosiu vibro izoliacija, kai viską surinksiu išmesiu šiek tiek nuotraukų. Tikiuosi viskas bus gerai.

  16. #16
    Jaunius Sonny is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Vln
    Amžius
    46
    Žinučių
    25
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Čia šiek tiek projekto foto

    http://audiodirbtuves.lt/viewtopic.php?f=8&t=776

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT