Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 2 1 2 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 33

Tema: 8w7

  1. #1
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą 8w7

    gal kam teko klausytis?,ydomu būtų nuomone išgirsti

  2. #2
    Aktyvus Sabinas is on a distinguished road Sabinas is on a distinguished road Sabinas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    44
    Žinučių
    117
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Teko klausyti tokį portinėje dėžėjė. Man patiko, greitas ir sodrus žemas. Tiesa pasakius iš aštuntuko tiek smarvės nesitikėjau

  3. #3
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    na aš ir noriu kad būtų sodrus su slėgiu,klausoma muzika-šokiu,trancas housas,progresive,nesu klauses jų tai ir klausiu kurie klausėsi,jei dėsiu tai du tokius,ar mano poreikius patenkins jie?,tiesa klausiau 12w7 uždaroj dėzėj,man nlb patiko,o gal tam geriau tiktu taip pat fazikinėj du Alpine SWR 1242?
    Last edited by laimissss; 2011-04-01 at 11:29 AM.

  4. #4
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata laimissss rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    na aš ir noriu kad būtų sodrus su slėgiu,klausoma muzika-šokiu,trancas housas,progresive,nesu klauses jų tai ir klausiu kurie klausėsi,jei dėsiu tai du tokius,ar mano poreikius patenkins jie?,tiesa klausiau 12w7 uždaroj dėzėj,man nlb patiko,o gal tam geriau tiktu taip pat fazikinėj du Alpine SWR 1242?
    del dviejų atsargiai.. reikia juos pirma turėti kuo užmaitinti tinkamai. kiekybe nebutinai lemia norima rezultata. jei yra poreikis slėgiui, reikėtu dairytis i didesnius nei 8".
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  5. #5
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    dėl tų pačių, tik didesnių jl mano finasnai gali neleisti,dėl to ir mastau jau apie du swr kaip manai jei juos jungti nuo to pacio dls a6 ant dvieju ohm,ismaitins juos? nes kiek zinau swrai lb nejautrus

  6. #6
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    o tu butinai dvieju nori? dek geriau viena 10w7 ir busi tikrai labiau patenkintas. cia mano asmenine nuomone.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  7. #7
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    gal tu ir teisus,tiesiog prieš tai instaliacijoje buvo vienas,gal dėl to dbr dvieju norisi,o dėl galvos,ka manai apie pioneer p80? norėčiau p88 bet jis ir brangokas

  8. #8
    Aktyvus Sabinas is on a distinguished road Sabinas is on a distinguished road Sabinas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    44
    Žinučių
    117
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Mano nuomonė geriau tau nesirinkti w7 serijos subų tavo muzikai klausyti. Pats dažniausiai klausau tokią muziką kaip tu. Turėjau du 10w7 ir mano poreikių jie nelabai tenkino, smarvės turėjo sočiai, tačiau greičio ir tikslumo trūko. Užpūsti su jais smagu, tačiau ne progressive ir ne trance muzika su jais klausyti. Man vienas 12w6 smagiau grojo, tačiau greičio ir jam trūksta. Klausyti hip hopa ar rapą labai smagu, tačiau ne progressive ir ne trance stilių, kur vyrauja gan greitas bytas.

  9. #9
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    neklausiau iš tikrųjų nei vienų tavo išvardintu swru ir nesu klauses, jl rimčiau man atrodo,taigi tarkim aš apsistojau ties swr 1242 2x brax 1f, dls a6 ,o galva tarkim tas pats p77 ar p80..ka manot?

  10. #10
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    kondensatorių pinigus geriau paskirk priekinei akustikai arba priekio stiprintvui. bus daugiau naudos.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  11. #11
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    komponentus kolkas paliksiu kokie yra,vėliau gal ir pakeisiu,maščiau dėl stiprintuvo,sakai vietoj kondiko jį geriau pirkti?.koki patartum?

  12. #12
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    komponentus kolkas tuos pačius paliksiu. vietoj kondiko sakai geriau stipra komponentam prikti?,kokį patartum?

  13. #13
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata laimissss rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    komponentus kolkas tuos pačius paliksiu. vietoj kondiko sakai geriau stipra komponentam prikti?,kokį patartum?
    stiprintuvas skonio reikalas... jei nori muzika klausyti tai butinai reikia stiprintuvo. kondensatorius palik tolimai ateiciai.. pasidairyjk skelbimu srity,.. cia nuolatos buna neblogu. tik klausimas kiek paskirsti pinigu jam.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  14. #14
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    o ką apie JL Audio TMA T2-360.2 manot?,ar komponentam užtektu kokio magnato po 2x 60 rms?

  15. #15
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata laimissss rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o ką apie JL Audio TMA T2-360.2 manot?,ar komponentam užtektu kokio magnato po 2x 60 rms?
    aš siūlyčiau šių brand'ų stiprintuvų nežiūrėti. Jei jau nuspresi vistiek viena iš jų pirkti, tuomet tu visiškai neišnaudosi savo mago (pioner P77). Šventa taisyklė - visa sistema groja silpniausios grandies lygmenyje. tavo atveju tiek magnatas tiek tma butu labai silpna grandis.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  16. #16
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    TAI Aš TADA NESUPRANTU KOKI stiprintuvą MAN REIKTU RINKTIS KOMPONENTAMS?..O DėL MAGO LINKSTU LINK P80MP

  17. #17
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata laimissss rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    TAI Aš TADA NESUPRANTU KOKI stiprintuvą MAN REIKTU RINKTIS KOMPONENTAMS?..O DėL MAGO LINKSTU LINK P80MP
    magnatas yra visiškas šlamštas. iš pigesnio ir tikrai neblogo aš siūlyčiau pasidairyti koki signat RAM. aišku galiu pasiulyti ir savo genesis st100. bet nebutu objektyvu
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  18. #18
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    kiek už ji nori?.tik ji parduodi ar turi ir daugiau aparaturos?

  19. #19
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata laimissss rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kiek už ji nori?.tik ji parduodi ar turi ir daugiau aparaturos?
    tikrai gerai grojantis stiprintuvas be jokių filtrų,
    stiprintuvas sony XM701 kaina 70 lt.

  20. #20
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    kitas klausimas,kokia dėže reikėtu daryti dviems swr'ams,kad nebūtų man inkilas su geniu,o butu sodrus žemas? aš galvoju gal geriau būtų su dviem fazikais viduryje o ne su portu ar kaip ten jis vadisi (siauras tarpas)
    Last edited by laimissss; 2011-04-04 at 01:59 PM.

  21. #21
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    asmeniskai aš esu už uždaro tipo.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  22. #22
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    na uždaro tipo dėžės jau kaip minėjau tikrai nedarysiu ,tik dbr nežinau koki geriau fazika rinktis

  23. #23
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata laimissss rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    na uždaro tipo dėžės jau kaip minėjau tikrai nedarysiu ,tik dbr nežinau koki geriau fazika rinktis
    cia jau pagal garsiakalbi...
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  24. #24
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    kalbant apie galą jau kurį laiką apsistojas esu ties (vienas žmogeliukas patare) 2x swr 1223d ir emphaser ea1800d.kad šiek tiek bolidą padrebintu ,laiminat mano pasirinkimą bei jo patarimą?

  25. #25
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    O kaip tas patarimas groja, tu pats klausei? Ar katytę maišelyje pirksi?
    Prieš leisdamas litus - perklausą gauk.
    Ir va šitą : " kad nebūtų man inkilas su geniu,o butu sodrus žemas " - išsiaiškink - kas yra kas...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  26. #26
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nemanau,kad du swrai prie 2ohm. fazikinėj dėžėj gali būti inkilas,genys stogo nekilnotu man taip atrodo(gavau kolkas tik vaizdo medžiaga pažėt(ne is youtube),gausiu ir paklausyt manau,

  27. #27
    Ekspertas stalius339 is on a distinguished road stalius339's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Amžius
    36
    Žinučių
    1,082
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata laimissss rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nemanau,kad du swrai prie 2ohm. fazikinėj dėžėj gali būti inkilas,genys stogo nekilnotu man taip atrodo(gavau kolkas tik vaizdo medžiaga pažėt(ne is youtube),gausiu ir paklausyt manau,
    jaunuoli,tu paklausyk ka tau žmones sako,prisiklauses ''ismanačiu'' patarėjų ir ytube prisižiurejes,paskiui vel rašysi,-ka daryti-negroja,neskamba ir t.t.neskubėk,paskaityk forumą,pastebėk skelbimų skiltį,paprašyk,kad kas leistu pasiklausyti savo sistemos tada bent jau žinosi kas ir kaip,o dabar renkiesi daiktus pagal nuogirdas ir internetinius filmukus baik bejerius,is kokio miesto esi?

  28. #28
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nesuprantu kodėl visiems atroodo kad iš oro viska ruošiuos pirkt?,ar siustis iš kokio ebay?,taip nėra ir nebus,žmogus tiesiog siūlė atvaziuot ir paklausyt pačiam,kadangi šiuo metu esu uk,to padaryt neišeina,o buvo įdomu bent jau pažėt kaip kas atrodo tai įmetė savo ar jo darytos sistemos video,ir kas čia juokingo?,o prašiau dar nuomonės tų kurie žino šiuos daiktus ir yra su jeis susidūre,kaip kas ir kur,jei pats asmeniškai būčiau lietęs,klausęs,nekvaršinčiau niekam galvos čia,kas matėt? kas girdėjot? nelogiška? o visų sistemų perkalusai neturėsiu tam laiko tiek,atvaziuoju paklausau patinka-nuperku,nepatinka-neperku,tai daugmaž noriu apsibrežt tam tikrą ribą kad poto nepasimest tarp visokio š, o turet bent jau kažkokį orientyra..tai ir įdomi išmanančių nuomonė. iš vilniaus, lietuvoj būsiu tik vasarą

  29. #29
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Esmė ta,kad jei pats nieko padoraus iki tol neklausęs, negirdėjęs - tai tau bet koks baubalas tiks ir tuom syk liksi apžavėtas.
    Juokinga atrodo tai, kada žmogus iš interneto, ekrano, " video medžiagos " apie sistemą nuomonę susidaro ( netaikau asmeniskai ) - ir po to stato fantazijų pilis apie kokius ALPINE ir pan.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  30. #30
    Naujokas laimissss is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    37
    Žinučių
    49
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    oo turim nuomonę-alpine baubalas keista nes čia apie alpine kaip ir lb blogų atsiliepimu negirdejau

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT