Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 17 iš 17

Tema: Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

  1. #1
    Savas Aiwaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2003
    Vieta
    Marijampole-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,184
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Sweiki, stai pasidariau tokia sitema


    Esu ja labai patenkintas tik kartais bamba grauzia jog priesbosis nepakankamai zemai groja ir kad jo permazai Atrodo jog kaska esu ne taip padares arba nedadares. Jie ydeti 24L uzdaroje dezeje. Taip rekomendawo gamintojas, bet gal jis rekomandawo atsizwelgdamas jog masinoj zema registra pastiprina automobilio akustika, o man klausymui namie geriau reikejo daryti Fazoinvertorine? pagal JBL 44L; F3-25Hz; fazikas 4.5cm diametro ir 11cm ilgio. kaip manot?

  2. #2
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Re: Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Citata "Aiwaras" rašė čia:
    Esu ja labai patenkintas tik kartais bamba grauzia jog priešbosis nepakankamai zemai groja ir kad jo permazai Atrodo jog kaska esu ne taip padares arba nedadares.
    Nevaryk, kur tu rasi žemiau grojantį priešbosį ? Šito garsiakalbio Fs = 31 Hz :!: Subai ne visi tokį turi
    Dėk fazijką ir nesuk sau galvos. Plius dar įsitikink ar tavo stiprinimo traktas atiduoda gerus žemus...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  3. #3
    Savas Aiwaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2003
    Vieta
    Marijampole-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,184
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Arturai as tikiu, kad jie geri stengiausi netgi pabrezti jog pats kaska netaip padariau, o ne kad priesbosiai blogi wa taip, tad nekaltink manes piktakalbystem :-D :-D taika
    Dabar uzdaroje dezeje, kambaryje pagal programa F3-45Hz.
    Vaizdas pasitaiso kai priesbosy apwerciu aukstyn kojom ir garsekalbis atsiduria palei zeme, tai gal kambaro akustika kalta???
    Seip ir as esu linkes dar pabandyti fazoinvertorine deze. O tu siulai daryti tas 44L dezes taip? ar deti fazika y 24L? pastaruoju atveju pagal programa nelabai grazu :/

  4. #4
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Citata "Aiwaras" rašė čia:
    Artūrai as tikiu, kad jie geri stengiausi netgi pabrezti jog pats kaska netaip padariau, o ne kad priešbosiai blogi
    Žinoma blogi, nes brangūs

    Citata "Aiwaras" rašė čia:
    Vaizdas pasitaiso kai priesbosy apwerciu aukstyn kojom ir garsekalbis atsiduria palei zeme, tai gal kambaro akustika kalta???
    Taip ir turi būti. Grindys veikia kaip dalis akustinio ekrano. Noint turėti gerus žemus, žemadažnis turi būti prie grindų. O kambaryje reiktų pagalvoti kur statyti...

    šiaip ir as esu linkes dar pabandyti fazoinvertorine deže. O tu siulai daryti tas 44L dėžes taip? ar dėti faziką y 24L? pastaruoju atveju pagal programa nelabai grazu :/
    Įkišk pradžiai faziką. Reiktų paskaičiuoti kas darosi, kažkada skaičiavau bet dabar nieko neprisimenu...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  5. #5
    Savas Aiwaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2003
    Vieta
    Marijampole-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,184
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Sakydamas paskaiciuoti turi omenyje programas ar rimta skaiciawima su formulem, patirtim, ir praktika :-D nes jai su programom tai galiu pasimuliuoti su keliom skirtingom ir ydeti cia, kad galetumet tarti sawo zody

  6. #6
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Citata "Aiwaras" rašė čia:
    Sakydamas paskaiciuoti turi omenyje programas ar rimta skaiciawima su formulem, patirtim, ir praktika :-D
    Man kažkaip paprasčiau kai aš pats pasimuliuoju :lol:
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  7. #7
    Savas Aiwaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2003
    Vieta
    Marijampole-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,184
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Turi omeny, mano pasiulyma pasimuliawus sudeti foto :-D Ar kad ne formulese esme? reikia darti ir klausyti? Pastarajam atwejui mano ausis dar neturi pakankamai patirties :cry:
    Butciau isties dekingas jei paziuretum nors preliminariia ar galiu ydeti fazika y sia deze ar teks didinti iki 44L

  8. #8
    Savas Svajūnčikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    45
    Žinučių
    648
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Aivarai, paaiškink man durnam, kodėl tu automobilinę akustiką namie montuoji? Pigiai gauni Alpinas?

  9. #9
    Savas Aiwaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2003
    Vieta
    Marijampole-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,184
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Aplinas pirkau masinai, bet iki wasaros neturesiu laiko montuoti. Todel pasidariau dezutes, kad galeciau klausyti namie. Is wios situacijos tik pliusai: gaunu praktikos darydamas ir plius klausau muzikos Klausydamnas kaupiu zinias teiseju kursam :-D Beviso to nereikejo paciam kurti filtru. SPX filtrai jau gero lygio ir gamykliniai. Jei bus reikalas ateityje galesiu mokomaisiais tikslais daryti sawus ir kaip kaskokia atskaita naudoti orginalius.. Nu perdem tik pliusai :-D :-D

  10. #10
    Savas Nerka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    518
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Re: Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    Nevaryk, kur tu rasi žemiau grojantį priešbosį ? Šito garsiakalbio Fs = 31 Hz :!: Subai ne visi tokį turi
    Dėk fazijką ir nesuk sau galvos. Plius dar įsitikink ar tavo stiprinimo traktas atiduoda gerus žemus...
    O tu nevaryk ant stiprinimo trakto Kaip matau nuotraukoje, jis naudoja Macrom A klasės stiprintuva, kuris anksčiau pas mane tampė Kappa perfect 10" subika. Negaliu pasakyt apie jį nė vieno blogo žodžio, išskyrus, kad buvo per silpnas.

  11. #11
    Savas Aiwaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2003
    Vieta
    Marijampole-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,184
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą Re: Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Citata "Nerka" rašė čia:
    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    Nevaryk, kur tu rasi žemiau grojantį priešbosį ? Šito garsiakalbio Fs = 31 Hz :!: Subai ne visi tokį turi
    Dėk fazijką ir nesuk sau galvos. Plius dar įsitikink ar tavo stiprinimo traktas atiduoda gerus žemus...
    O tu nevaryk ant stiprinimo trakto Kaip matau nuotraukoje, jis naudoja Macrom A klasės stiprintuva, kuris anksčiau pas mane tampė Kappa perfect 10" subika. Negaliu pasakyt apie jį nė vieno blogo žodžio, išskyrus, kad buvo per silpnas.
    Aha, ten taspats stiprius Ateityje galvoju jy truputy paabgreidinti.

    Kad nesipyktumete atlikau paprasta testa. Paemiau stiprintuva su maitinimo bloku is foto ir pajungiau pilna trijuoste kolonele. Padaviau prie 20Hz 4,65V (daugiau nenorejau, kad nepakenkciau garsekalbiui) poto padidinau dazny iki 200Hz ir ytampa pakilo tik iki 4,8V
    Nezinau ar sis testas geras bet toky sumasciau eksprontu. Multimetras toks pats koky tu arturai maciau turi (tas melynas MASTECH)
    Jei buti Atviram Nerijau, tai ten A klases nelabai yra. Kai supratau is sawo ziniu jis dirba PP rezimu, ramybes srove maza del ko tranzai nedirba karstai. Yejime stovi neypatingas TL072 operacinukas (reikes sita keisti)

  12. #12
    Savas Aiwaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2003
    Vieta
    Marijampole-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,184
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Citata "Aiwaras" rašė čia:
    Turi omeny, mano pasiulyma pasimuliawus sudeti foto :-D Ar kad ne formulese esme? reikia darti ir klausyti? Pastarajam atwejui mano ausis dar neturi pakankamai patirties :cry:
    Butciau isties dėkingas jei paziuretum nors preliminariia ar galiu ydeti faziką y sia deže ar teks didinti iki 44L
    Zinau jog sakei, kad Tau geriau paciam pasiskaiciuoti, bet wiswiena del vaizdingumo ykeliau viena paveiksliuka su sio priezbosio atkurimu 44L dezej (raudona spalva) ir jei bandytumem Deti fazika y dabartine deze 24l (melswa spalwa) Prasau patark tai ko klausiau auksciu.

  13. #13
    Savas Aiwaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2003
    Vieta
    Marijampole-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,184
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Cia su truputy didesniu Fb

    Kuris atwejis geresnis?

  14. #14
    Savas Aiwaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2003
    Vieta
    Marijampole-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,184
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Prasau patarkit ka man pasirinkti. Nedidinus dezes turio pasirinkti kaskury is auksciau iliustruotu wariantu, ar didint tuty iki 44L? o gal dar kakoky wariant apasirinkti?

  15. #15
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Citata "Aiwaras" rašė čia:
    Prašau patarkit ka man pasirinkti.
    Pirmą
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  16. #16
    Savas Aiwaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2003
    Vieta
    Marijampole-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,184
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Aciu
    O kaip dabar su faziku? nepus 4cm skersmens?Ytartinai plonas. Bet kita wertus garsiuku darbinis skersmuo ~14-15cm

  17. #17
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Trijuoste sitema is SPX-107R ir SPX-17MB

    Citata "Aiwaras" rašė čia:
    O kaip dabar su faziku? nepus 4cm skersmens?
    Užteks. Tik vesk į nugarėlę...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT