+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 7 iš 7

Tema: patikrinti žemę

  1. #1
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą patikrinti žemę

    Labas rytas,

    reikia kad kas patikrintų mago P77 žemę, kartais fonuoja kairė pusė, kartais visai išsijungia. Geriau Vilniuje.

  2. #2
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Cezarijus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Labas rytas,

    reikia kad kas patikrintų mago P77 žemę, kartais fonuoja kairė pusė, kartais visai išsijungia. Geriau Vilniuje.
    testeriu pats gali patikrinti, nėra sudėtinga, prie stipro ir grotuvo sumainyk tulpes vietomis taip išsiaiškinsi ar linijiniai tvarkingi, gali nuo mago korpuso pridėti laido galiuką į tulpių korpusą ir jei prapuls pašaliniai garsai tai greičiausiai grotuve problema, yra variantų pačiam nusistatyti problemą, bet šitie pioneer jautrūs tikriausiais teks grotuvą vežti į remontą

  3. #3
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    problema tame kad nevisada blogai būna. Šiandien ryte atsisėdu važiuot į darbą fonuoja, po 5 min fonavimo nebeliko nes per duobes pravažiavau o čia normalu kad tik vienoje pusėje fonavimas girdisi? P.S. neturiu testerio.... su elektra nedraugauju

  4. #4
    Naujokas BartekZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Kretinga
    Amžius
    36
    Žinučių
    98
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Mano nuomone, tai bėda ne grotuve, nes kiek esu girdėjęs nudegusios žemės variantų, tai fonuodavo abejos pusės. Dar šiek tiek pakentėk ir apkeisk tulpes. Jei po pasivažinėjimo per duobes fonavimas persikels į kitą pusę, bus aiškiau kur ieškot sliekų

  5. #5
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Citata BartekZ rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Mano nuomone, tai bėda ne grotuve, nes kiek esu girdėjęs nudegusios žemės variantų, tai fonuodavo abejos pusės.
    tai kur sliekų ieškoti? ar gali pvz stiprintuvo "žemė pabegti" ar kažką panašiai?

  6. #6
    Naujokas BartekZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Kretinga
    Amžius
    36
    Žinučių
    98
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Cezarijus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tai kur sliekų ieškoti?
    Lieka lineikos ir stiprintuvo žemė nors įtariu, kad ir stiprintuve bus bendra žemė.

  7. #7
    Naujokas BartekZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Kretinga
    Amžius
    36
    Žinučių
    98
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Pakentėk dar kelias dieneles apsikeitęs tulpes man nuojauta kužda, kad bus lineikos, nes nušokus žemė nemanau, kad papurčius sugrįžta atgal

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT