Apklausos rezultatai: Kokia OS naudojat?

Vertintojai
63. You may not vote on this poll
  • Win xp

    9 14.29%
  • Win vista

    2 3.17%
  • Win 7

    38 60.32%
  • Mac OS X

    5 7.94%
  • Linux

    6 9.52%
  • Kita

    3 4.76%
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 26 iš 26

Tema: Tinkamiausia OS

Hybrid View

  1. #1
    Naujokas makai is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2007
    Žinučių
    39
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    vienareiksmiskai mac os x, priestai naudojau windows pradedant win 3.1 ir t.t. iki dabartiniu, o dabar mac, neuzka nekeisciau i nieka kita, privalumai - greitis, stabilumas, grozis, dauguma programu sukasi kurkas greiciau, nemokamu programu nemazai (aisku pro programos mokamos bet tas pats ir ant win, beto piratavimas jeigu aktualu ne ka sudetingesnis), vienintelis minusas jei zaidziat zaidimus, ju ant mac native beveik nera, bet kadangi mano nuomone zaidimam skirtos konsoles, siam reikalui turiu xbox 360 ir nematau problemu. o mac yra atvirksciai dazniausia naudojami zmoniu kurie profesonaliai naudojas, ju poreikiai didesni nei paprastu zmoniu, (yra terminal kur gali pats viska kodais rasyt jei reik, ir programuot, daug ka galima automatizuot net be terminalo nenaudojant kodu bet per grafine sasaja, spalvas geriau valgo mac) mac per brangus paprastam vartotojui(audio,video,photo, ypatingai) . beto visada gali isirasyt win normalius, skelus diska arba virtualius, beto kazkuriais metais is loptopu butent greiciausiai sukosi windows ant macbook pro jei kokiu klausimu bus, su mielu noru padesiu, klauskit.

    p.s. atsiprasau del nelietuvisku raidziu ir klaidu ryt sutvarkysiu
    Alytus 2008 SQ Experienced Unlimited 3pls. Kaunas 2008 SQ Experienced Unlimited 1pls. 2008 SQ Experienced Unlimited Lithuania Champion.

  2. #2
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    579
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Na Mac OS yra labai patogi, ten spalvos ir visa kita man asmeniškai didelio įspūdžio nedaro, bet visas tas patogumas, kai susidarai aplinkas ar vienu pelės judesiu gali pereitį į desktopą ir taip pat atgal duoda šarmo. Taigi sakyčiau, kad OS X labiau tinka kokiems vadybininkams ar daug naršantiems po internetą ar dirbantiems ofiso programomis.
    Programavimui manau šita OS nelabai, bet ir Windowsai nelabai, nes kai reikėdavo dirbt ant to, jei kokia žinomesnė kalba, tai problemų nėra labai daug, bet jei koks open source mažai paplitęs, tai prasikeiki kol instaliuoji ir paleidi. Su Mac OS ne ką geriau, bet va Linuxai turėtų ant šito reikalo būt geresni, nes visi Open sourcai pagrinde ant šios OS ir kuriami.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT