Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 2 1 2 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 33

Tema: Radijos remontas

  1. #1
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą Radijos remontas

    Sveiki ieskau zmogaus kuris apsiimtu suremontuoti radija tandberg 3011 gedimas mechaninis potenciometro. Kaina sutartine. ji reiktu pakeisti ar kazka padaryt.
    Attached Images
    • File Type: jpg 3.jpg (85.5 KB, 46 views)
    • File Type: jpg 1.jpg (48.4 KB, 43 views)

  2. #2
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    uz remonta papraste, plastmases naujos padaryma 200lt gal kas pigiau norit sumastyt ir pasiimt sau halima ? nes kazkodel linkstu prie tos minties daryt investicija.

  3. #3
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    pats dantratukas sveikas?

  4. #4
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    pats dantratukas sveikas?
    Na tik itrukes tarp tu dantuyra tarpas ateina tas tarpas prie kito dantracio ir nori apsiziot beveik 2 kitus dantis. ta visa ir problema kad reikia sumazinti ta tarpa ir suklijuoti ar nzn ka padaryt, metalini pritaikyt lygiai toki pat ar ka daryt radijo meistrai negalejo vietiniai nieko pasiulyt laikrodziu remontininkas pasake, kad gali bet kaina gana auksta, jis sake fotoaparatams tokius kazkaip ataugina naujus ar kazkas tokio

  5. #5
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Gaila, bet jei ir dantratis trukęs, tai niekuo nepagelbėsiu.

  6. #6
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Gaila, bet jei ir dantratis trukęs, tai niekuo nepagelbėsiu.
    tik dantratis trukes daugiau nieko ten nera. matyt teks uz 200 daryt remonta... tik vis dar neapsisprendziu ar verta tiek investuoti.

  7. #7
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata JuliusB rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tik dantratis trukes daugiau nieko ten nera. matyt teks uz 200 daryt remonta... tik vis dar neapsisprendziu ar verta tiek investuoti.
    tai nėra galimybės pakeisti į metalinį ar surast tokio pat diametro ir kažkaip pritvirtinti, turiu aš jų visą krūvą pasidėjas, gal galima iš to pačio kažką sumąstyti, prilydyti ir naujai išpjaustyti, turiu karšto oro lituoklį gal pavyktų kažką išgimdyti.

  8. #8
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    tai nėra galimybės pakeisti į metalinį ar surast tokio pat diametro ir kažkaip pritvirtinti, turiu aš jų visą krūvą pasidėjas, gal galima iš to pačio kažką sumąstyti, prilydyti ir naujai išpjaustyti, turiu karšto oro lituoklį gal pavyktų kažką išgimdyti.
    as galiu ismatuoti, ji prilituoti ar kazka kitka padaryt yra galimybe, nes pati jo konstrukcija yra nesunki jei metalini turi privirinti prilituoti nera problemu tik reikia panasaus diametro kad galva butu nes ji turi pro atitinkama skyle ilysti ir tik tada susirenka. galiu ismatuoti kokie jo didziai kiek dantu ir gal ka man parduotum

  9. #9
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata JuliusB rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    as galiu ismatuoti, ji prilituoti ar kazka kitka padaryt yra galimybe, nes pati jo konstrukcija yra nesunki jei metalini turi privirinti prilituoti nera problemu tik reikia panasaus diametro kad galva butu nes ji turi pro atitinkama skyle ilysti ir tik tada susirenka. galiu ismatuoti kokie jo didziai kiek dantu ir gal ka man parduotum
    bandom, išmatuok viską ir pažiūrėsime gal rasim ką

  10. #10
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    va ismatavimai, del kokybes atsiprasau greit padariau esme manau suprasi, dantu gylis yra 0,55cm o visos galvos jau su dantimis apimtis 0,57cm tai suprantu dantu gylis 0,02cm dantu isviso 18 jei ka turi panasaus butu malonu zinoti
    Attached Images

  11. #11
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki, koks potenciometras yra radijo bangoms reguliuoti ? nes kiek skaiciau vieni yra garsui kiti bangoms itariu ? Ir kaip zinot pas mane stereo radija ar ne ? yra mygtukas Mono kuris kaip suprantu ijungia tada mono ?

    Mono Linijinis
    Mono logaritminis
    Stereo Linijinis
    Stereo logaritminis

  12. #12
    Naujokas virgilijus is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    63
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Garso išėjimo lygį valdo stereo logaritminis potenciometras
    Bangas nustato kimtamos talpos kondensatorius (radija tai analoginė)

    klausimas - patefonas paties?

  13. #13
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata virgilijus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Garso išėjimo lygį valdo stereo logaritminis potenciometras
    Bangas nustato kimtamos talpos kondensatorius (radija tai analoginė)

    klausimas - patefonas paties?
    Tai sitas daiktas nepotenciometras skaitosi ?


    Uploaded with ImageShack.us
    Ne, patefonas ne mano, tik radija lygiai tokia pat. Daugiau gali cia pasiskaityti http://forum.1pekingroad.com/zaspx/t...subjectno=5179

  14. #14
    Naujokas virgilijus is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    63
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Pagal viską daugiaapsukinis kontaktatorius, kaip garsą reguliuoja bet ne potenciometras bet kontaktuoja.....nemoku paaiškinti

  15. #15

  16. #16
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata virgilijus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Taip panasus, kaip jis vadinasi ? kiek matau lemonos saite radai, gal gali imest tikslesni adresa ne vien piesinuka, tada pabandyciau sau prisitaikyti koks labiausiai tiktu. O sitiems nera koks galios skirtumas ? nes pas mane ant dabar sitos dalies jei tinka yra 100k uzrasyta.
    As nupiesiau kas ten yra uz to stikliuko viduje, Nupiesiau raudona linija(platejanti) ant mikroschemos sukant ji ant tos ploksteles sukasi kaip kojele ir taip manau ten keiciasi kontaktas ? Pridedu foto bendram vaizdui susidaryti, nuotraukoje nelabai matosi todel paryskinau su spalvom, melinom linijom ta slankiojanti kojele


    Uploaded with ImageShack.us

  17. #17
    Naujokas virgilijus is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    63
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    http://www.lemona.lt/index.php?page=...=0&page_numb=6 neatrodo kad sunku rasti prie potenciometrų

  18. #18
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata virgilijus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    http://www.lemona.lt/index.php?page=...=0&page_numb=6 neatrodo kad sunku rasti prie potenciometrų
    O kuom realiai sitoks skiriasi ? neskaitant isvaizdos, Mano senasis sukinejasi tik 1 rata, tai nauja ziuriu kad butu vieno apsisukimo irgi tik. I ka dar atkreipti demesi ? 100k ? 3 kontaktai ?
    https://www.elfa.se/elfa3~lt_lt/elfa...3-52&toc=20146

  19. #19
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Citata JuliusB rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O kuom realiai sitoks skiriasi ? neskaitant isvaizdos, Mano senasis sukinejasi tik 1 rata, tai nauja ziuriu kad butu vieno apsisukimo irgi tik. I ka dar atkreipti demesi ? 100k ? 3 kontaktai ?
    https://www.elfa.se/elfa3~lt_lt/elfa/init.do?item=64-353-52&toc=20146
    Tai būna daugiasūkiai ir vieno apsisukimo, kur suki ir atsiremia, koks taviškis?Daugiasūkis sukasi laisvai ratu.3 kontaktai tai mono, jis garsui?

  20. #20
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata tolka rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai būna daugiasūkiai ir vieno apsisukimo, kur suki ir atsiremia, koks taviškis?Daugiasūkis sukasi laisvai ratu.3 kontaktai tai mono, jis garsui?
    Maniskis vieno apsisukimo, man reikia radijo bangoms reguliuoti ir ant dabartinio yra 3 kontaktai tik. Garsui yra ALPS ir jis veikia.
    Sitas yra butent mano.
    http://img190.imageshack.us/img190/9...ntaktorius.jpg
    Bet tai mano radija yra stereo ?
    1. MPX. FM-Stereo indicator.
    2. Mono. Changeover to mono.

    FM-Stereo/Mono

    The MPX indicator will light up when the receiver receives a program with a pilot tone from an FM stereo transmitter. If the stereo program is affected by noise, you can press in the Mono button. Then the stereo program will be reproduced in mono with less noise. The MPX indicator will continue to be on to indicate that the receiver is receiving a stereo program.
    At low signal strength the receiver will automatically switch over from stereo to mono.

    http://home.hiwaay.net/~rgs/tandberg/3011.html
    P.S jeigu reikia galiu ryt ikelti visais kampais savo, nufilmuot patalpint video.

  21. #21
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Pagal tiunerio išvaizda duodu 99 procentus kad jis stereo.O dėl radijo bangų reguliavimo...potenciometrai jų nereguliuoja, nebent radijas yra skaitmeninis, tada reguliuoja daugiasūkis potenciometras arba mygtukai.Analoginis radijas turi kintamos talpos kondensatorių tam reikalui, taviškis man į tokį nepanašus...taigi ką jis ten daro?Ar aš kažką praleidau...

  22. #22
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata tolka rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pagal tiunerio išvaizda duodu 99 procentus kad jis stereo.O dėl radijo bangų reguliavimo...potenciometrai jų nereguliuoja, nebent radijas yra skaitmeninis, tada reguliuoja daugiasūkis potenciometras arba mygtukai.Analoginis radijas turi kintamos talpos kondensatorių tam reikalui, taviškis man į tokį nepanašus...taigi ką jis ten daro?Ar aš kažką praleidau...
    O tai gal galit pasakyt kas cia per dalykas yra ? Nes jis reguliuoja kazkas kas valdomas bangu reguliavimo rankena. Suku rankenele ant jos siulas, o tas siulas suka suka asi o sita asis kazka reguliuoja sitame. o is jo nueina 3 laideliai i mikroschemas. As noriu bent jau issiaiskint kas cia per detale, kad galeciau ja susirasti pirkti ar tai dar ka daryt. Garso rankena as zinau kur yra ant tos radijos. Ji yra kaip kad sitie rodomo potenciometrai 6 kontaktu. Kam daugiau bus 2 rankena jei ne radijo daznio reguliavimui ? Ji yra radijo bangoms reguliuoti, yra tik 1 apsisukimo, radijo bangu rodykle kuri rodo kokios bangos turi atsidausti i pabaiga.


    Uploaded with ImageShack.us
    Gal reikia daugiau foto padaryt ar video ? As tikrai nezinau kas ten per detale ir tai apsunkina mano paieskas, nes kiek dabar matau tai ne potenciometras, kaip jus sakote.

    P.S ziurekite cia, jia ji surinkta bangu reguliavimo ranketa yra desineje puseje kampe, tas didelis metalinis diskas. toliau per vidury radijos yra ta detake pateikta auksciau foto. ir ta rankena kazka daro pirmoje foto pavaizduotai detalei. Ta aliumine detale kuri kabo ant siulo yra radijo bangu rodykle kuri slankioja pagal siula.


    Uploaded with ImageShack.us

  23. #23
    Naujokas virgilijus is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    63
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Skaitmeninis tiuneris su analoginiu valdymu.....ir vietoj indikatoriaus stovi mechaninė skalė - oi su mechanika, ten bus pagrindinis bangų gaudymas ir kitas potenciometras pagalbinis arba tikslus

  24. #24
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata virgilijus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Skaitmeninis tiuneris su analoginiu valdymu.....ir vietoj indikatoriaus stovi mechaninė skalė - oi su mechanika, ten bus pagrindinis bangų gaudymas ir kitas potenciometras pagalbinis arba tikslus
    Tokiu pirkti speju nebera ? gal zinai kaip jis angliskai vadinas ? ar lietuviskai tiksliai kad galeciau susirast vertima ir paieskot uzsienyje ir lietuvoje parduotuvese, skelbimuose. Arba gal galetum pasakyt ar tiktu siuolaikiniai is lemonos ar kitu parduotuviu ?

  25. #25
    Naujokas virgilijus is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    63
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    man atrodo teks nupirkti iš paties tiunerį pats rasiu kaip sutvarkyti, tik kaina neaišku kokia

  26. #26
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata virgilijus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    man atrodo teks nupirkti iš paties tiunerį pats rasiu kaip sutvarkyti, tik kaina neaišku kokia
    Na as pats ketinu pirkti dar viena jei nerasiu sitam reikalingu daliu, siuo metu ebay vienas yra, startine kaina 75usd ir jame nera apsvietimo kiek skaiciau, tik gaila kad amerikonas nenori i lietuva siust Tai apsiimk mano suremontuoti, uzsimokesiu ir dar duosiu pasiklausyti, pratestuoti jei patiks nusipirksi savo

  27. #27
    Naujokas virgilijus is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    63
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    testuoti turiu su kuo SONY ST S770ES, dar mėtosi Tangent tiuneris su RDS, o ieškau rimto analoginio, bet kaip kas labai kandžiojasi pvz. Sansui TU-X1 ar Sansui TU-999, remontuoti - tolokai siūsti pirmyn atgal....

  28. #28
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata virgilijus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    testuoti turiu su kuo SONY ST S770ES, dar mėtosi Tangent tiuneris su RDS, o ieškau rimto analoginio, bet kaip kas labai kandžiojasi pvz. Sansui TU-X1 ar Sansui TU-999, remontuoti - tolokai siūsti pirmyn atgal....
    Nieko neina susneket mums Tikriausiai reikes nest pas koki auksiaranki gal ka ismastys

  29. #29
    Naujokas virgilijus is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    63
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    O tai parduot nenorit, nes toks man jau truputį kandžiojasi http://allegro.pl/sansui-tu-x1-tuner...609695818.html

  30. #30
    Jaunius JuliusB is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2011
    Žinučių
    21
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata virgilijus rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O tai parduot nenorit, nes toks man jau truputį kandžiojasi http://allegro.pl/sansui-tu-x1-tuner...609695818.html
    Pardavimas nelabai domina Bet gali bandyti siulyt kaina privacia zinute gal sudomins.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT