+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 25 iš 25

Tema: Ar tinkama aparatura universalui

  1. #1
    Jaunius bulleee is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Amžius
    31
    Žinučių
    14
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą Ar tinkama aparatura universalui

    Sveiki Dabar turiu bmw e39 universala ir sumaniau isideti apratura. Visu pirma noriu zemu daniu, tai nenoredamas gadinti paneles ivaizdzio linijinius prasivedziau is galiniu koloneliu. Ir norejau pasiteirauti kaip jum toks komplektas? Stiprintuvas - JBL GTO1201.1 , subas - 2x Pioneer ts-w306c gerai padarytoje dezeje.[2 blynai dezeje] Kiek tai man atsistotumazdaug? Ir ar reiketu prie sito komplekto kondensatoriau, jei taip tai kokio?

  2. #2
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Viskas blogai ir labai blogai
    O kas blogai aš net neaiškinsiu.
    Paskaitysi forumą suprasi.
    Kolkas susilaikyk nuo pirkimų ir instaliacijų, skaityk forumą- pinigų sutaupysi.
    Kvailų klausimų neuždavinėk kolkas

  3. #3
    Jaunius bulleee is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Amžius
    31
    Žinučių
    14
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Tai kad naujokas siame klube ir nelabai randu ko noriu, nemanau kad butu sunku pasakyti kas blogai, ka deretu pakeist.... Nes aparatura gauciau papigei :/

  4. #4
    Savas Backlazhanas is on a distinguished road Backlazhanas's Avatar
    Registracijos data
    Nov 2007
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    35
    Žinučių
    709
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Kai pasidarysi šiektiek nebenaujokas, daugiau mažiau suprasi ko nori ir kas blogai.

  5. #5
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    1. blogai, kad pradedi nuo subo
    2. blogai, kad nori jungtis nuo galiniu koloneliu
    3. blogai, kad neskyri dėmesio maitinimui
    4. kondensatorius gali buti tavo paskutinis pirkinys, kai viskas jau bus žmoniška
    tam, kad butu gerai, viska padaryk atvirkščiai nuo tavo pradėtu planu:
    1. skirk dėmesio priekinei akustikai
    2. susitvarkyk maitinimą
    3. prasivesk tinkamai visus laidus
    4. jei truks, dadėk prie jau gerai grojančios sistemos suba, ir nėra butina iškarto kažka labai galingo.
    gali pradeti nuo p.3
    o dar geriau susirask, kas tau tvarkingai viską suinstaliuos- pinigų sutaupysi ant nesudegintu komponentu
    sekmės
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  6. #6
    Jaunius bulleee is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Amžius
    31
    Žinučių
    14
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Aciu uz tavo issamu atsakyma, bet noreciau aptarti kaika:
    1. blogai, kad pradedi nuo subo - Na kad atsirado galimybe gaut suba su stiprintuvu. [kuriuos minejau] poto ir zadu keisti priekine akustika
    2. blogai, kad nori jungtis nuo galiniu koloneliu - o ka man daryt? as nenoriu keisti isvaizdos, o deti magnetola i "bordacioka" taip pat juokingai atrodo... Dar kitas variantas lituoti prie originalios mages, bet velgi negerai, elektrikas pats sake kad galima prisizaist...
    3. blogai, kad neskyri dėmesio maitinimui - ka turejai omeny neskiriu nemesio maitinimui?

  7. #7
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą

    Citata bulleee rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Aciu uz tavo issamu atsakyma, bet noreciau aptarti kaika:
    1. blogai, kad pradedi nuo subo - Na kad atsirado galimybe gaut suba su stiprintuvu. [kuriuos minejau] poto ir zadu keisti priekine akustika
    2. blogai, kad nori jungtis nuo galiniu koloneliu - o ka man daryt? as nenoriu keisti isvaizdos, o deti magnetola i "bordacioka" taip pat juokingai atrodo... Dar kitas variantas lituoti prie originalios mages, bet velgi negerai, elektrikas pats sake kad galima prisizaist...
    3. blogai, kad neskyri dėmesio maitinimui - ka turejai omeny neskiriu nemesio maitinimui?


    1.tiesiog reikia pradėti nuo priekio, o kad pigiau ir madingiau subas tai nereiškia kad ir geriau.
    2.prastas elektrikas jei nežino kaip išvesti linijinius, paprašyk atsiras kas padės.
    3.kaip be kuro bmw nevažiuoja, taip be gero maitinimo t.y. geri kontaktai, stori laidai, negros tinkamai sistema(šitą bėda liaudis bando spręsti dėdami kondensatorius, jų ne tokia paskirtis).

  8. #8
    Jaunius bulleee is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Amžius
    31
    Žinučių
    14
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Na del laidu as nieko nesakiau, bet tikrai pasirupinsiu kad maziausei butu 15mm O del linijiniu nuo pacios magnetolos? Tai manot tai yra tikrai geriau nei nuo galiniu koloneliu?

  9. #9
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Keistas truputėlį tavo klausimas.
    Aš, aišku, pradedantis žmogeliukas, bet dar nemačiau į kolonėles einančių linijinių laidų.
    Kokius čia tu klausimus uždavinėji aš supratimo neturiu.
    Yra du variantai, arba aš kažko labai stipriai nežinau, arba tu kažką klaidingai įsivaizduoji.
    Kiek aš suprantu linijiniai laidai eina nuo grotuvo linijinių išėjimų ("tulpių") iki stiprintuvo, o iš stiprintuvo į kolonėles eina paprasti laidai.
    Tau reikia:
    1. išmest galines kolonėles (ir į galą nieko nedėt);
    2. linijinių laidų (kiek- priklauso nuo mago, stiprintuvo, ir kaip ką jungsi);
    3. 2 kanalų tiprintuvo (priekinei akustikai);
    4. maitinimo laidų stiprintuvui (kokių 35 kvadratų);
    5. saugiklinės ir saugiklio pagal maitinimo laidus;
    6. Laidų kolonėlėms jungti (kokių 2x2,5 kvadrato);
    7. gofrų ir plastikinių užtraukėjų ( laidams įvilkti ir pritvirtinti)
    8. antgalių laidams;
    9. gerai būtų padoresnės akumuliatoriaus klemos;
    10. vibro ir garso izoliacinių medžiagų ( bitumo ir pūstos gumos- priekinėms durelėms paruošti);
    11. Padaryti padorias tvirtinimo vietas ("podiumus") priešbosiams priekinėse durelėse ir "stoikėse" (ar kitoj tinkamoj vietoj) aukštadažniams;
    12. pačių komponentinių garsiakalbių priekinei akustikai ( juos sudaro komplektas: priešbosiai, filtrai, aukštadažniai).

    Visa tai kokybiškai instaliavus priekis bus kaip ir baigtas. Jeigu truks boso (žemų dažnių), tada tau dar reikės:
    13. dar 1 stiprintuvo "monobloko" (1 kanalo stiprintuvas skirtas subui.) Bendrai paėmus galima suktis ir su vienu 4 kanalų stiprintuvu, priekinei akustikai naudojant 2 kanalus, o subui sutiltuotu kitus du kanalus, bet atskiri stiprintuvai geriau.
    14. Maitinimo laidų monoblokui ( jei atskiro laido pravest nėra galimybės, tada reikės kažkur prieš dvikanalį stiprintuvą kirsti maitinimo laidą ir naudoti šakotuvą iš kurio eis atskiri laidai abiejų stiprintuvų maitinimui.
    15. linijinių laidų monoblokui (jei grotuve pakankamai linijinių išėjimų, jei ne tai aš nežinau kaip tai sprendžiama- pas mane yra atskiros tulpės subui).
    16. subo.
    17. laidų nuo monobloko iki subo.

    Daugmaž kaip ir viskas (jei ką užmiršau gal kiti papildys, man jau darbo diena baigėsi- einu namo).

  10. #10
    Jaunius bulleee is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Amžius
    31
    Žinučių
    14
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Dekui kad stengeis ir rasei, bet suprask kad pas mane originalas magas ir as jo nenoriu keist, jame nera linijiniu isejimu, Todel lineikos eina ne i koloneles kaip tu ten sakiai, o is koloneliu Nuo galiniu koloneliu jungiau adapteri ir is to adaperio jau iseina 2 tulpes.. Tik dvi, todel galiu nuo ju pajunkti tik 2 koloneles. Dar vienas budas gauti linijiniu yra lituoti prie mago.. Bet kaip ir sakiau tai nera saugu. :/ [Bet galbut reiks daryt, jai noresiu dar vieno stiprio priekinei akustikai.] Sutinku su tavo reikalavimais visais isvardytais, bet beda ir yra tame kad as galiu siuo metu pasijunkti tik monobloka, savajam subui...
    O kaip manot ar galeciau adapteri prijunkti ir prie priekiniu koloneliu? Ar esate kasnors taip dare? Ar pasiteisino jie? Neperdaug iskraipymu?

  11. #11
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata bulleee rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Dekui kad stengeis ir rasei, bet suprask kad pas mane originalas magas ir as jo nenoriu keist, jame nera linijiniu isejimu, Todel lineikos eina ne i koloneles kaip tu ten sakiai, o is koloneliu Nuo galiniu koloneliu jungiau adapteri ir is to adaperio jau iseina 2 tulpes.. Tik dvi, todel galiu nuo ju pajunkti tik 2 koloneles. Dar vienas budas gauti linijiniu yra lituoti prie mago.. Bet kaip ir sakiau tai nera saugu. :/ [Bet galbut reiks daryt, jai noresiu dar vieno stiprio priekinei akustikai.] Sutinku su tavo reikalavimais visais isvardytais, bet beda ir yra tame kad as galiu siuo metu pasijunkti tik monobloka, savajam subui...
    O kaip manot ar galeciau adapteri prijunkti ir prie priekiniu koloneliu? Ar esate kasnors taip dare? Ar pasiteisino jie? Neperdaug iskraipymu?
    Aš taip pat jau kažko nesuprantu. Pajungi adapterį, kuris duoda signalą iš kolonėlių ir tą signalą vedi dar į vienas kolonėles ir tuos laidus vadini linijiniais? Gali gal šitą technologiją pafotografuoti, tada visiems daug aiškiau būtų. Nes dabar kiek suprantu, tu tiesiog vedi jau sustiprintą signalą dar į vieną stiprintuvą.

  12. #12
    Jaunius bulleee is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Amžius
    31
    Žinučių
    14
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Nu ne, kaip cia taip idomei suprantate? Nusipirkau adapteri toki, kuris is auksto daznio signalo pavercia i linijini signala. Yra lemonoje uz 25lt toke dezute. I ja pajungiau abi galines koloneles ir gavau is tos dezutes 2 tulpes [linijinius] viskas , dabar tas tulpes dedu i stiprintuva. Bet pasikartosiu, kad man reiketu daugiau nei 2 tulpiu. Nes noriu junkti netik suba, bet ir priekinius garsiakalbius

  13. #13
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    nuorodą tos lemonos dėžutės galima?

  14. #14
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Tai vadinamas Hi-Lo adapteris.

  15. #15
    Jaunius bulleee is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Amžius
    31
    Žinučių
    14
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=72419 Stai toki pasijunges as nuo galiniu koloneliu, gali ji ir nuo priekiniu pajunkt. Kasnors yra pasijunges?

  16. #16
    Aktyvus Kykas is on a distinguished road Kykas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2009
    Amžius
    42
    Žinučių
    159
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Čia jau man pergudriai...

  17. #17
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    nemažai yra siprintuvu su aukšto lygio įėjimais tokiam atvejui...
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  18. #18
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata rebik rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nemažai yra siprintuvu su aukšto lygio įėjimais tokiam atvejui...
    geriausias variantas, kad koks meistras išvestų tau tiesiai iš grotuvo linijinius, nes dabar ką darai apie kokybę gali pamiršti.

  19. #19
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    dar reiktu atsižvelgti į klausomos muzikos turinį bei šaltinį. Klausant daugiausia MP3, nelabai skirtuma ir pajausi ant ne pačios aukščiausios raiškos aparatūros
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  20. #20
    Jaunius bulleee is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Amžius
    31
    Žinučių
    14
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Klausau per cd keitikli, kuriame tik audio cd teskaito... Na galbut jai netenkins adapterio darbas junksiu nuo mago.. Bet nemanau kad nuo jo kazkas bus geriau, tik didesnis laidu tampymas

  21. #21
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Per Hi-Lo adapterį gausi labai suveltą ir nedinamišką garsą. Išvedinėjant RCA iš originalaus grotuvo reiks dar ir pradinio stiprintuvo, nes be jo neužteks signalo lygio stiprintuvui. Tai brangesnis sprendimas, bet garso kokybės prasme jis teisingas. Skirtumas bus kaip tarp nakties ir dienos.

  22. #22
    Jaunius emer is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2007
    Amžius
    37
    Žinučių
    11
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    pas mane saabas9-3 ir lygiai tokia opat situacija grotuvas ten nestandartinis tipo 2 din bet kiek mazesnis todel paprasta 2din nikisi o jei ir ikisciau tai usiknisciau istraukinet kiekviena karta eidamas namo todel pasidariau kaip minejo auksiciau kolega - ant galiniu koloneliu isejimu pakabinau konverteri (Hi-Lo adapter) is jo pajungiau stiprintuva ant jo pakabinau dvi elipses su aukstadazniais nustaciau kad jie grotu ant hi-pas, toliau per line out'a stipriake pajungiau suba su integruotu stipriaku (galima pajungti ir atskira monobloka) ir psio mano ausim kokybes uztenka nors esu girdejes skirtuma tarp normalaus mago linejku ir konverterio tai savaime sutinku kaip zeme ir dangus bet kai nera iseiciu tai tenka aukotis .......

  23. #23
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata emer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    pas mane saabas9-3 ir lygiai tokia opat situacija grotuvas ten nestandartinis tipo 2 din bet kiek mazesnis todel paprasta 2din nikisi o jei ir ikisciau tai usiknisciau istraukinet kiekviena karta eidamas namo todel pasidariau kaip minejo auksiciau kolega - ant galiniu koloneliu isejimu pakabinau konverteri (Hi-Lo adapter) is jo pajungiau stiprintuva ant jo pakabinau dvi elipses su aukstadazniais nustaciau kad jie grotu ant hi-pas, toliau per line out'a stipriake pajungiau suba su integruotu stipriaku (galima pajungti ir atskira monobloka) ir psio mano ausim kokybes uztenka nors esu girdejes skirtuma tarp normalaus mago linejku ir konverterio tai savaime sutinku kaip zeme ir dangus bet kai nera iseiciu tai tenka aukotis .......
    arba dedi 1-din ir baigtos bėdos
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  24. #24
    Jaunius emer is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2007
    Amžius
    37
    Žinučių
    11
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    taip bet vel gi lieka beda su mago tampymu o tai visiem kas turi originalu magą yra problema nes paginde nori išsaugoti originalu masinos vaizdą ir išvengt vagysčiu
    Last edited by emer; 2012-01-27 at 07:14 PM.

  25. #25
    Aktyvus kostas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2011
    Žinučių
    223
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    aš per adapterį jungiau. Jaučiasi, kad nėra toks tikslus signalas, kaip kad būtų iš mago tiesiai, bet visumoj, tai tos kokybės tikrai užtenka. Nemanau, kad reikia keisti, jei tik sau, o ne garso varžyboms ar pnš. Žinoma, turbūt priklauso ir nuo mago signalo kokybės, bet pas save esu patenkintas.

    Na, aš naudoju tik subui, tai ir užtenka. Priedo, visada gali pabandyti ar tau patiks. 25lt adapteris pigiausias kainuoja. Nepatiks, pasikeisi ir magą.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT