+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 19 iš 19

Tema: Savadarbiai linijiniai laidai

  1. #1
    Jaunius Vital is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2011
    Amžius
    40
    Žinučių
    10
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą Savadarbiai linijiniai laidai

    Sveiki visi,
    noriu pats padaryti linijinius laidus. Del kistuku viskas kaip ir aisku. Klausimas del pacio laido. Suprantu, kad galima nusipirkti specialius laidus ir nesukt sau galvos. Bet padoresni laidai ir kainuoja padoriai, o man reikia 2 poru linijiniu. Yra mintis naudoti SAT televizijai skirtus laidus, jie pigesni ir turi gera ekrana, tik klausimas del centrines gyslos. Ar itakos tai, kad ji yra monolitine? Suprantu, kad tokius laidus sunkiai tempsiu, nes jie maziau lankstus, bet man tai ne problema. Na aplamai ar reikia man galvot apie toki varianta? Ar cia visiska nesamone? Dekui uz atsakymus.

  2. #2
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Geriau nupirkti bet kokius, negu daryti tavo pasirinkta varintą.

  3. #3
    Jaunius Vital is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2011
    Amžius
    40
    Žinučių
    10
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    gal galetum paaiskint kodel taip sakai?

  4. #4
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Nes tai yra nesamone, nori gali pasidaryti, kad tuom isitikintum.

  5. #5
    Jaunius Vital is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2011
    Amžius
    40
    Žinučių
    10
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Daryti, kad poto ismesti, tikrai nenoriu. Del to ir sukuriau sia tema. Tiesiog noriu suprast kas ir kaip... Nesamone, nes gysla monolitine, ar metalas koks netinkamas, ar gyslos diametras?

  6. #6
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vital rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Daryti, kad poto ismesti, tikrai nenoriu. Del to ir sukuriau sia tema. Tiesiog noriu suprast kas ir kaip... Nesamone, nes gysla monolitine, ar metalas koks netinkamas, ar gyslos diametras?
    daryk kaip visi mirtingieji iš mikrofoninio kabelio ir viskas
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  7. #7
    Jaunius Vital is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2011
    Amžius
    40
    Žinučių
    10
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    apie mikrofonini laida irgi galvojau... dabar aplamai galvoju ar pajausiu as skirtuma su savo sistema?
    galva - PIONEER DEH-p85bt
    stiprintuvas - CORAL XTA 408
    komponentai - CORAL MK 165
    subas uzdaroj dezej - CORAL HDS 812
    mano ausim visai neblogai groja, tik linijiniai visiskas s...., kur yra pigiausi parduotuvese zalios ar melinos spalvos. like is senos sistemos. tai ir galvoju pakeist. stengiuos klausytis normaliu irasu, pvz irasytus is FLAC formato CD. bet buna ir mp3. gal kas turejo toki momenta savo gyvenime, kai pakeitus linijinius akivaizdziai pagerejo garso kokybe?

  8. #8
    Jaunius Vital is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2011
    Amžius
    40
    Žinučių
    10
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Nejaugi nieks negali pasakyti, kad pakeiciau prastus linijinius laidus i normalius ir iskart pajutau skirtuma? As asmeniskai daug girdejau kaip groja ir su gerais ir su blogais linijiniais, bet tai buvo skirtingos sistemos, tai nelabai galiu pasakyti, kokia itaka turejo butent linijiniai laidai.

  9. #9
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Greičiausiai nepajusi, nepajutom net kur kas rimtesnėje sistemoje pakeitę iš 5m paprasto į 1m sidabruotą.Jei fono nėra, kištukai kontaktuoja gerai, klausyk ir nesuk galvos dėl tų laidų.Taupyk pinigus normaliam magui jei sieki tobulinti garsą.

  10. #10
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Jei dabar jokių triukšmų sistemoje nėra tai skirtumas bus minimalus, dažniausiai sistemą pagerinti būna svarbesnių vietų, bet visos sistemos groja tik iki blogiausios vietos.

  11. #11
    Jaunius Vital is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2011
    Amžius
    40
    Žinučių
    10
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Fono ir triuksmu nera. Kazkaip ir galvojau, kad nelabai ka pajausiu. Bet visada norisi pagerint sistema be dideliu investiciju. Dekui uz info. Klausimas del mago. Ar labai jis tragiskas? Man asmeniskai visai neblogai groja, turi visus man reikalingus garso nustatimus. Ir man didelis pliusas tai, kad yra BT ir jis tikrai patogus, nes daug vazineju ir tuo metu kalbu telefonu.

  12. #12
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vital rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Fono ir triuksmu nera. Kazkaip ir galvojau, kad nelabai ka pajausiu. Bet visada norisi pagerint sistema be dideliu investiciju. Dekui uz info. Klausimas del mago. Ar labai jis tragiskas? Man asmeniskai visai neblogai groja, turi visus man reikalingus garso nustatimus. Ir man didelis pliusas tai, kad yra BT ir jis tikrai patogus, nes daug vazineju ir tuo metu kalbu telefonu.
    Vadinasi tau jis tinka puikiai, magas keičiamas tada, kai netenkina dabar turimas, ir kalba eina ne apie kažkieno poreikius, o apie tavo, nes tu jį klausai.Nereikia vaikytis audiofilinių madų ar pan., reikia išsirinkti sau tinkamiausią.

  13. #13
    Jaunius Vital is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2011
    Amžius
    40
    Žinučių
    10
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Tiesiog norejau isgirst profu nuomones. Kad nekurt naujos temos, paklausiu cia apie midbosus. Dureliu garso-vibro izoliacija padaryta, bet kazkaip ne taip skamba mano coral midbosai. Jauciu kad gali geriau. Kazkaip truksta tikslumo. Gal del to kad dureles gana dideles, gal izoliacija prasta, nezinau. Galvoju apie toki varianta, kaip dezutes. Mano masinoj lig galima tai padaryti. Tai noreciau paklaust, kokio minimalaus turio reikia mano midbosams? Bandziau su programele apskaiciuot. Tai 4 litrose iseina nedidelis pakelimas ant mazdaug 150hz. Tai labai baisu? Ar geriau nesukt galvos ir paturbint mano turima izoliacija?

  14. #14
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    apibūdink kokia dabartinė instaliacija pas tave, kaip esi paruošęs duris?

  15. #15
    Jaunius Vital is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2011
    Amžius
    40
    Žinučių
    10
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    na kaip ir sakiau:
    galva - Pioneer DEH-P85BT
    priekis - komponentai CORAL MK 165 - http://www.coralelectronic.com/en/mk-165/1776
    galas - zemadaznis uzdaroj dezej CORAL HDS 812 - http://www.coralelectronic.com/en/hds-812/1762
    priekis ir galas pajungtas nuo keturkanalio stiprintuvo (priekiuj 2 kanalai ir subui 2 tiltu) - CORAL XTA 408 - http://www.coralelectronic.com/en/xta-408/1758
    Dureles apklijuotas bitumu su folija + garso izoliacine medziaga. Su galva nukirpau prieki, kad grotu nuo 80Hz, o zemadazni iki 80Hz. Aukstadazniai trikampiose prie stiklo, su jais dar zaisiu del pasukimo... Midbosai be podiumu, tiesiog i originalias vietas per zieda prie metalo. O dureliu apsivkese ispjautos originalios groteles ir uzdetos kitos. Tik dabar sove viena mintis. Iseina taip, kad tarp apsivkes ir metalo yra kazkiek vietos. Ir tai turbut labai gadina mano garsa? Jauciu pradesiu nuo sito momento, perdarysiu (padarysiu, kad garsiakalbiai nebutu taip giliai), paziuresiu kaip bus. Bet del dezuciu vistiek noreciau isgirst jusu nuomone. Su salyga, kad jos bus 4-5 litru.

  16. #16
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    keistas sprendimas priekį nuo 80hz leisti... nebent labai didelį garsą mėgsti
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

  17. #17
    Jaunius Vital is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2011
    Amžius
    40
    Žinučių
    10
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Kodel keistas? Kaip geriau butu?

  18. #18
    Aktyvus Ricka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2010
    Amžius
    37
    Žinučių
    237
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    kuo zemiau tuo geriau.

  19. #19
    Jaunius Vital is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2011
    Amžius
    40
    Žinučių
    10
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Kad su tokiu variantu garsas dar blogeja... Na pas mane nuo 50hz galima padaryti. Tai suba tada reiketu iki 50hz? Zodziu, pirma reikia perdaryti midbosus, kad nebutu taip giliai... ir tada galvoti toliau.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT