+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 11 iš 11

Tema: Auto su padoria garso izoliacija

Hybrid View

  1. #1
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    43

    Pagal nutylėjimą

    Taigi atsiverti mašinų žurnalą su kokiu normaliu testų ir ten parašyta bubna koks triūkšmo lygis yra kokioje mašinoje stovint ir važiuojant tam tikrais greičiais. Bet realiai apie automobilio garso izoliacija tai nieko nepasako, nes triūkšmas priklauso tik nuo garso, bet ir nuo dažnio. O tai jau labai sudetingas ir ilgas testavimas su pilna dažnumine.

  2. #2
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    61
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    67

    Pagal nutylėjimą

    Tiesiog sėdi į vieną, į kitą tada pravažiuoji ir pasidaro aišku. Nereikia jokių testų ir matavimų. Aiškiai girdėsi kuris važiuoja tyliau. Įsigijęs tinkamiausią dar gali vadovautis Mirkos patarimu "pasidaryk pats".

  3. #3
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    41
    Žinučių
    579
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Tyrimas, šiuo atveju yra geriau, susitaupo daug laiko ir nevisada objektyviai gali pamatuoti garso lygį, o juolab žmonių perleidusių per savo rankas krūvas auto ir dirbusių ir tildinusių juos patarimai dar vertingesni.

    Mirkos patarimas yra geras, bent jau antra jo dalis. Pirmojai trūksta detalumo. Auto žurnalų Lietuvoja yra nemažai, imant dar ir anlgų kalba aplamai galybė pasidaro. Be tikslesnio vardo ir numerio informacija nėra vertinga.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT