+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 1 iš 1

Tema: Garso aiskumas

  1. #1
    Fuksas Alius112 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2011
    Amžius
    33
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Garso aiskumas

    Nezinau ar apskritai cia gedimas, o gal tiesiog isnaglejau garso atzvilgiu bet situacija tokia:

    Isigijau peugeot 406 coupe automobili pries kelis metus, -> pasikeiciau maga ir buvau pilnai patenkintas garsu, jis buvo aiskus, detalu ir atitiko mano reikalavimus. (jeigu tinka orginalus garsiakalbiai - tai reikalavimai nera labai auksti..)

    po kurio laiko isigijau kita maga - juo tai pat buvau patenkintas - garso kokybe buvo gera,

    Bet pries kelias sav pastebejau toki dalyka, kad sumazejo muzikos detalumas, sumazejo balso / instrumentu ir pan.. aiskumas. ir net kazkodel klausant muzikos pradejo idomiai(nesmagiai) jaustis desine ausis, - atrodo uzgulia, - su sveikata viskas ok, nes klausant muzikos namie per ausines ar koloneles - jokiu problemu.

    Gal sakau ekspertai pades nustatyti problema del aiskumo ir to uzgulimo? galvojau kad persizaidziau su mago nustatymais - juos i defaulta atstaciau - gal siektiek pagerejo - bet problemos islikusios.

    Garsekalbiai paprasti orginalus (ne tie mandri 406c jbl..), magas jvc avx.... lygtais '1'


    EDIT: arba dar gal - problema garso (mp3) failuose?
    pvz pamenu klausiau "A.Mamontovas - Marso kanjonai - 237kbps, 44 kHz garso failo ir kiek pamenu sio uzgulimo nebuvo - ir detalumu (instrumentu) buvau kaip ir patenkintas.. bet klausant kitu ~60 dainu - vel to detalumo nebuvo.. gal sakau magas gliucina ir tam tikra dazni ziauriai iskraipo (del to uzgulimo)

    edit 2: siuo metu sedziu vokietijoje - todel visu dainu siuntima vygdau per youtube(piratavimo prisibijau) (t.y automatiskai per programa konvertuoja i mp3 ir kepu i diska..) gal tai pat tai itakoja??? youtube - suck`s kokybes adzvilgiu - ir tai ryskiai pasireiskia masinoje?


    Zodziu tu gal gal gal daug kyla... gal diskai koki shudini pakliuvo? gal gal gal... - bandyti rasyti maziausiu greiciu?


    edit3"
    padariau testa, atsisiunciau tikras ne kokias youtubines dainas 320kbps - isirasiau maziausiu greiciu paprasta CD (ne 'mp3') ziuresiu ar jauciasi skirtumas ar ne..
    Last edited by Alius112; 2011-08-12 at 01:28 AM.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT