+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 2 iš 2

Tema: Del auto koloneliu ir stiprintuvo

  1. #1
    Fuksas OSWA is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2011
    Amžius
    36
    Žinučių
    1
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Del auto koloneliu ir stiprintuvo

    Sweiki, tai wat noreciau is jusu pagalbos, nes noriu i automobili susideti audio aparatura automobilis golfas 4, zdz isidejau mage pioneer uz 300lt, seip nieko stebuklingo, bet man uzteks gale isidejau ''kiausinius'' pioneer uz 170lt, noreciau prieki isideti komponentus, bet vat beda kad apie juos nieko neismanau, apie ju kainas, gamintojus ir panasiai, pas mane dbr priekije yra orginalios koloneles seip groja neblogai, bet noreciau, kad dar geriau butu, tai gal galit mane apsviesti? apie komponentus ir ju kainas? iki 300 iseitu ka pasiziureti? snekejau su elektriku jis man dar pataria statyti stiprintuva, sake swariau gros, subo negaliu statyti i bagazine, nes pastoviai reikia vesti daug daiktu bagazineje dar prie to pacio noreciau, kad ir apie stiprintuvus papasakotumet man, koks man tiktu prie komponentu ir kokia kaina butu? is anksto dekui uz protingus atsakymus!

  2. #2
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Jei moki skaityti, tai šiame forume rasi visus atsakymus, neuždavinėdamas tokių klausimų.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT