Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 10 iš 10

Tema: Stiprintuvu parametru matavimas

  1. #1
    Jaunius Justas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Stiprintuvu parametru matavimas

    Sveiki,
    Gal kas galetu pasidalinti info apie stiprintuvu parametru matavima (galia, THD, s/n, demping faktorius). Kaip galia matuoti teoriskai zinau, jau ir siek tiek praktiskai bandziau, bet va kaip su tais THD nes matuojant galia reikia atsizvelgti koks yra THD.
    Tinka tike rusu tiek anglu tiek lietuviu kalba.
    Gali buti ir ne tik elektroniniu variantu, jei kas turit kokiu knygu ar pan, gal galetumet taip pat pasidalinti ar bent jau leisti atsisviesti, alus ar kita atsiskaitymo forma garantuota
    Uz gero menesio reikia atiduoti bakalaura ta tema, o kaip pavizdingas studentas viska atidejau paskutiniui menesiui ops:

  2. #2
    Savas Arvydas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    425
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Stiprintuvu parametru matavimas

    hmm...... siaip mano elektronikos laboru destytojas uzsiimineja kazkuo panasiu.... tai manau, kad gal ir praktiskai paaiskintu normaliai ir teoriskai.
    Kadangi tau reik kursiniui, tai cia jau keliais zodziais nenupasakosi... zodziu jei ka, rasyk i pm. Galesiu, jei ka duoti jo kordinates.
    (o tu KTU'ne studini ? )

  3. #3
    Jaunius Justas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Stiprintuvu parametru matavimas

    Taip as KTU'ne ir pas mane ne kursinis, o bakalaurinis.
    Siaip mano bakalaurinio vadovas siek tiek padeda, leis naudotis kompiuterine laboratorija ir pan.
    Tik dar ieskau papildomos informacijos

  4. #4
    eMcJay
    Guest

    Pagal nutylėjimą Stiprintuvu parametru matavimas

    Kartais ne R.Migonis vadovas ?
    Siaip siulau nueiti pas radistus (destytuvus ar doktorantus) ir tau jie duos tiek info apie zemadazius stiprintuvelius kad nepakelsi :-D

  5. #5
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Re: Stiprintuvu parametru matavimas

    Citata "Justas" rašė čia:
    Sveiki,
    Gal kas galetu pasidalinti info apie stiprintuvu parametru matavima (galia, THD, s/n, demping faktorius). Kaip galia matuoti teoriškai zinau, jau ir siek tiek praktiškai bandziau, bet va kaip su tais THD nes matuojant galia reikia atsizvelgti koks yra THD.
    Hmm, pirma išsiaiškink ką tie parametrai reiškia, o tada automatiškai neturėtų kilti klausimų dėl matavimo metodikos. Paprastesnių dalykų ko gero nesugalvosi, negi čia yra apie ką rašyti bakalaurinį :shock:
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #6
    Jaunius Justas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Re: Stiprintuvu parametru matavimas

    Citata "Artūras-M rašė čia:
    Hmm, pirma išsiaiškink ką tie parametrai reiškia, o tada automatiškai neturėtų kilti klausimų dėl matavimo metodikos. Paprastesnių dalykų ko gero nesugalvosi, negi čia yra apie ką rašyti bakalaurinį :shock:
    Na siaip yra ka rasyti ir ta tema. Nes esme viso bakalaurinio darbo yra paiimti ismatuoti keleta garso stiprintuvu ir palyginti gautus rezultatus su duomenimis, kuriuos duoda gamintojas.
    Beje jau esu ismataves 4 stiprintuvus.
    Ir tada dar padaryti ekonominio pobudzio analize - kodel vieni gamintojai raso 2x2000W o kiti 2x200W ir pastarasis realiai yra x10 geresnis uz pirmaji.

    Ko man dar reiktu, tai grinai teorines medziagos.

  7. #7
    Jaunius Justas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Stiprintuvu parametru matavimas

    Citata "eMcJay" rašė čia:
    Kartais ne R.Migonis vadovas ?
    šiaip siūlau nueiti pas radistus (destytuvus ar doktorantus) ir tau jie duos tiek info apie zemadazius stiprintuvelius kad nepakelsi :-D
    Nea, mano vadovas Dumcius.

  8. #8
    Naujokas Auri$ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2004
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    84
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Stiprintuvu parametru matavimas

    Migonis tai tvarkingai, cizu is ranku nepaleidzia :-D

  9. #9
    rebik
    Guest

    Pagal nutylėjimą Stiprintuvu parametru matavimas

    ismatioti tai nera sudetinga,bet ar turesi varza vatu kokiu 25-30,voltmetra,oscilografa,generatoriu.nesuk galvos,eik pas radistus

  10. #10
    Jaunius Justas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    6
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Stiprintuvu parametru matavimas

    Citata "rebik" rašė čia:
    ismatioti tai nera sudetinga,bet ar turesi varza vatu kokiu 25-30,voltmetra,oscilografa,generatoriu.nesuk galvos,eik pas radistus
    Tai jau buvau. Turejau ir varzas ir osilografus ir stabilu maitbloki ir voltmetra. Ir ismatavau galias ir THD ir siek tiek triuksmus.
    Taciau vis dar noreciau daugiau teorines medziagos.
    Nes matuoti tai buvo pakankamai paprasta (ypac kai doktorantas, kuriam esu labai dekingas, padare didziaja dali darbo )

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT