+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 20 iš 20

Tema: klausiu VOLVO 850 audio instaliacijos patarimų

  1. #1
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą klausiu VOLVO 850 audio instaliacijos patarimų

    Sveiki,
    po truputį bandysiu judinti savo Volvo 850 universalo audio instaliaciją. Viskas bus daroma lėtai bet maksimaliai gerai. Esu ne kartą daręs kitose savo auto, tačiau dabar noriu KAŽKO TOKIO. Turiu milijoną klausimų. O kuo labiau domiuosi ir skaitinėju tiek užsienio tiek šį forumą- klausimų kyla dar daugiau.

    Pradėkime iš pradžių. Turimi audio sistemos komponentai šiuo metu yra tokie:
    magnetola- Alpine CDA9887r
    komponentai- DLS r5a
    stiprintuvai- 2vnt Alpine 3540, 1vnt Clarion APA2104, 1vnt Precision Power PCX2200
    laidai- kažkiek turiu iš seniau, kažkiek reikės.

    Klausimai:
    Gal keisti komponentus? Nemažai skaitinėjau apie VISATON produkciją ir pradedu mastyti, kad gal vertėtų keisti?

    Ar verta dėti, sakykim, plačiajuostį garsiakalbį į originalias tweeterių vietas priekinėje panelėje? Ar tiesiog jungti DLS ir nesukti galvos (atstumas tarp mid ir tweeterio nedidelis)?

    Jei jungti DLS, ar galiu juos jungti taip: be originalaus krosoverio, filtruojant pačiame grotuve ir jungiant atskirai stiprintuvą tweeteriams ir atskirai- mid'ams.

    Norėsiu boso. Tačiau noriu tokio, kuris neužimtų daug vietos, grotų nedideliame uždarame tūryje, ir esant reikalui išspaustų bent 100-200W RMS. Montuosiu jį bagažinės dešiniajame šone ir greičiausiai jungsiu nuo Precision Power PCX2200.


    Suprantu, kad mėtausi nuo vieno prie kito, tačiau šiuo atveju esu pasimetęs. Noriu pasidaryti maksimaliai gerai skambančią sistemą, tad laukiami bet kokie patarimai ir diskusijos šia tema.
    Nemažai info radau www.audiodirbtuves.lt , tačiau reikalavimas sistemai būtų kuo mažiau arba kuo nepastebimesni perdarymai, kadangi automobilis parkuojamas ne garaže ir ne asmeniniame kieme.

  2. #2
    Savas Liveris is on a distinguished road Liveris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Siauliai
    Amžius
    44
    Žinučių
    853
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Mano nuomone, dėk dabar ka turi. PAkeist visada spėsi. Dėl bi-amping jungimo, tai gerai mastai. Jei magnetola turi krosus, naudok juos.
    Dėl subo, tai bikšeli sudėtingiau, nors padgrinidinis niunsas vėl 10 ar 12" + nedidelis tūris. Jei gerai pamenu 850 vietos ten daugokai sparnuose, tai kokį 25-30 ltr surinksi.

  3. #3
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    O stiprintuvai ne silpniausia mano sistemos dalis? Suprantu, kad kaip ir taip Ar pusiau su bėda? Ar užteks KAŽKAM TOKIAM? Ar ieškotis geresnių variantų?

  4. #4
    Savas Liveris is on a distinguished road Liveris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Siauliai
    Amžius
    44
    Žinučių
    853
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Na su stiprintuvais tai kaip ir normaliai PPI subuj savaime suprantama, priekį jei leisi per krosus tai junk per clariona, o jei be krosų midus per viena alpine, aukštus per kita alpine. Arba midus nuo clariono, aukštus per viena alpine, galą per kitą alpine arba galą nuo mago.

  5. #5
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Galvoju galo nedaryti visai.
    Paliksiu originalius garsiakalbius dėl visa ko. Beje, originali akustika groja pakankamai sodriai, turint galvoje tai, kad groja tik 13cm koaksialai.

  6. #6
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Pasistojo klausimas: kur geriau dėti stiprintuvus garsiakalbiams? Galvojau dėti kažkur po panele, tačiau sako, kad Alpine 3540 labai kaista. Ar neužkais jie man ten? gal tada geriau kaip visada- bagažinėje?

  7. #7
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Gali prie stiprituvo pritvirtinti ventiliatoriuką ir jis aušinsis. Jei tik telpa po panele tai ir dėk ten. Kuo trumpesni laidai tuo geriau.

  8. #8
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    40
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata Flyner rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pasistojo klausimas: kur geriau dėti stiprintuvus garsiakalbiams? Galvojau dėti kažkur po panele, tačiau sako, kad Alpine 3540 labai kaista. Ar neužkais jie man ten? gal tada geriau kaip visada- bagažinėje?
    Nežinau, bent jau aš nepastebėjau jokio ypatingo kaitimo ant savojo 3540, bent jau su mano mago temperatūra palyginus galima sakyt saltas kaip ledas

  9. #9
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Suprasta.

    Kilo dar viena klausimų lavina

    Pirma: ar dėžutės forma turi įtakos garsiakalbio grojimui ar užtenka tik litražo ir viskas? Nes pas mane nėra galimybės komponentams groti tiesiai į dureles. Galvoju lipdyti ant durelių panelės dėžutes, tačiau jos tikrai nebus taisyklingos formos.

    Antra: po truputį ieškau boso. Man pilnai užtektų 10", tačiau reikia, kad grotų mažame tūryje. Mastau apie DLS NORDICA 10 ar panašų. Gal kas turite ką pasiūlyti? O gal turite didelių nuolaidų mano minėtam daiktui?

  10. #10
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą

    Dėžės forma nedaro jokios įtakos. Svarbu tūris.
    +37061857133 edmas

  11. #11
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą

    Citata Flyner rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Viskas bus daroma lėtai bet maksimaliai gerai. ar galiu juos jungti taip: be originalaus krosoverio, filtruojant pačiame grotuve
    Va čia jau ir pykstasi "maksimaliai" gerai ir filtravimas grotuve.
    +37061857133 edmas

  12. #12
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Aš tai suprantu. Ir jau tos minties atsisakiau. Noriu pirkti filtrus bi-amping jungimui, ale jie brungūs (labai), tai bandysiu pasiknaisioti internete ir pasidaryti juos, arba skersiu originalius DLS filtrus, arba jei kas turite parduoti dar vienus DLS REFERENCE serijos filtrus atskirai- priimu pasiūlymus.

  13. #13
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Antri filtrai lyg ir rasti.

    Šiandien apsiprekinau truputį. Nupirkta: Profi line DIETZ 35mm2 ir 20mm2 maitinimas, 1,5mm2 ir 2,5mm2 High End sidabruoti laidai kolonėlėms, Zealum ZPD-5 skistytuvas, saugiklinės... Eilėje Zealum Pure serijos linijiniai (reik išsimatuoti kiek metrų reikės).

    Įdėčiau foto kai prasidės darbai, tik kad kažkaip man jų neleidžia įdėti...

    Gal kas pigiau galite suveikti bitumo su folija? Noriu su juo pabandyti pažaisti, nes anksčiau tik su paprastu teko dirbti. Pasiūlymus į PM. Kiekis apytikriai žada būti, kad išklijuoti visą auto.

    Dar galite pasiūlyti 2 vnt mažų gabaritų ir super garso kokybės stiprintuvų, jei neįtiktų (ar jau būtų pagedę) mano turimi stiprintuvai. Daug galios nereikia.
    Last edited by Flyner; 2012-01-11 at 05:06 PM. Priežastis: Klaidos

  14. #14
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą

    Dėl 35mm2 išmetei pinigus. Juk antras laidas visvien tik 20mm2. Saugiklinė gerai. Paskirstymo blokui išmesti pinigai. Linijinius pirk pas mirką. Jie tikrai geresni nei ruošies pirkti. Stprintuvo ieškok čia dėl foto jei manęs niekas neaplenks paaiškinsiu gryžęs. Per telefona tai padaryti sunku. Ieškok savo profilyje kur susikurti albumą
    +37061857133 edmas

  15. #15
    Rašytojas Blogulis is an unknown quantity at this point
    Registracijos data
    Oct 2008
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    43
    Žinučių
    356
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Dėl 35mm2 išmetei pinigus. Juk antras laidas visvien tik 20mm2.
    Esu įsitikinęs 99%, kad tas 20mm2 laidas šakosis į stiprintuvus, o pagrindinis bus 35mm2.

  16. #16
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Blogulis gerai sako. 35mm2 eis nuo akumuliatoriaus iki skirstytuvo, nuo skirstytuvo eis 20mm2 į stiprintuvą subvuferiui ir 2x10mm2 arba 2x6mm2 (nes stiprintuvams dabar būtent tokius esu sulitavęs net su atsarga, irgi profi serijos SINUS LIVE tiesiai į platą ir trumpučiai, nes buvo apie 4mm2) į du stiprintuvus atskirai midams ir aukštadažniams.
    Ėmiau 35mm2 todėl, kad tas 50mm2 buvo ne tokios geros kokybės (35mm2 net sunkesnis ir tankesnis ir šiaip geresnis nei 50mm2). Teko abu naudoti savo off road džipe, tai tas 35mm2 profi laidas geriau susitvarkydavo su įtampos kritimais nei 50mm2 paprastas ne profi.

    Dėl linijinių- supratau ir išvadas jau padariau. Kai tik išmatuosiu atstumus iki stiprintuvų- jamsiu.
    Last edited by Flyner; 2012-01-12 at 12:25 PM. Priežastis: Papildymas

  17. #17
    Ekspertas Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas is on a distinguished road Edmas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2006
    Vieta
    Lietuva
    Amžius
    46
    Žinučių
    1,618
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą

    Citata Blogulis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Esu įsitikinęs 99%, kad tas 20mm2 laidas šakosis į stiprintuvus, o pagrindinis bus 35mm2.
    maniau 20mm2 minusui 35 pliusui...
    +37061857133 edmas

  18. #18
    Savas Liveris is on a distinguished road Liveris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Siauliai
    Amžius
    44
    Žinučių
    853
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Citata Edmas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Dėžės forma nedaro jokios įtakos. Svarbu tūris.
    Na ankščiau maniau ir taip, bet pažiurėjus į šitą paveiksliuką reikėtu pamastyt, nors čia pakeikta nuo 100 iki 4000 hz, kas subuj neaktualu.

  19. #19
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Čia man ne subui reikės. Norėsiu, kad mid'ai grotų dėžutėse, bet jas reikės lipdyti ant durelių panelės, nes į durų tūrį nėra galimybės groti, ten kur jie bus. O ant durelių irgi neišeis padaryti taisyklingų dėžučių.

  20. #20
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Temą galima rakinti ar trinti, kadangi netikėtai gerai pardaviau automobilį. Tuo pačiu pardavinėju visą sukomplektuotą sistemą. +37060417575

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT