+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 7 iš 7

Tema: Patarkite del garsekalbiu

  1. #1
    Jaunius pampluze is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2011
    Amžius
    37
    Žinučių
    25
    Rep Power
    14

    Smile Patarkite del garsekalbiu

    Sveiki prašau gal galite kas pakomentuoti ir patarti kaip man elgtis, nes nelabai ką suprantu šioje stityje. Tai va mano auto yra ford focus ir noreciau pasikeisti orginalinius garsekalbius, kaip supratau dabartiniai yra 5x7 elipses forma. Turiu toki sumamyma ką patarsit, magas Kenwood ir turiu Alpine MRP-T222 stiprintuvą. Galvoju dėti į priekines dureles komponentus o i galines deti koaksalinius garsekalbius, arba i visas ketures duris deti vienodai arba komponentus arba koaksalus patarkite kaip man geriau pasielgti kad skambetu geriau ir kad zemo kazkiek butu, nes subo nedesiu taupau vieta magazineje. Masinos dureliu taipat neruosiu ir nenoreciau nieko pjaustyti, tad mano galva i 5x7 skyles idesiu 16cm garsekalbius su nedideliais podiumais. Taigi ka man patartumet ar deti Hertz DSK 165 komponentus i prieki ir Hertz DCX 165 i galines duris ar į visas duris deti vienodus garsekalbius, dar turiu varianta morel maximo 6,2 komponentus ka galita pasakyti apie juos. Ar deti gal alpine SPG-17CS ir alpine SPG-17C2. o gal isvis patarsite kad deti 13 cm garsekalbius kad nereiketu jokiu podiumu ir nieko kito. Žodziu kas nusimanot duokit patarimu, busiu labai dekingas.

  2. #2
    Aktyvus kostas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2011
    Žinučių
    223
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Tu apie podiumus ar žiedus kalbi? Nes jei apie podiumus, tai geriau pasidaryk bent dalinę garso izoliaciją. Beja, tie komponentai kur žadi dėti, bent man tai nepatinka. O jei boso trūksta, tai įsidėk 8" subą uždaroj dėžėj. Ten dėžė iki 15l bus. Tikrai ne daug vietos užims.

  3. #3
    Jaunius pampluze is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2011
    Amžius
    37
    Žinučių
    25
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Aš žiedus ten turejau galvoje. Ne ne subo jau nebenoriu tikrai... O jaigu dėčiau alpine SPG-17CS, kaip šitie komponentai? Aš nenoriu nieko labai mandro ir brangaus, tiesiog norisi pakeisti orginales koloneles kurios jau traška braška

  4. #4
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    47

    Pagal nutylėjimą

    MB QUART, DLS, HELIX, AUDIOSYSTEM, RS AUDIO - bet kurie paminėtų gamintojų modeliai bus visa galva aukščiau už tos pat kainų kategorijos ALPINE ar HERTZ.
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  5. #5
    Jaunius pampluze is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2011
    Amžius
    37
    Žinučių
    25
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Kad Klaipėdoje nerandu tokiu gaminiu prduotuvese

  6. #6
    Aktyvus kostas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2011
    Žinučių
    223
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    topo centre ar elektromarkt ir nerasi.. Internetu galima pirkti. Siuntimas nebrangus būna.

  7. #7
    Jaunius pampluze is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2011
    Amžius
    37
    Žinučių
    25
    Rep Power
    14

    Pagal nutylėjimą

    Na o kokios kainos tu DLS, Helix komponentu?

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT