Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1 2 3 4 ... VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 60 iš 123

Tema: Sq galva

  1. #31
    Naujokas experiment is on a distinguished road experiment is on a distinguished road experiment is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    63
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata helix rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    juk labai konkrečiai parašyta - autorius mano , kad tai vienintelis grojantis nurodyto modelio grundig grotuvas tarpe kitų grundig grotuvų. o kitą sakinį šiek tiek pataisom : vienas iš senų grundig grotuvų - mažai kam žinomas kaip gyvai/gražiai skambantis
    Na jei nuo rimtų vertų pagarbos ir diskusiju dasirydenom iki Griundingų, tai reikia pamyneti ir Clatronicai tuoj pradės kai kam but muzikalus ir švelnus, aisku tik tam kas kitų ir negirdėjo. Kiekvienas brandas turi savo MUZIKALIAUSIA aparatą

    Bet šitoje temoje daug naudingos ir įdomios informacijos besidomintiems ir beieškantiems naujų atradymų

  2. #32
    Jaunius M-Tech is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2011
    Amžius
    41
    Žinučių
    13
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata helix rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    juk labai konkrečiai parašyta - autorius mano , kad tai vienintelis grojantis nurodyto modelio grundig grotuvas tarpe kitų grundig grotuvų. o kitą sakinį šiek tiek pataisom : vienas iš senų grundig grotuvų - mažai kam žinomas kaip gyvai/gražiai skambantis
    Vat būtent kolega tą ir norėjau pasakyti
    Aš tenorėjau pasakakyti kad Grundig SCD 5390/5690 skambėjimas asmeniškai man labai išsiskiria iš daugėlio kitų "šerpatrebų" į gerą pusę.
    O kolegai extreme ačiū už paaiškinimą kas yra geras grotuvas, manau kad nebeverta teršti šios temos aptarinėjant Grundig "šarmankę"
    Last edited by M-Tech; 2012-01-15 at 05:37 PM. Priežastis: kl

  3. #33
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata M-Tech rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Vat būtent kolega tą ir norėjau pasakyti
    Aš tenorėjau pasakakyti kad Grundig SCD 5390/5690 skambėjimas asmeniškai man labai išsiskiria iš daugėlio kitų "šerpatrebų" į gerą pusę.
    O kolegai extreme ačiū už paaiškinimą kas yra geras grotuvas, manau kad nebeverta teršti šios temos aptarinėjant Grundig "šarmankę"
    Aš manu labai korektiškai paaiškinau i ką reiktų kreipt dėmsį.
    Kaip ir betkurioje srityje mes visuomet lygiuojames į geriausius, o nei i pilką masę. Fakatas ir tarp tokiu modeliu atsiras maloniai grojančių, bet jei žmogus prakalbo apie tokius grotuvus kaip drx9255 ar p90 ir pan. manau jis kartele užsikėlė ganėtinai aukštai todėl tokieks kaip grundig vdo ar becker jau nėra ką veikt. Jie džiugins kitus klausytojus.

  4. #34
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    iš esmės grojantys grotuvai yra aiškus visam pasaulyje ir dviračio nebeišrasim, reikia rinktis iš žinomu arba burti DAC'us su multimedijom.
    Kadangi mūsų rinka jau visai sumažėjus, tai grojantys daiktai jau radę savo šeimininkus, manau jei nėra galimybės ir noro siųstis iš užsienio, reikia griebt kas dar yra, o yra nebe tiek jau daug

  5. #35
    Besidomintis Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus is on a distinguished road Cezarijus's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2007
    Amžius
    40
    Žinučių
    552
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą

    Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Aš manu labai korektiškai paaiškinau i ką reiktų kreipt dėmsį.
    Kaip ir betkurioje srityje mes visuomet lygiuojames į geriausius, o nei i pilką masę. Fakatas ir tarp tokiu modeliu atsiras maloniai grojančių, bet jei žmogus prakalbo apie tokius grotuvus kaip drx9255 ar p90 ir pan. manau jis kartele užsikėlė ganėtinai aukštai todėl tokieks kaip grundig vdo ar becker jau nėra ką veikt. Jie džiugins kitus klausytojus.
    paaiškinai kaip niekada korektiškai ir aiškiai, buvo idomu perskaityti.(tikrai be pikčio )

  6. #36
    Naujokas scorpionas1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    65
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    šiaip diskusija ne apie grundig ir aš jo specialiai neieškau. Nupirkčiau tam,kad turėt nors manau kad niekas man jo nepasiūlis. Kol kas esu gavęs tik vieną drx9255 mane dominantļ paisiūlimą su realia kaina.

  7. #37
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata scorpionas1 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    šiaip diskusija ne apie grundig ir aš jo specialiai neieškau. Nupirkčiau tam,kad turėt nors manau kad niekas man jo nepasiūlis. Kol kas esu gavęs tik vieną drx9255 mane dominantļ paisiūlimą su realia kaina.
    Lengviau būtų siūlyti kai žinotume sumą kokią gali skirti, pas mane yra užsigulėjęs Eclipse


  8. #38
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata scorpionas1 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Sveiki,
    ieškau sq cd grotuvo kuris be vargo skaitytu CD-r diskus.
    Sony c90,c910,kasetinis xr-c9100 , drx9255, denon,grunding ir t.t
    kaip suprantu procesorinės galvos nedomina?
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  9. #39
    Naujokas scorpionas1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    65
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata Ernestas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kaip suprantu procesorinės galvos nedomina?
    Teisingai supratai užslėptas mintis.
    O pinigai kuriuos galiu mokėti yra belenkokie, svarbu daiktas- po kurio įsigijimo nebereiktų sau sukti galvos.

  10. #40
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Būna, kad kaip tik pradeda galva suktis, įsigijus rimtesnį padargą.
    Klausimas temos autoriui, ar sistema "datraukia" iki įsivaizduojamo lygio?

  11. #41
    Savas helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix will become famous soon enough helix's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Žinučių
    287
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Būna, kad kaip tik pradeda galva suktis, įsigijus rimtesnį padargą.
    Klausimas temos autoriui, ar sistema "datraukia" iki įsivaizduojamo lygio?
    kai " pagaus kablį" - "datemps" iki lygio ( pagal kompetencija savo ar esamos aplinkos)

  12. #42
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata helix rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    kai " pagaus kablį" - "datemps" iki lygio ( pagal kompetencija savo ar esamos aplinkos)
    Tai ir norėjau pasakyti. Tai kaip narkotikai, užtenka pirmo "Hi-End'inio" daigto, poto jau sukasi galva ir keičiasi visa sistema iš esmės iki įsivaizduojamo lygio.

  13. #43
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai ir norėjau pasakyti. Tai kaip narkotikai, užtenka pirmo "Hi-End'inio" daigto, poto jau sukasi galva ir keičiasi visa sistema iš esmės iki įsivaizduojamo lygio.
    amen...

  14. #44
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai ir norėjau pasakyti. Tai kaip narkotikai, užtenka pirmo "Hi-End'inio" daigto, poto jau sukasi galva ir keičiasi visa sistema iš esmės iki įsivaizduojamo lygio.
    o dar prieš gerus 3 metus, man ir Rokui sakiai pirkaliojat (pisčelkas) po 300 lt, neturit kaveikt
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  15. #45
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata JoJo rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o dar prieš gerus 3 metus, man ir Rokui sakiai pirkaliojat (pisčelkas) po 300 lt, neturit kaveikt
    Aišku kad neturit ką veikti, aš vieną kartą nupirkau ir ramu. Bet čia jau O.T.

    Jei į temą, IMHO, DRX9255 yra realiausias grotuvas, jei vertinti jo rinkos kainą, tai ką gauni ir galimybę jį įsigyti Lietuvoje. Ir be abejonės, galimybė modifikuoti, lazeriai ir t.t.

  16. #46
    Naujokas experiment is on a distinguished road experiment is on a distinguished road experiment is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    63
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata JoJo rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o dar prieš gerus 3 metus, man ir Rokui sakiai pirkaliojat (pisčelkas) po 300 lt, neturit kaveikt
    Nieko nuostabaus, dabar jau su šipsena prisimenu kaip pvz. prieš puse metu skaičiau temas forumose apie SKAMBESĮ(akcentuoju) Alpina CDA-9855 vs Pioneer DEH-P88RS , gylinaus rinkaus kažką geresnio. Po Addzest pasiklausymo išvys nesuprantu kam tokios temos kuriamos Ką bendro turi turi visokios Alpai 98... ir Pananeriai su muzika Gal grėžtoka, bet taip jau yra. Visi norim tobulėt, tik pas vienus kelias trumpesnis, pas kitus jis ilgesnis.

  17. #47
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata experiment rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nieko nuostabaus, dabar jau su šipsena prisimenu kaip pvz. prieš puse metu skaičiau temas forumose apie SKAMBESĮ(akcentuoju) Alpina CDA-9855 vs Pioneer DEH-P88RS , gylinaus rinkaus kažką geresnio. Po Addzest pasiklausymo išvys nesuprantu kam tokios temos kuriamos Ką bendro turi turi visokios Alpai 98... ir Pananeriai su muzika Gal grėžtoka, bet taip jau yra. Visi norim tobulėt, tik pas vienus kelias trumpesnis, pas kitus jis ilgesnis.
    o tu 9855 ir 88rs naudojai pagal paskirtį, su procesorium pokanaliai? lygini jį su addzest kuris visiškas pasyvas, manau tinkamai sukomplektuota sistema su kad ir 9855+VRX+utopia ar kad ir kokie polyglass iš fokalų padėtų su tinkamais proco nustatymais į vienus vartus addzest ar mx406 su belekaip suderintais kitais komponentais. Ne pavadinimai groja

  18. #48
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Gal pabandom? aš pasive tu active?

  19. #49
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o tu 9855 ir 88rs naudojai pagal paskirtį, su procesorium pokanaliai? lygini jį su addzest kuris visiškas pasyvas, manau tinkamai sukomplektuota sistema su kad ir 9855+VRX+utopia ar kad ir kokie polyglass iš fokalų padėtų su tinkamais proco nustatymais į vienus vartus addzest ar mx406 su belekaip suderintais kitais komponentais. Ne pavadinimai groja
    Mindaugai, Tu skaitai ką rašai? Nes rašai nesąmones, išversiu: Triratukas tikrai aplenks plentinį, bet jei jis bus be pedalų.

    Jei nori lyginti 9855 ir p88 su pasyvias grotuvais, tai lygink juos su Grundingais ir VW Gama.
    Last edited by skiesflyer; 2012-01-17 at 08:32 PM.

  20. #50
    Naujokas experiment is on a distinguished road experiment is on a distinguished road experiment is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2011
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    63
    Rep Power
    13

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    o tu 9855 ir 88rs naudojai pagal paskirtį, su procesorium pokanaliai? lygini jį su addzest kuris visiškas pasyvas, manau tinkamai sukomplektuota sistema su kad ir 9855+VRX+utopia ar kad ir kokie polyglass iš fokalų padėtų su tinkamais proco nustatymais į vienus vartus addzest ar mx406 su belekaip suderintais kitais komponentais. Ne pavadinimai groja
    Jei eina kalba apie muzikinį stiliu - Kalbasas, tada pilnai pritariu. 9855 tik su Polyglassais ir klausyti. O kad nenuklysti nuo kelio siūlau periodiškai apsilankyti kokiam gyvo garso koncerte ar pan. Nes dauguma veda diskusijas bei ginčus nei kart negirdeje nei gyvos gitaros nei vokalo...

  21. #51
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    ar jūs tikrai nedaskaitot iki galo? pas mane patį pasyvas ir aktyvo nenoriu, o parašyta aiškiai, kad gerai suderintas aktyvas, kad ir 9855 su suderintais komponentais gros geriau nei drx'as nedavestoj sistemoj su tarpusavyje nederan2iais komponentais, netinkamais krosais, neparuo6tom durim ir tt, groja ne atskiri daiktai o sistema, skaityk jezaumaryja iki galo kas parašyta
    o 9855 ir 88rs apgyniau, nes jie manau nebuvo išnaudoti, buvo pajungti kaip pasyvus grotuvai nors jų privalumas yra procas. Apsaugok viešpatie nesakau kad jie viename lygyje su drx'ais ir kt jau minėtais

  22. #52
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ar jūs tikrai nedaskaitot iki galo? pas mane patį pasyvas ir aktyvo nenoriu, o parašyta aiškiai, kad gerai suderintas aktyvas, kad ir 9855 su suderintais komponentais gros geriau nei drx'as nedavestoj sistemoj su tarpusavyje nederan2iais komponentais, netinkamais krosais, neparuo6tom durim ir tt, groja ne atskiri daiktai o sistema, skaityk jezaumaryja iki galo kas parašyta
    Vėl B... su pirštu lygini. Kam lyginti išbaigtą sistema su neišbaigta? Koks tikslas. Rimtas pasyvas (ne pradinukų užsiėmimas) duoda gerą rezultatą ir lyginti su žaisliniais procesoriais nėra prasmes.

  23. #53
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    ar jūs tikrai nedaskaitot iki galo? pas mane patį pasyvas ir aktyvo nenoriu, o parašyta aiškiai, kad gerai suderintas aktyvas, kad ir 9855 su suderintais komponentais gros geriau nei drx'as nedavestoj sistemoj su tarpusavyje nederan2iais komponentais, netinkamais krosais, neparuo6tom durim ir tt, groja ne atskiri daiktai o sistema, skaityk jezaumaryja iki galo kas parašyta
    Keistas palyginimas, jei jau pribrendai 9255 tai manau ir arkliui ašku kad visa kita aukštam lygije.. Minde pripažink nukalbėjai į pievas (draugiškai)
    Šiaip man asmeniškai neteko girdet gerai grojančio aktyvo, (dideles viltis dedu į Povilo, sistemą, po perklausos tikiuosi apie activa pakeist nuomone.) tikrai nespjaunu i aktyva tik pokolkas nesutikau dar nei vieno man patinkančio

  24. #54
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    nu bl., palyginau, nes žmogus nurašė aktyvius grotuvus vidutinio lygio kaip š... gabalą, net nebandęs jų naudoti pagal paskirtį. Jei peraugo į drx, valio, tik, kam sudirbinėt..., čia užsuka kruva žmonių, kuriems jau minėti alpainanieriai būtų didžiulis žingsnis patempiant sistemą, tiesiog juos reikia mokėti panaudot, pats tą perėjau, todėl ir sakau.
    O pats dabar džiaugiuos ką išgirdau su Extreme modifikuotu drx'u. Niekada nieko panašaus mašinoj neturėjau nesikabinėkit karoče čia

  25. #55
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Vėl B... su pirštu lygini. Kam lyginti išbaigtą sistema su neišbaigta? Koks tikslas. Rimtas pasyvas (ne pradinukų užsiėmimas) duoda gerą rezultatą ir lyginti su žaisliniais procesoriais nėra prasmes.
    todėl, kad pats keičiau krūvą aukščiausio lygio grotuvų ir nė vienas negrojo, kai sistema buvo fakinshit nesureguliuota ir nesutvarkyta, rašau, kad kiti nekartotu klaidų vaikydamiesi pavadinimų

  26. #56
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    todėl, kad pats keičiau krūvą aukščiausio lygio grotuvų ir nė vienas negrojo, kai sistema buvo fakinshit nesureguliuota ir nesutvarkyta, rašau, kad kiti nekartotu klaidų vaikydamiesi pavadinimų
    Na ok, o tai ka siūlai tada? šiaip betkuriuo atveju galutinis taškas 9255 ir kiti to lygio grotuvai. gali pradėt nuo ko nori. Galutinis taškas aškus, galima eit greit galima lėtai čia kaip patogiau.

  27. #57
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    siūlauaudiofilinio ausų plovimo skysčio visiem bu galo nebus visvien

  28. #58
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nu bl., palyginau, nes žmogus nurašė aktyvius grotuvus vidutinio lygio kaip š... gabalą, net nebandęs jų naudoti pagal paskirtį.
    Visu pirma: Norėjai pasakyti, žemiausio lygio. Nes vidutinis lygis prasideda nuo PXA-H600 ir PXA-H700 procikų, jei žiūrėti Alpina.
    Antra: Iš kur žinai, kad žmogus nebandęs naudoti pagal paskirtį? Beja kokia jo paskirtis?

    P.S. Aš ir pats kažkada turėjau ir 9855 ir Audisona ir Morelius Daugeliui teko per š... bristi, kad atsirinkti kas yra kas. Galima eit greit, galima lėtai, galima trypti vietoje.

  29. #59
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata skiesflyer rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Visu pirma: Norėjai pasakyti, žemiausio lygio. Nes vidutinis lygis prasideda nuo PXA-H600 ir PXA-H700 procikų, jei žiūrėti Alpina.
    Antra: Iš kur žinai, kad žmogus nebandęs naudoti pagal paskirtį? Beja kokia jo paskirtis?

    P.S. Aš ir pats kažkada turėjau ir 9855 ir Audisona ir Morelius Daugeliui teko per š... bristi, kad atsirinkti kas yra kas. Galima eit greit, galima lėtai, galima trypti vietoje.
    seniai supratai ką norėjau pasakyt, tai gal nebesimaivom

  30. #60
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Niekas ir nesimaivo, paprasčiausiai vadinkim daiktus/reiškinius tikrais vardais. Bus daug paprasčiau visem. Juk diskusija vyko apie aukščiausia lygą, o ne apie žaislus. Ir O.T. pavarėm kaip reikalas.

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1 2 3 4 ... VėliausiasVėliausias

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT