Citata eXtreme rašė čia: Peržiūrėti žinutes
Tu man pasakyk ar kiekviena šerpatreba reik matyt? Man asmeniskai idomus tie daigtai kurie verti dėmesio, tokie kaip DENON DCT 1000R, A100, 100, A1, 1, Z1 McItosh mx406, 4000, DRX9255, HX-D1 Alpine 7903,7905,7906, 7909,7915, 7990 nakamichi CD700 bei antros kartos netgi ir 45 tas pioneer ODR , Sony XES ir t.t. tu man pasakyk ar bent su kuriuo iš šių grotuvų jis gali stot į bendras gretas? aš tau atsakysiu NE. Todel jis man ir neidomus.
Jei tamsta manote, kad aš klystu, tada prašau pateikti šio grotuvo technines chrakteristikas nuo transporto iki garso trakto išpildymo. Dar geriau Service manual

Manau tikslinga ligiuotis ir imti pavizdį iš to kas yra geriausia, o ne į pilka masę.
Matai, pasakyti kad vienas ar kitas grotuvas yra "šerpatrebas" jo negirdejus aš negaliu.Tai tas pats kaip pasakyti kad Sony moka gaminti tik televizorius, o automobilines aparatūros ne (nors daugelis žino kad keletas modelių paneigia šiuos mano žodžius).
Negirdėjau gyvai nei vieno iš tavo išvardintų modelių, todėl pasakyti kad jis gali stoti su jais į gretas negaliu.
Kas liečia service manual, tai prašom http://www.failai.lt/iqke85soeb12/SC...690RDS.pdf.htm
jei tik tamstai įdomu