+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 123

Tema: Sq galva

Hybrid View

  1. #1
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    O aš taip išeina turėsiu brangų "žaisliuką"

  2. #2
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Citata Flyner rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    O aš taip išeina turėsiu brangų "žaisliuką"
    Pats kaltas, būna ir brangesnių.

  3. #3
    Aktyvus Flyner is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    40
    Žinučių
    127
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    Kai viską susijungsiu tai ir pasimatys. O šiaip tai nepasitikiu aš tokiais "žinoviškais" straipsniais. Ypač 5 metų senumo. Pasitikiu savo klausa. O ir šiaip ant LT ne prūdai žmonių, kurie išsibandę naujus aparatus. Suprantu, kad yra topiniai modeliai, visuotinai pripažinti, bet taipogi manau, kad industrija žengia į priekį ir visgi sugeba padaryti ne prastesnių aparatų. Tai įrodo ir nemažai apžvalgų, straipsnių, galų gale apdovanojimų varžybose.

  4. #4
    Kurčias Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio will become famous soon enough Black Scorpio's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Marijampolė
    Amžius
    39
    Žinučių
    2,678
    Rep Power
    44

    Pagal nutylėjimą

    Citata Flyner rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kai viską susijungsiu tai ir pasimatys. O šiaip tai nepasitikiu aš tokiais "žinoviškais" straipsniais. Ypač 5 metų senumo. Pasitikiu savo klausa. O ir šiaip ant LT ne prūdai žmonių, kurie išsibandę naujus aparatus. Suprantu, kad yra topiniai modeliai, visuotinai pripažinti, bet taipogi manau, kad industrija žengia į priekį ir visgi sugeba padaryti ne prastesnių aparatų. Tai įrodo ir nemažai apžvalgų, straipsnių, galų gale apdovanojimų varžybose.
    pamiršti vieną esminį dalyką: vidutinis klausytojų muzikinis išprusimas prastėja
    Nakamichi CD700II + Dynaudio + vifa + Daytona + ...

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT